Podróże z pieskiem - gdzie się da?

Najnowsze posty widoczne są u góry
Usunięto: 2018-12-14 10:19:32
2018-12-13 14:03:55
Post został usunięty gdyż nie spełniał warunków naszej Netykiety
Kamienna Nowicjusz 2 kilometrów
2018-12-11 22:46:32

Niektore hotele sa specjalne przygotowane na goszczenie zwierzakow. Jak bylismy w tym roku w rancho colorado w trzcielu to nasze kudłaki wreszcie mogly powariowac na swizym powietrzu i wreszcie bez kaganców jak na co dzien u nas w miescie. Kazdy potrzebuje relaksu i przestrzeni

kasia Domator 10 kilometrów
2018-12-10 11:48:59

Moim zdaniem większy problem jest z tym, jak przewieźć psa daleko, niż z tym, gdzie się z nim zatrzymać... Nie zabrałabym chyba psa w długą podróż pociągiem...

Imbachhorn Domator 15 kilometrów
2018-10-04 14:29:27

Jest wiele miejsc, w które można zabrać się z psem. Dużo zależy też od tego, jak Twój pies jest wytresowany. Im lepiej, tym w więcej miejsc można się z nim zabrać. 

mika93939 Nowicjusz 1 kilometrów
2018-06-22 15:43:07

Myślę, że psa można zabrać praktycznie wszędzie. Trzeba tylko wiedziec jak odpowiednio go przewozić. Ja znalazłam artykuł fajnie to opisujacy: http://www.prawojazdytesty.pl/zwierzak-w-samochodzie/

Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów
2018-05-08 09:31:38

[cytuj autor='Kapeć11']A co w momencie jak jeden z gości psiolubnej lodziarni/kawiarni boi się psów? Ciekawy jestem za kim stanie personel, czy za właścicielem czworonoga czy klienta, który defacto ma chyba wieksze prawo przebywania w miejscu stworzonym dla ludzi. Ja niestety nie wyobrażam sobie wziąć swojego 40kilowego pupila do kawiarnii, bo jak to zwierzak wydziela swój zapach, a ludzie tam jedzą i piją. Po za tym zostawia mnóstwo sierści i w pełni zrozumiałbym oburzenie innych.[/cytuj]

Psy są różne i zawsze trzeba bazować na rozwadze właściciela, trudnożeby małych przyjaznych piesków nie można nigdzie zabrać bo istnieją też duże i groźne, co nie zawsze idzie w parze. Ludzie też niektórzy są groźni i za przeproszeniem śmierdzą a nie robi się zakazu wejścia dla ludzi :) Poza tym strach nie jest wielkim problemem, bo pies zawsze musi być w miejscach publicznych na smyczy, pilnowany, a jeśli ktoś tego warunku nie spełnia to może nie zostać wpuszczony. Jest tyle psów w Polsce, że trudno wyobrazić sobie,że coraz więcej obiektów nie będzie się otwierało na nich. Bardziej trzeba uświadamiać, żeby psy wychowywać, ale to samo tyczy się dzieci, czasem żadna przyjemność przebywać w kawiarni w towarzystwie dzieci tam obecnych...

Na zachodzie np. wprowadza się obowiązkowe szkolenia dla psów, żeby potem mogły normalnie funkcjonować w społeczeństwie, u nas jeszcze zbyt częste są łańcuchy dające w efekcie agresywne psy i biegające luzem psy na wsiach, atakujące czasem rowerzystów, turystów itp, stąd Ci, którzy nie mają psa i nie znają ich miłości i wierności, kierują się takim ich wizerunkiem.

Edytowano: 2018-05-08 09:34:44

Sławek Domator 10 kilometrów
2018-05-07 10:46:31

Dziękuje za informację. Można powiedzieć, że jakoś nigdy o tym dworku nie słyszałem.

DworekKarwia_pl Domator 6 kilometrów
2018-04-11 14:05:17

Witam wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o fajne, ciekawe miejsca nd morzem które są przyjazne zwierzętom jak i dzieciom, to polecam zerknąć na DworekKarwia, komfortowy nocleg bardzo blisko plaży :)

Kapeć11 Domator 6 kilometrów
2018-03-16 10:56:57

A co w momencie jak jeden z gości psiolubnej lodziarni/kawiarni boi się psów? Ciekawy jestem za kim stanie personel, czy za właścicielem czworonoga czy klienta, który defacto ma chyba wieksze prawo przebywania w miejscu stworzonym dla ludzi. Ja niestety nie wyobrażam sobie wziąć swojego 40kilowego pupila do kawiarnii, bo jak to zwierzak wydziela swój zapach, a ludzie tam jedzą i piją. Po za tym zostawia mnóstwo sierści i w pełni zrozumiałbym oburzenie innych.

2018-03-16 08:17:56

W Tarnowskich Górach też sporo knajpek i kawiarni można odwiedzać z psami. Ale tak czy owak to kiepski pomysł dla psa na spacer, bardziej wygoda dla nas, za to jak chcecie zrobić radość pieskowi, polecam spacer w kamieniołomach w Jaworznie

damian Nowicjusz 3 kilometrów
2018-03-15 19:58:15

mieszkam w Łodzi i tutaj jest bardzo dużo lokali gdzie mozna zabrać psa ze sobą. Oczywiście psiak musi być albo w transporterze albo uwiązany na smyczy

2018-01-29 08:50:30

To niestety prawda, że podróżowanie z psem jest dużo trudniejsze niż nawet z małym dzieckiem, które często ogólnie jest bardziej kłopotliwe i głośniejsze, niż taki  pies, tym bardziej jak ma już swój wiek, bo wiadomo że ze szczeniakiem też różnie może być :) My już przechodziliśmy i małe dzieci w podróży i szczeniaka :)

s1lusar3k Nowicjusz 4 kilometrów
2018-01-28 13:15:21

Może i się zmieniło na plus, ale w wielu miejscach ceny za czworonoga są identyczne jak za dorosłego. I prawdę powiedziawszy człowiek nie wie za co płaci, bo przecież żadnych udogodnień dla psa nie ma. Śniadania też przecież dla psa nie podadzą (a nawet go nie wpuszczą do sali restauracyjnej).

Grand.pl Domator 10 kilometrów
2017-08-10 17:16:37

Witam wszystkich na forum. Jeżeli chopdzi o miejsca przyjazne psom, zwierzętom- trzeba pytać już na miejscu, wiele się zmieniło w tej kwestii oczywiscie na plus, bardzije sprecyzuj czy chodzi Ci o wypoczynek nad morzem w górach czy jeszcez gdzieś indziej i wtedy doradzimy.

2017-08-02 09:48:22

Nie wszystkie molo są dostępne dla psów, to w Sopocie ponoć nie jest, ale w Pucku oraz Orłowie jest dostępne, za darmo.

2017-08-02 09:47:35

Słowiński Park Narodowy dostępny jest na szlakach dla psów. Wydma Łącka jest dostępna, ale plaża prowadząca do Łeby już nie.

Janek Domator 13 kilometrów
2017-08-01 11:42:40

Narwiański Park Narodowy :) Jak piesek lubi wodę, to są tam długie trasy kajakowe. Jeśli wolicie ląd, to jest tam dużo tras spacerowych, na przykład kładka Waniewo-Śliwno.

2017-07-27 14:08:56

Psiolubny jest Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich :) Polecam

DworSierakow_pl Domator 13 kilometrów
2017-06-26 09:13:44

Ja mogę zaprosić również do pięknego, spokojnego Sierakowa gdzie atrakcji nei zabraknie, a komfortowy nocleg znajdziecie w naszym klimatycznym dworze, Zapraszamy :)

2017-06-16 09:02:27

Takie bardzo lokalne ale się może komuś przydać, psiolubne miejsca:

Kawiarnia Lodoovka - ul. Piłsudskiego 10, Tarnowskie Góry
Cafe Silesia Gryfny Kafyj - Rynek 3, Tarnowskie Góry

Edytowano: 2017-06-16 09:02:48

BajkoweDomki_pl Nowicjusz 2 kilometrów
2017-05-17 11:46:46

Witam Wszystkich na forum :) Jeżeli szukacie fajnego i ciekawego miejsca w którym można wypocząć ze swoim pupilem, to najlepszą opcją wydaje mi się być wynajęcie domku letniskowego i mieć spokoj, duży komfort. Warto udać się w tym celu nad Bałtyk do Sarbinowa, zaparszamy Serdecznie :)

2017-04-27 14:24:31

Ja też chętnie poznam nowe, my dopiero zaczynamy tą przygodę, ale jak tylko będę coś wiedzieć albo przetestuję to napiszę :) Ponoć w Parku Śląskim są miejsca wyznaczone dla psów, gdzie można je spuszczać ze smyczy i mogą sobie tam razem biegać, trzeba oczywiście uważać, żeby nie było tłoku i żeby nie doszło do spięć między czworonogami :)

ewka99 Bar Domator 23 kilometrów
2017-04-27 14:17:32

[cytuj autor='Piernikarczyk Anna']Jest temat gdzie i jak z dziećmi, to teraz jeszcze o pieskach, bo na tapecie to mamy :) Piszcie, jak znacie miejsca psiolubne i nie mam tu na mysli parku miejskiego czy lasu państwowego :) To ja zaczynam, chcemy się wybrać i mam potwierdzone u źródła Psiolubne jest Muzeum Wsi Opolskiej [/cytuj]

Oj, chętnie poczytam. Bo trudno jest znaleźć takie miejsce, żeby zabrać w nie swojego pupilka. 

2017-03-28 08:29:23

Jest temat gdzie i jak z dziećmi, to teraz jeszcze o pieskach, bo na tapecie to mamy :) Piszcie, jak znacie miejsca psiolubne i nie mam tu na mysli parku miejskiego czy lasu państwowego :) To ja zaczynam, chcemy się wybrać i mam potwierdzone u źródła

Psiolubne jest Muzeum Wsi Opolskiej

Edit. Byliśmy, faktycznie można z pieskiem, świetne miejsce, Negra była zachwycona :)

Ostatnio edytowany: 2017-04-27 14:22

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020