Przewodniki po Polsce wydawnictwa Pascal

Najnowsze posty widoczne są u góry
2018-12-13 14:07:29

Takie przewodniki to dobre źródło wiedzy, mozna na ich podstawie zorientować się co jest warte zobaczenia w naszym kraju :) 

2018-08-14 09:16:43

Wygraj książkę Polska rodzinna

Miło mi poinformować, że mam do rozdania 3 egzemplarze mojej książki o rodzinnych parkach rozrywki w Polsce i dlatego proponuję Wam szybki i prosty konkurs. Na naszym profilu Facebook polub posta o konkursie i napisz w komentarzu, dlaczego chciałbyś/chciałabyś otrzymać tę pozycję! Konkurs potrwa do jutra tj. do 15 sierpnia 2018 do godziny 24.00. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu wybiorę 3 osoby z najciekawszym komentarzem i to one dostaną książkę mojego autorstwa. Zapraszam do zabawy !
Więcej o książce tutaj: http://pascal.pl/polska-rodzinna,12,6851.html

2018-08-01 08:21:32

Dzięki :) hehe tak jak u nas :)

2018-07-31 16:42:56

Gratki, gratki wielkie.

Ten przewodnik trafia w moje aktualne zainteresowania i zapotrzebowania :-)

Tak jak i "Góry z dzieckiem"

2018-07-31 13:14:56

[cytuj autor='Danusia'] Brawo,brawo i jeszcze raz brawo! Gratulacje Aniu:-) [/cytuj]

Dzięki bardzo Danusiu :)

2018-07-31 12:38:35

[cytuj autor='Anna Piernikarczyk']Dziś polecam moją książkę Polska Rodzinna!Z ogromną przyjemnością polecam Wam pozycję Polska rodzinna wydawnictwa Pascal. To książka mojego autorstwa, zawiera opisy 365 atrakcji na cały rok, opatrzone pięknymi fotografiami. Wśród nich znajdziesz parki rozrywki, parki wodne, ogrody zoologiczne i botaniczne, centra nauki, żywe muzea i inne obiekty, które warto odwiedzić wraz z dzieckiem. Książkę można nabyć bezpośrednio w wydawnictwie Pascal lub np. w Empiku.[/cytuj]

Brawo,brawo i jeszcze raz brawo! Gratulacje Aniu:-)

2018-07-31 10:15:53

Dziś polecam moją książkę Polska Rodzinna!

Z ogromną przyjemnością polecam Wam pozycję Polska rodzinna wydawnictwa Pascal. To książka mojego autorstwa, zawiera opisy 365 atrakcji na cały rok, opatrzone pięknymi fotografiami. Wśród nich znajdziesz parki rozrywki, parki wodne, ogrody zoologiczne i botaniczne, centra nauki, żywe muzea i inne obiekty, które warto odwiedzić wraz z dzieckiem. Książkę można nabyć bezpośrednio w wydawnictwie Pascal lub np. w Empiku.

2018-07-18 09:18:24

Pomysł na Polskę. Ranking Atrakcji

Na wakacje i na każdy weekendowy wypad polecam dziś ciekawą pozycję Pascala - "Nowy pomysł na Polskę" autorstwa Magdaleny Stefańczyk. Książka powstała na zasadzie rankingów najciekawszych miejsc i atrakcji w naszym kraju, co ciekawe, w różnych wymiarach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, bo atrakcje zostały posegregowane w kilku kategoriach. Dla tych, co podróżują z dziećmi, aktywnie, po miastach, preferują bliski kontakt z przyrodą czy wolą zaszaleć na masowej imprezie. Znajdziesz tu również kilka ciekawych noclegów czy restauracji. To godna polecenia pozycja, aby z rozmysłem zaplanować swój wymarzony urlop w pięknej Polsce!
Książka dostępna jest tutaj

2018-06-28 08:47:06

Dziś polecam Wam kolejną ciekawą pozycję wydawnictwa Pascal, która nam w najbliższym czasie na pewno bardzo się przyda, a i dla wielu z Was okaże się pewnie pomocna. To książka "Góry z dzieckiem" autorstwa Marleny Woch - świeżutka jeszcze, bo z czerwca 2018 roku. Znajdziecie w niej:
    • propozycje wycieczek o różnym stopniu trudności,
    • trasy na wózek,
    • szlaki dla przedszkolaków i nastolatków,
    • sprawdzone atrakcje,
    • polecane miejsca noclegowe
To świetny przewodnik z opisami tras i praktycznymi poradami, który ułatwi zaplanowanie fajnej górskiej wycieczki, dostosowanej do wieku i możliwości dziecka. Autorka przeszła te szlaki z własnymi dziećmi, toteż ma spore doświadczenie w tej sprawie. Jak sama pisze, "Gdy w naszej rodzinie pojawiło się pierwsze dziecko, stanęliśmy przed dylematem, czy zrezygnować z gór, czy zdobywać je we trójkę. Ale nad czym tu się zastanawiać? Cały dzień na powietrzu, wśród pięknej górskiej przyrody – czyż może być w tym coś złego? A jednak wielokrotnie spotykaliśmy się z opinią, że zabieranie dziecka ze sobą w góry stanowi wyraz egoizmu rodziców. Na szczęście nie daliśmy odebrać sobie pasji, stało się wręcz odwrotnie."
Książkę kupisz w wielu księgarniach, np. tutaj.

2018-06-26 13:00:04

W tym temacie będziemy polecać Wam ciekawe przewodniki po Polsce, które każdy Krajtroter z pewnością chętnie pozna :) Pascal to popularne Wydawnictwo, w ramach którego powstaje wiele unikatowych pozycji, z którymi można zaplanować rodzinny i nie tylko wyjazd po róznych zakątkach naszego kraju.

Dziś polecamy książkę "Polska industrialna", której autorem jest Paweł Klimek. To unikatowy przewodnik po obiektach postprzemysłowych, które zrewitalizowane często zyskały nowe przeznaczenie. Poznaj stare fabryki, kopalnie, lofty itp. w zupełnie nowej odsłonie! Książka dostępna jest tutaj.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: