Wspólne wyjazdy

Najnowsze posty widoczne są u góry
starmilks Weekendowy turysta 46 kilometrów
2020-01-27 07:47:21

Nie pamiętam w sumie kiedy podróżowałem samodzielnie Podróżujemy głównie ze znajomymi ( takie podrózowanie przynosi nam najwięcej satysfakcji oraz jest najciekawsze). W zeszłym roku wypoczywaiśmy z rodzicami, w tym roku planujemy kilka wypadów ze znajomymi.

Moge polecić ten park liniowy: hanzapalac.pl/15/atrakcje/park_linowy

Jak rownież cała okolicę.Bory Tucholskie to moim zdaniem idealne miejsce na spędzenie weekendu oraz wypoczynek od zgiełku dużego miasta. 

Edytowano: 2020-01-27 08:42:20

HostelTolek.pl Domator 17 kilometrów
2019-02-28 10:26:00

Według mnie dobry to pomysł żeby szukać ludzi do wspólnych wyjazdów - zawsze większą grupą jest raźniej a i często bezpieczniej. 

Karolina Domator 6 kilometrów
2018-07-14 21:10:12

[cytuj autor='Karolina Król']Cześć! Poszukuję osób chętnych na wspólne wyjazdy po Polsce. Szukam głównie osób zainteresowanych długimi spacerami w naturze, sportami wodnymi oraz jazdą na rowerach. Chętnie skompletuję grupę 5-10 osób na wspólne wakacyjne wyjazdy.DziękiEdytowano: 2018-06-19 08:28:07[/cytuj]

Cześć Karolina,

Z jakiej cześci kraju jesteś i w jakim jesteś wieku? Ja mieszkam w Płocku, na mazowszu. Chętnie dołączę do Twojej grupki.

Karolina Król Nowicjusz 1 kilometrów
2018-06-18 23:07:38

Cześć! Poszukuję osób chętnych na wspólne wyjazdy po Polsce. Szukam głównie osób zainteresowanych długimi spacerami w naturze, sportami wodnymi oraz jazdą na rowerach. Chętnie skompletuję grupę 5-10 osób na wspólne wakacyjne wyjazdy.

Dzięki

Edytowano: 2018-06-19 08:28:07

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020