Nowa wersja strony Polskie Szlaki

Najnowsze posty widoczne są u góry
2017-07-12 11:34:24

U mnie zdjęcia OK, ale mam inny problem. W tagach opisujących wycieczkę wpisuję "las" a po zatwierdzeniu wycieczki pokazuje się "klasztor". A może nie mogę wpisywać innych słów niż te które się podpowiadają na dole?

2017-07-10 11:32:56

U mnie na razie OK.

2017-07-10 11:08:50

[cytuj autor='mokunka']Aniu, mam taki problem, ze zdjęcia z wycieczek otwierały się do tej pory bez zarzutu a teraz nie otwierają się, dotyczy to wycieczek zarowno moich , jak i innych krajtroterów. Miniatury widać ...ale przy probie powiekszenia jest znaczek iż sie "ładuje" i ...NIC. Przy czym nie sądzę aby to byla wina komputera, bo wszystkie zdjecia , ktore mam w komputerze  oraz te np z FB czy innych stron otwierają sie. Spradzciecie czy wszystko jest na PSz oki.pozdrawiam :)[/cytuj]

Może jakiś chwilowy problem z serwerem, teraz przeglądam rózne wycieczki i mam wszystko ok. Czy ktoś jeszcze zauważył problem??

2017-07-10 10:36:24

Aniu, mam taki problem, ze zdjęcia z wycieczek otwierały się do tej pory bez zarzutu a teraz nie otwierają się, dotyczy to wycieczek zarowno moich , jak i innych krajtroterów. Miniatury widać ...ale przy probie powiekszenia jest znaczek iż sie "ładuje" i ...NIC. Przy czym nie sądzę aby to byla wina komputera, bo wszystkie zdjecia , ktore mam w komputerze  oraz te np z FB czy innych stron otwierają sie. Spradzciecie czy wszystko jest na PSz oki.

pozdrawiam :)

2017-06-14 11:38:42

Dziękuję za zrozumienie i zmianę.

2017-06-14 11:11:46

Teraz już wyświetla wycieczki wg daty upublicznienia, a w profilu można sobię wybrac datę dodania lub upublicznienia

2017-06-14 09:16:53

Postaramy się to zrobić, że data wycieczki będzie datą pierwszego upublicznienia. Ale nie obiecuję że to będzie zaraz :)

2017-06-14 08:45:47

[cytuj autor='Joanna']Ja też dołączam do osób zadowolonych z możliwości upublicznienia wycieczki kiedy chcę, czyli w praktyce kiedy zakończę opisywanie. Jest jedno małe ale. Zaczęłam opisywać wycieczkę jakiś czas temu. Pózniej była przerwa, bo zwyczajnie nie miałam czasu. Dokończyłam opis i upubliczniłam kilka dni temu (3 albo 4). A wycieczka wskoczyła jako dodana 11 dni temu i nie widać jej w ostatnio dodanych. Przy domyślnym ustawieniu wg kolejności dodania (które ogólnie mi się podoba) pokazuje się dopiero na kolejnej stronie. Może lepiej byloby, żeby datą dodania była data upublicznienia, a nie rozpoczęcia pisania czegokolwiek, kiedy inni i tak jeszcze nie widzą wycieczki.[/cytuj]

Dobrze Joanno, że o tym napisałas. Ja juz tez wspominałam Ani, iz wycieczka (może?) powinna sie pokazywać z datą jej "upublicznienia" . Tak chyba byłoby lepiej :) 

Mialam bowiem analogiczną sytuację, z tym jednak, że w wycieczce którą miałam napisać -najpierw umieściłam zaledwie tytuł. Nic więcej! Wróciłam do pisania po paru dniach ...i wskoczyła z dawna datą.

Moze dałoby się to skorygować?

2017-06-13 14:11:05

Ja też dołączam do osób zadowolonych z możliwości upublicznienia wycieczki kiedy chcę, czyli w praktyce kiedy zakończę opisywanie. Jest jedno małe ale. Zaczęłam opisywać wycieczkę jakiś czas temu. Pózniej była przerwa, bo zwyczajnie nie miałam czasu. Dokończyłam opis i upubliczniłam kilka dni temu (3 albo 4). A wycieczka wskoczyła jako dodana 11 dni temu i nie widać jej w ostatnio dodanych. Przy domyślnym ustawieniu wg kolejności dodania (które ogólnie mi się podoba) pokazuje się dopiero na kolejnej stronie. Może lepiej byloby, żeby datą dodania była data upublicznienia, a nie rozpoczęcia pisania czegokolwiek, kiedy inni i tak jeszcze nie widzą wycieczki.

2017-06-05 08:59:06

[cytuj autor='mokunka']Miałam dziś taki problem... Otóż wgrywając foty z wwycieczki ( ozna zyłam 2 dni) a tu "uporyczywie' bylkomunikat, iż mogę wgrać tylko 50 zdjęc . I tak też wgrałam, redukując ilosć i redukując. Dlaczego tak się dzieje ? Wycieczkę napisałam i dodałam dzis, jako publiczną a tu ...okazuje sie, ze to wyszło, iż dwa dni temu...hmmm   Dziwne?Edytowano: 2017-06-04 20:21:42Edytowano: 2017-06-04 20:26:17[/cytuj]

Działa już większa liczba zdjęć przy większej liczbie dni :)

2017-06-05 08:39:39

[cytuj autor='Danusia']Podoba mi się możliwość wpisywania relacji z wyciecki w trybie prywatnym. W starej wersji często się zdarzało,że dopiero zaczęłam pisać,a już otrzymywałam komentarz np. szkoda,że nie ma zdjęć,albo brak podpisów pod zdjęciami. To było denerwujące. Teraz można upublicznić relację, w dowolnym momencie. To jest fajne. Drugi pozytyw to fakt,że awatarem wycieczki staje się automatycznie pierwsze wstawione zdjęcie. Natomiast mam problem z przesuwaniem i zmianą kolejności wstawionych zdjęć. Jakby ta funkcja nie działała u mnie. Chyba,że coś mi  się zawiesiło :-)No i jeszcze kwestia najnowszych postów na forum. Super,że są wyrzucane osobno, te które pojawiły się od mojego ostatniego wejścia. Jednak czytając je czuję chaos,bo nie wiem którego tematu się tyczą. Można to jakoś uzupełnić?Edytowano: 2017-06-04 11:35:17[/cytuj]

Danusiu, fajnie że widzisz pozytywy :) Ja też lubię, że na końcu się upublicznia, jak jest wszystko gotowe.

Przy nowych postach zawsze jest na niebiesko widoczny temat na Forum, jest aktywny i można wejść w ten temat.

Zdjęcia przesuwa się za pomocą małego krzyżyka widocznego pod zdjęciami :) Może uda się żeby cała ikonka była ruchoma, ale na razie trzeba przytrzymać ten krzyżyk.

2017-06-05 08:32:01

Pamięta je podczas aktualnej sesji na Polskich Szlakach, jak wyjdziez i znów wejdziesz następnym razem to juz tego nie trzyma. Nie da się usunąć.

[cytuj autor='Angelika Krajewska'] Witam jak usunac przeczytane posty ? mimo ze odczytalam swieca mi na pomaranczowo :PEdytowano: 2017-06-04 11:47:52[/cytuj]

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: