Akcja Atrakcja 2017

Najnowsze posty widoczne są u góry
2017-11-07 12:26:55

Serdecznie gratuluję zwycięzcom.

2017-11-07 10:40:55

Wyniki konkursu Akcja Atrakcja 2017

Udało się wreszcie zatwierdzić wszystkie atrakcje turystyczne dodane w konkursie Akcja Atrakcja 2017. Jak zawsze nie zawiedliście i pojawiło się ich bardzo wiele, w sumie 266. Znamy już Zwycięzców:

1. Mokunka: 174 atrakcje, 33500 punktów
2. Roman Świątkowski: 42 atrakcje, 8600 punktów
3. Joanna: 39 atrakcji, 7200 punktów

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom i dziękujemy za wspólną zabawę wszystkim Uczestnikom oraz Sponsorowi produktów fotograficznych - firmie Saal-Digital Polska.
Szczegółowe wyniki znajdują się tutaj

Przypominamy, że każdy Krajtroter może wykorzystać jednorazowo kupon o wartości 50 zł na całą ofertę produktów Saal-Digital, przy zakupach za co najmniej 100 zł. Oferta ważna jest do końca marca 2018 roku. Promocja nie łączy się z innymi zniżkami. Wystarczy pobrać aplikację ze strony www.saal-digital.pl, zamówić produkt i wpisać kod: PSZSAAL

Edytowano: 2017-11-07 10:42:38

2017-10-24 11:00:07

To nam się rozhulał konkurs jak zawsze :) Mamy już ponad 70 atrakcji zatwierdzonych, prawie 60 czeka jeszcze na moderację, a jeszcze kilka dni przed nami :)

Już mam bony na fotoksiążki, a właściwie na całą ofertę firmy Saal-Digital. Tak jak pisałam 150 zł dla Zwycięzcy oraz po 100 zł za 2 i 3 miejsce. Do wykorzystania do marca 2018 roku!

Ale to nie koniec niespodzianek! Wraz z firmą Saal-Digital zaszaleliśmy i każdy Krajtroter może wykorzystać jednorazowo kupon o wartości 50 zł na całą ofertę produktów, przy zakupach za co najmniej 100 zł. Oferta również ważna jest do końca marca 2018 roku. Ta promocja nie łączy się z innymi zniżkami. Wystarczy pobrać aplikację ze strony  www.saal-digital.pl, zamówić produkt i wpisać kod: PSZSAAL 

Korzystajcie :)

2017-10-20 08:34:52

[cytuj autor='allie']Niestety, mam jakiś problem z dodaniem atrakcji. Po kliknięciu guzika "Wyślij atrakcję do moderacji" przycisk się dezaktywuje, ale nie nie dziej się nic więcej. Wydawało mi się, że po kliknięciu tego przycisku pojawiał się komunikat potwierdzający wysłanie atrakcji, ale może coś źle zapamiętałam?...[/cytuj]

A to coś dziwnego, przecież Mokunka dodała już ponad 50 atrakcji, ja też w zeszłym tygodniu dodawałam i było wszystko w porządku, zajmiemy się tym jak najprędzej, ale teraz musimy wyjechać na kilka godzin

Jeśli faktycznie nie zaznaczyłaś mapy to tak się dzieje, jest komunikat błędu ale przy odpowiednim polu a nie przy przycisku wysyłania atrakcji. Zrobimy to później, żeby były komunikaty błędu na dole.

Edytowano: 2017-10-20 08:41:50

2017-10-19 21:31:59

[cytuj autor='allie']Niestety, mam jakiś problem z dodaniem atrakcji. Po kliknięciu guzika "Wyślij atrakcję do moderacji" przycisk się dezaktywuje, ale nie nie dziej się nic więcej. Wydawało mi się, że po kliknięciu tego przycisku pojawiał się komunikat potwierdzający wysłanie atrakcji, ale może coś źle zapamiętałam?...[/cytuj]

Mnie się też często robią "dziwności" i znika wszystko ....A może allie nie zaznaczasz na mapie?

2017-10-19 21:24:48

Niestety, mam jakiś problem z dodaniem atrakcji. Po kliknięciu guzika "Wyślij atrakcję do moderacji" przycisk się dezaktywuje, ale nie nie dziej się nic więcej. Wydawało mi się, że po kliknięciu tego przycisku pojawiał się komunikat potwierdzający wysłanie atrakcji, ale może coś źle zapamiętałam?...

2017-10-19 16:15:54

Mamy już dodanych ponad 50 atrakcji w konkursie, na razie nie wszystkie są jeszcze sprawdzone, ale staram się być na bieżąco :) Niedługo dodamy to oficjalnie ale mogę napisać już teraz, że do nagród dojdą jeszcze bony na fotoksiążki i fotozeszyty w Saal Digital Polska :) To świetna pamiątka i sposób na pokazanie zdjęć z wakacji, z pewnością przypadnie Wam do gustu, także zapraszam do wzięcia udziału w konkursie :)
Bony będą o wartości: 150 zł za 1. miejsce i po 100 zł za 2. i 3. miejsce.
Informacje o konkursie i link do dodawania atrakcji  tutaj.

2017-10-16 11:13:52

No to Ci co czekali, to się doczekali, a nowych serdecznie zapraszamy do zabawy. Właśnie ruszyła Akcja Atrakcja dla wszystkich Krajtroterów. To coroczny konkurs, w którym dodajecie opisy atrakcji turystycznych w Polsce do naszego portalu. Do wygrania jak co roku ciekawe nagrody. Warunki konkursu i link do dodawania atrakcji znajduje się tutaj.

Edytowano: 2017-10-16 12:12:06

2017-10-12 13:06:49

W najbliższy poniedziałek czyli 16 października 2017 chcemy ruszyć z konkursem Akcja Atrakcja, w którym dodajecie opisy atrakcji turystycznych w Polsce do naszego portalu. Do wygrania jak co roku będą ciekawe nagrody. W ponedziałek podamy wszystkie szczegóły i warunki konkursu :)

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: