Spotkania Krajtroterskie :)

Najnowsze posty widoczne są u góry
2019-03-23 11:30:19

Moim zdaniem takie spotkania to świetna opcja. Można wymienić wzajemne doświadczenia oraz poglądy na rózne sprawy. 

2018-05-07 10:47:39

Widzę, że ktoś tu się rozmyślił. Muszę powiedzieć, że żałuję.

2017-07-31 20:33:56

[cytuj autor='Danusia']Dobry pomysł:-) Czy można też wrzucić tu zdjęcia z wcześniejszych spotkań? W końńcu nie ma ich tak wiele,a rzeczywiście giną w opisach wycieczek.[/cytuj]

Jasne że tak, na to liczyłam :)

2017-07-29 08:45:43

Dobry pomysł:-) Czy można też wrzucić tu zdjęcia z wcześniejszych spotkań? W końńcu nie ma ich tak wiele,a rzeczywiście giną w opisach wycieczek.

2017-07-27 21:46:32

[cytuj autor='Anna Piernikarczyk']No jako że w tym roku pierwszy raz mieliśmy szczęście spotkać się z Krajtroterami, a wcześniej nikt takiego wątku nie założył, chyba, to ja zakładam :) Możemy tu wrzucać zdjęcia z naszych spotkań w rzeczywistości a nie w świecie wirtualnym :)Wrzucam zdjęcia z naszych pięknych spotkań z Toją u niej na Kaszubach w lipcu 2017 i z Danusią u nas w lipcu 2017. To były bardzo przyjemne chwile, super tak pogadać z kimś, kto ma takie same upodobania :)[/cytuj]

Wspaniale.Zazdraszczam Wam.

2017-07-27 20:26:53

No jako że w tym roku pierwszy raz mieliśmy szczęście spotkać się z Krajtroterami, a wcześniej nikt takiego wątku nie założył, chyba, to ja zakładam :) Możemy tu wrzucać zdjęcia z naszych spotkań w rzeczywistości a nie w świecie wirtualnym :)

Wrzucam zdjęcia z naszych pięknych spotkań z Toją u niej na Kaszubach w lipcu 2017 i z Danusią u nas w lipcu 2017. To były bardzo przyjemne chwile, super tak pogadać z kimś, kto ma takie same upodobania :)

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: