Austria na narty

Najnowsze posty widoczne są u góry
2019-03-11 15:01:13

[cytuj autor='Basia33'] Cześć, jadę na narty do Austrii. Zawsze jeździłam do Zillertal z austria-na-narty.pl ale ten region poznałam już we wszystkich szczegółach. Co powiecie o Saalbach? Warto tam jechać? [/cytuj]

Myślę, że warto pojechać! :)

Edytowano: 2019-03-12 08:44:16

2018-05-07 11:00:31

Damianie, jak to wychodzi pod względem ceny? Z góry dziękuję za odpowiedź.

2018-03-15 20:07:22

osoby które szukają dobrego kurortu narciarskiego w Austrii powinny zapoznać się z tym zestawieniem: https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/moje-zycie/lubie-podroze/narty-w-austrii Co roku wyjeżdzamy z dziewczyną w lutym na narty właśnie do Austrii. W Polsce nigdy nie wiadomo czy akurat w tym czasie będzie śnieg. Niby stoki są sztucznie dośnieżane ale nigdy do końca nie ma pewności że nie będzie deszczowo albo za ciepło i nie będzie dało się jeżdzić. Ostatnio kilka razy byliśmy w Ischgl i zawsze były super warunki na zjeżdzanie na desce i nartach. Ludzi zawsze jest dużo ale nie ma problemu ze zjeżdzaniem bo nikt nie wpycha się w kolejkę lub zajeźdza na trasie.

2018-01-08 11:46:06

Cześć, jadę na narty do Austrii. Zawsze jeździłam do Zillertal z austria-na-narty.pl ale ten region poznałam już we wszystkich szczegółach. Co powiecie o Saalbach? Warto tam jechać?

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: