Petersburg

Najnowsze posty widoczne są u góry
2018-05-16 09:43:21

Petersburg to piękne miato, natomiast wpolecam zwiedzac je przede wszystkim z przewodnikiem dzięki czemu dowiemy się znacznie więceji zwiedzimy wszystko niż w przypadku samodzilenej wyprawy.

2018-04-03 15:46:40

[cytuj autor='Aza']Z biurem podróżowanie jest znacznie łatwiejsze. Przewodnicy potrafią opowiadać o zwiedzanych miejscach i zarażać swą miłością do nich. Ja właśnie w ten sposób zwiedzałam Petersburg z wytwórnią wypraw. Było cudnie i chętnie bym tam jeszcze wróciła by poczyć ten klimat miasta w szczególności podczas białych nocy.[/cytuj]

Mają całkiem fajna ofertę jak widzę. Byłaś zadowolona z ich obsługi podczas wycieczki? Cenowo jest ok, program też fajny i do tego w okresie gdy są Białe Noce, więc to dodatkowa atrakcja, którą miło zobaczyć.

2018-03-12 14:54:40

Ciekawie wygląda ta oferta Wytwórni Wypraw. Cenowo wypada bardzo korzystnie. Jeżeli ktoś planuje tam jechac to jest to dobra opcja. Program zwiedzania również jest sensowny. Właściwie można zobaczyć wszystko, co jest najważniejsze. A że cała wycieczka jest w okresie występowania Białych Nocy to tym bardziej warto.

Aza
2018-02-13 20:46:40

Z biurem podróżowanie jest znacznie łatwiejsze. Przewodnicy potrafią opowiadać o zwiedzanych miejscach i zarażać swą miłością do nich. Ja właśnie w ten sposób zwiedzałam Petersburg z wytwórnią wypraw. Było cudnie i chętnie bym tam jeszcze wróciła by poczyć ten klimat miasta w szczególności podczas białych nocy.

2018-02-12 15:46:31

Petersburg jest warty odwiedzenia. Sporo można zobaczyć. W końcu to jedno z najbardziej odwiedzanych miast na świecie. Jasne noce to pewnie chodzi o Białe Noce. Takie zjawisko kiedy słońce nigdy nie zachodzi (miasto położone blisko koła podbiegunowego) i noce są jasne jak dzień. No prawie. Z jednej strony fajna sprawa, z drugiej bywa trochę męczące :) ale warto zobaczyć samemu. Wybierz się z biurem. Trochę bezpieczniej i łatwiej się tam dostać. I pewnie taniej.

2018-02-04 21:05:40

Petersburg to piękne miasto,więc warto tam się wybrać o każdej porze roku.Jeżeli chcesz trafić na białe noce w Petersburgu to najlepiej wybrać się tam pod koniec czerwca,wtedy dni są tam najdłuższe ,jest ciepło,można więc praktycznie przez całą dobę spacerować po uliczkach.Byłam tam raz i chętnie wróciłabym tam znowu

2018-01-31 14:42:30

W zasadzie każda pora roku jest dobra, jedynie teraz masz temperatury ujemne i typowo zimowy krajobraz. Polecam taką wycieczkę do Petersburga z biurem podróży już zorganizowaną, można natrafić na bardzo fajny plan zwiedzania :)

2018-01-28 13:11:27

Ostatnio oglądałem jakiś dokument na temat Petersbura. To co widziałem bardzo mi się spodobało. Może nawet wybrałbym się tam tylko jeszcze nie wiem jak to zorganizować. Macie jakiś pomysł? No i pytanie kiedy tam najlepiej jechać? Pamiętam, że wspominano coś o jasnych nocach?

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: