Zimowe Zakopane

Najnowsze posty widoczne są u góry
dzekson Maćkowiak Weekendowy turysta 49 kilometrów
2019-12-11 07:13:11

Miejscowości wakacyjnych jest sporo. Co fajne to o ile nad morze jest sens jechać jedynie latem to w górach o każdej porze można znaleźć coś dla siebie. Samo Zakopane nad którym się zastanawiasz oferuje bardzo wiele atrakcji.
Są to na przykład:
aquapark
kolej na Gubałówkę
wodospady
morskie oko
oraz wiele dobrze utrzymanych wyciągów

Jeśli chodzi o ncolegi to polecam poszukać ich na tej stronie: udanypobyt.pl/pokoje-goscinne Wpisz termin jaki Cię interesuje i pojawi Ci się lista kwater goscinnych na wynajem. Nocleg taki będzie na pewno o wiele tańszy niż przenocowanie w hotelu ( ktore w Zakopanem tanie nie są). 

Edytowano: 2019-12-11 08:46:03

Kuba Domator 15 kilometrów
2019-10-31 15:20:05

Zakopane to klasyka, która jest dobra o każdej porze roku! Zimą ma swój szczególny urok, każdy powinien sprawdzić! Rok temu, zimą byłem w Willi u Słodkiego. W tym roku też rozważam wybranie się do tego ośrodka, ktoś był, poleca? U mnie wszystko było ok, sprawnie i przytulnie

Edytowano: 2019-12-11 08:46:48

WillaZima_pl Domator 10 kilometrów
2018-10-22 09:39:11

Jeżeli mowa o zimowym Zakopanym to zdecydowanie polecam, ponieważ o tej porze roku atracji nie brakuje szczególnie dla narciarzy, a co do noclegów to warto zerknąć na WillaZima w Bukownie Tatrzańskiej, dogodna lokalizacja i komfortowe pokoje:)

kasienka Nowicjusz 2 kilometrów
2018-03-29 10:58:45

Najlepiej jak na pierwszy raz pojechać kolejką na Gubałówkę, tam można bardzo łatwym szlakiem dojść do Butorowrgo Wierchu i stamtąd zjechac wyciągiem krzesełkowym , łatwy szlak jest również na Morskie Okom choć trochę daleko ale warto. Można wjechać kolejką linową na Kasprowy Wierch, zwiedzć kaplicę na Jaszczurówce, kościóło na Krzeptówkach no i oczywiście obowiązkowy spacer po Krupówkach. Można pójsć dośc łatwym szlakiem do Doliny Chochołskiej i Doliny Roztoki. MOżna podjchać do Białki Tatrzanskiej do Termów. Słowem wiele atrakcji dla osób które pierwszy raz jadą do Zakopanego :-) Każdy znadzie coś dla siebie. 

https://drzeweczkaa.sklepna5.pl/

Molly75 Domator 6 kilometrów
2018-03-28 11:44:30

Witam wszystkich na forum :) To mój pierwszy post :)

Nie bardzo mogę coś polecić w Zakopanem, ale pamiętam jak byłam kilka lat temu i akurat trafiliśmy na Halny w ostatnim dniu pobytu, kiedy to planowaliśmy iść na skocznie ;) Pomysł był średnio trafiony bo zamiast podziwiać pilnowaliśmy się by się nie przewrócić albo nie pogubić rzeczy :) Pamiętam jak jedni gubili czapki i tylko im machali, a inni łapali je w locie :)

SeeKrakow Domator 10 kilometrów
2018-02-08 14:38:18

Zimowa atmosfera Zakopanego jest naprawdę niezwykła, dlatego warto poświęcić nawet kilka godzin na poznanie jej nieco bliżej. Jesli problemem jest brak czasu, z chęcią zorganizujemy wycieczkę szytą na miarę - dzięki czemu pobyt w stolicy Tatr będzie jeszcze milej wspominany :) 

PalacBrzezno_pl Domator 7 kilometrów
2018-01-31 14:38:57

Witaj na forum. Akurat nawet przez kilka godzin jest co robić w Zakopanym, polecam wjechać na Gubałówkę czy pójść ścieżką od Reglami, która należy do bezpiecznych tras- oczywiscie obowiązkwoo dobre obuwie w góry.

Anja Krajtroter 14965 kilometrów
2018-01-06 21:21:57

Czyżby naprawdę nikt poza Maciejem i Marianem (dziękuję Wam za info na priv) nie był w Zakopanem...

Anja Krajtroter 14965 kilometrów
2018-01-01 18:39:34

Trochę pod koniec roku zaniedbałam swoją aktywność na PSz, ale obiecuję w Nowym Roku się poprawić:)

Planuję i w tym roku kibicować Naszym skoczkom na zawodach Pucharu Świata, tym razem w Zakopanem. Ponieważ nie byłam jeszcze w zimowej stolicy Polski liczę na Waszą pomoc przy planowaniu tego wyjazdu. Odliczając czas kóry spędzę na skoczni, będę miała do dyspozycji 3 dni do godziny max 14.00 (i tym razem będę dysponowała autem). Jak efektywnie ciekawie spędzić ten czas? W przypadku szlaków w grę wchodzą tylko te łatwe, bezpieczne, niewymagające użycia sprzętu, takie na pierwsze zimowe kroki - do tej pory raczej w niskich górach bywałam.

Edytowano: 2018-01-01 19:22:49

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020