Szczawnica - piękny górski kurort

Najnowsze posty widoczne są u góry
2018-10-02 10:07:40

Często przemierzam Szczawnicę na rowerze. Posiada wiele fajnych zjazdów na szlakach, ale też miło sie podrózuje po drodze, gdzie mozna podziwiać niesamowite widoki. 
Cały rejon przemierzam na niezawodnym rowerze od https://iwobike.pl/

2018-09-11 21:02:55

https://marven.pl/Kawy/Producent/Danesi[cytuj autor='Fasola na Szlaku']Może i pięknę ... lecz jakże zakorkowane w sezonie letnim , jakże tam trudno zaparkować , jakże .... mnie to odpycha by znów tam zawitać . Byliśmy tam na chwile , parkując zresztą na zakazie przy pewnym banku :P gdzie indziej nie było gdzie sie wcisnąć . Raptem kawałek miasteczka widzieliśmy i było super . Mieliśmy w planach coś zjeść lecz widząc w co drugim brak miejsca lub takie kolejki iz obiad podano by zapewne na kolację to daliśmy nogę w droge powrotną :) ... a była to pewna sierpniowa niedziela :) Nie wiem może kiedyś poza sezonem letnim znów tam pojedziemy gdy dzikich tłumów nie będzie :) [/cytuj]

Piękny plan! Aż chcialoby się ruszyć w taką podróż! :) 

 

2018-08-22 12:17:38

Może i pięknę ... lecz jakże zakorkowane w sezonie letnim , jakże tam trudno zaparkować , jakże .... mnie to odpycha by znów tam zawitać . Byliśmy tam na chwile , parkując zresztą na zakazie przy pewnym banku :P gdzie indziej nie było gdzie sie wcisnąć . Raptem kawałek miasteczka widzieliśmy i było super . Mieliśmy w planach coś zjeść lecz widząc w co drugim brak miejsca lub takie kolejki iz obiad podano by zapewne na kolację to daliśmy nogę w droge powrotną :) ... a była to pewna sierpniowa niedziela :) Nie wiem może kiedyś poza sezonem letnim znów tam pojedziemy gdy dzikich tłumów nie będzie :) 

Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: