Podróże z pieskiem - gdzie się da?

Najnowsze posty widoczne są u góry
Usunięto: 2018-12-14 10:19:32
2018-12-13 14:03:55
Post został usunięty gdyż nie spełniał warunków naszej Netykiety
2018-12-11 22:46:32

Niektore hotele sa specjalne przygotowane na goszczenie zwierzakow. Jak bylismy w tym roku w rancho colorado w trzcielu to nasze kudłaki wreszcie mogly powariowac na swizym powietrzu i wreszcie bez kaganców jak na co dzien u nas w miescie. Kazdy potrzebuje relaksu i przestrzeni

2018-12-10 11:48:59

Moim zdaniem większy problem jest z tym, jak przewieźć psa daleko, niż z tym, gdzie się z nim zatrzymać... Nie zabrałabym chyba psa w długą podróż pociągiem...

2018-10-04 14:29:27

Jest wiele miejsc, w które można zabrać się z psem. Dużo zależy też od tego, jak Twój pies jest wytresowany. Im lepiej, tym w więcej miejsc można się z nim zabrać. 

2018-06-22 15:43:07

Myślę, że psa można zabrać praktycznie wszędzie. Trzeba tylko wiedziec jak odpowiednio go przewozić. Ja znalazłam artykuł fajnie to opisujacy: http://www.prawojazdytesty.pl/zwierzak-w-samochodzie/

2018-05-08 09:31:38

[cytuj autor='Kapeć11']A co w momencie jak jeden z gości psiolubnej lodziarni/kawiarni boi się psów? Ciekawy jestem za kim stanie personel, czy za właścicielem czworonoga czy klienta, który defacto ma chyba wieksze prawo przebywania w miejscu stworzonym dla ludzi. Ja niestety nie wyobrażam sobie wziąć swojego 40kilowego pupila do kawiarnii, bo jak to zwierzak wydziela swój zapach, a ludzie tam jedzą i piją. Po za tym zostawia mnóstwo sierści i w pełni zrozumiałbym oburzenie innych.[/cytuj]

Psy są różne i zawsze trzeba bazować na rozwadze właściciela, trudnożeby małych przyjaznych piesków nie można nigdzie zabrać bo istnieją też duże i groźne, co nie zawsze idzie w parze. Ludzie też niektórzy są groźni i za przeproszeniem śmierdzą a nie robi się zakazu wejścia dla ludzi :) Poza tym strach nie jest wielkim problemem, bo pies zawsze musi być w miejscach publicznych na smyczy, pilnowany, a jeśli ktoś tego warunku nie spełnia to może nie zostać wpuszczony. Jest tyle psów w Polsce, że trudno wyobrazić sobie,że coraz więcej obiektów nie będzie się otwierało na nich. Bardziej trzeba uświadamiać, żeby psy wychowywać, ale to samo tyczy się dzieci, czasem żadna przyjemność przebywać w kawiarni w towarzystwie dzieci tam obecnych...

Na zachodzie np. wprowadza się obowiązkowe szkolenia dla psów, żeby potem mogły normalnie funkcjonować w społeczeństwie, u nas jeszcze zbyt częste są łańcuchy dające w efekcie agresywne psy i biegające luzem psy na wsiach, atakujące czasem rowerzystów, turystów itp, stąd Ci, którzy nie mają psa i nie znają ich miłości i wierności, kierują się takim ich wizerunkiem.

Edytowano: 2018-05-08 09:34:44

2018-05-07 10:46:31

Dziękuje za informację. Można powiedzieć, że jakoś nigdy o tym dworku nie słyszałem.

2018-04-11 14:05:17

Witam wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o fajne, ciekawe miejsca nd morzem które są przyjazne zwierzętom jak i dzieciom, to polecam zerknąć na DworekKarwia, komfortowy nocleg bardzo blisko plaży :)

2018-03-16 10:56:57

A co w momencie jak jeden z gości psiolubnej lodziarni/kawiarni boi się psów? Ciekawy jestem za kim stanie personel, czy za właścicielem czworonoga czy klienta, który defacto ma chyba wieksze prawo przebywania w miejscu stworzonym dla ludzi. Ja niestety nie wyobrażam sobie wziąć swojego 40kilowego pupila do kawiarnii, bo jak to zwierzak wydziela swój zapach, a ludzie tam jedzą i piją. Po za tym zostawia mnóstwo sierści i w pełni zrozumiałbym oburzenie innych.

2018-03-16 08:17:56

W Tarnowskich Górach też sporo knajpek i kawiarni można odwiedzać z psami. Ale tak czy owak to kiepski pomysł dla psa na spacer, bardziej wygoda dla nas, za to jak chcecie zrobić radość pieskowi, polecam spacer w kamieniołomach w Jaworznie

2018-03-15 19:58:15

mieszkam w Łodzi i tutaj jest bardzo dużo lokali gdzie mozna zabrać psa ze sobą. Oczywiście psiak musi być albo w transporterze albo uwiązany na smyczy

2018-01-29 08:50:30

To niestety prawda, że podróżowanie z psem jest dużo trudniejsze niż nawet z małym dzieckiem, które często ogólnie jest bardziej kłopotliwe i głośniejsze, niż taki  pies, tym bardziej jak ma już swój wiek, bo wiadomo że ze szczeniakiem też różnie może być :) My już przechodziliśmy i małe dzieci w podróży i szczeniaka :)

Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: