Połączenie konta na Polskich Szlakach z Facebookiem

Najnowsze posty widoczne są u góry
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114302 kilometrów
2017-07-28 11:12:41

Wiem, że sporo osób korzysta z Facebooka i chwali się tam swoimi zdjęciami z wyjazdów itp. Teraz bardzo łatwo można pokazywać na swoim profilu Faceook każdą swoją wycieczkę dodaną na Polskich Szlakach, wystarczy połączyć swoje konto w portalu z kontem na Facebooku. Robi się to bardzo prosto, a mianowicie wchodząc w swoim panelu administracyjnym (prawy górny róg) w hasło "Edytuj profil", a dalej na zakładkę Facebook. Tam jest hasło Połącz z Facebookiem, wystarczy kliknąć i dać pozwolenie Facebookowi na udostępnianie wycieczek. Wtedy każda wycieczka dodana w portalu od razu pojawia się na Facebooku, jako post ze zdjęciem i linkiem.

W każdej chwili można zmienić ponownie te ustawienia, a ponadto jeśli nie chcesz jakiejś konkretnej wycieczki pokazywać na Facebooku, to wystarczy zaraz po jej dodaniu na Facebooku po prostu usunąć tego posta.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020