Hiszpania/Majorka/Peguera

Najnowsze posty widoczne są u góry
2017-12-14 10:37:33

Byłem parę lat temu, wspaniała podróż, niezapomniany klimat. Jedynie ceny mogłyby być troszkę niższe. Ogólnie polecam taką wyprawę :)

2017-06-20 14:03:27

[cytuj autor='raf83ik']Witam,Wybieram się pod koniec czerwca na Majorkę (miejscowosć Peguera). Czy ktoś może mi coś opowiedzieć o tej miejscowości i okolicy? Co warto zobaczyć? Na co uważać?Liczę na rady i wskazówki.Aha... jadę z żoną i 6 letnim synkiem :) Atrakcje muszę być dopasowane dla wszystkich (zwłaszcza dla najmłodszego) Z góry dziękuję za pomoc.Ostatnio edytowany: 2017-03-30 13:21[/cytuj]

Zdecydowanie warto odwiedzić stolicę wyspy - Palma de Mallorca, byłem tam w kwietniu, bardzo miło wspominam :) 

2017-03-31 10:38:49

Będąc na Majorce a dokładnie w Pequera koniecznie odwiedźcie całą rodziną delfinarium Marineland usytuowane na Costa d'en Balnes - z pewnością atrakcja przypadnie do gustu Waszemu synkowi :-) Teren wyspy jest niesłychanie malowniczy nie tylko pod względem otaczającej ją przyrody (przykładem, który musicie zobaczyć jest Rezerwat Przyrody Dragonera) ale także przez budowle sięgające XIII wieku m.in. Zamek Bernidat. Macie szczeście, ponieważ Pequera jest doskonałą bazą dla pieszych wycieczek np. coładziennej wyprawy do Camp de Mar.  Spokojnie możecie zwiedzać wyspę na własną rękę, mieszkańcy są bardzo uczynni i zawsze uśmiechnięci. Polecam Wam również odwiedzić stolicę Majorki - macie raptem do pokonania 25 kilometrów! Jeśli nie znacie zbyt dobrze hiszpańskiego i wolicie pewne formalności załatwić przed wyjazdem, można skorzystać z naszej strony: http://www.breakplan.com/. Dlaczego? Trudnimy się bezpłatną pomocą przy organizacji wycieczek, rezerwacją noclegów czy lotów. Możemy również wynając Wam samochód, którym zwiedzicie wyspę z całą familią :-).

2017-03-30 13:20:15

Witam,

Wybieram się pod koniec czerwca na Majorkę (miejscowosć Peguera). Czy ktoś może mi coś opowiedzieć o tej miejscowości i okolicy? Co warto zobaczyć? Na co uważać?

Liczę na rady i wskazówki.

Aha... jadę z żoną i 6 letnim synkiem :) Atrakcje muszę być dopasowane dla wszystkich (zwłaszcza dla najmłodszego)

Z góry dziękuję za pomoc.

Ostatnio edytowany: 2017-03-30 13:21

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: