gdzie spać w Zakopanem

Najnowsze posty widoczne są u góry
2019-10-31 14:52:05

[cytuj autor='MragowoResort_pl'] Słuszna rada, zamiast ścisłego centrum Zakopanego również polecam skupić się na okolicznych miejscowościach gdzie będzie taniej w kwestii samego noclegu. Generalnie nie powinno być z tym absolutnie żadnego problemu, to tylko kwestia ceny jak i standardu którego oczekujemy. [/cytuj]

Potwierdzam! Okoliczne miejscowości mają swój klimat. Ostatnio miałem okazję spędzić kilka dni w Białym Dunajcu. Wszystko było spoko, więc mogę polecić ten nocleg - https://www.noclegowo.pl/bialy-dunajec/69034-pokoje-pod-tatrami/ . 

2019-06-17 18:54:14

Jeśli ktoś chce odpocząć, mieć ciszę i spokój, a przy tym dogodną lokalizacje z pięknymi widokami polecam nocleg w "Szałasie u Pietrka" w Kościelsku. Wszystko urządzone w góralskim stylu. Pokoje czyste, każdy z własną łazienką. Gospodarz jest pomocny, załatwi prawie wszystko. :)  

Edytowano: 2019-06-18 09:27:14

2018-06-20 08:56:31

Słuszna rada, zamiast ścisłego centrum Zakopanego również polecam skupić się na okolicznych miejscowościach gdzie będzie taniej w kwestii samego noclegu. Generalnie nie powinno być z tym absolutnie żadnego problemu, to tylko kwestia ceny jak i standardu którego oczekujemy.

2018-06-07 13:41:14

Ja bym raczej poleciła znaleźć nocleg znajdujący się w pobliżu Zakopanego a nie w samym Zakopanem ze względu na ceny. Mogę polecić domek alpejski Kwiat Śniegu znajdujący się w Nowym Bystrym (jakieś 10 min autem od Zakopanego). Byłam tam z mężem w tamtym roku i mam dobre wspomnienia z pobytu tam. Dobrze wyposarzone wnętrza, bardzo ładnie umeblowane oraz piękne widoki ;)

2018-01-29 15:21:58

[cytuj autor='krakowianka']polecam Kiry - część Kościeliska, wszędzie blisko stamtąd[/cytuj]

Potwierdzam korzystałam .Jest okej.

2017-12-14 10:19:47

Sporo zależy od budżetu jaki masz i od wymagań. Jeżeli szukasz czegoś naprawdę wykwintnego, to dobrym rozwiązaniem będzie hotel, ja natomiast polecam jakiś niedrogi pokoik, standardy są coraz większe w nich więc jest to moim zdaniem dobre wyjście.

2017-11-09 20:00:08

Polecam willa Regle w Zakopanem, czyściutko i wygodnie z cudnym widokiem na Giewont. Znalazłam propozycję na blogu http://www.tamjedziemy.pl. Gdybyście chcieli zerknąć na zdjęcia, podaje linka http://www.tamjedziemy.pl/strona.php?s=175. Przy okazji znajdziecie tam kilka fajnych propozycji wyjazdowych. 

2017-10-20 11:32:25

Akurat w Zakopanym nie powinno być żadnego problemu pod kątem takiego noclegu, wystraczy tylko zapytać o wszelkie udogodnienia dla osoby niepełnosprawnej, są także pokoje odpowiednio do tego przygotowane i wcale nie powinny być droższe.

2017-08-18 10:45:49

Zna ktoś miejsca noclegowe, gdzie może przebywac osoba poruszająca się na wózku?

2017-08-10 17:21:01

Nie do końca wszędzie jest stamtad blisko, np do centrum Zakopnego już nie, jeżeli chodzi o wyjsciew góry i okoliczne szlaki to już jak najbardziej mogę się zgodzić. Zawsze pozostaje opcja noclegu w okolicach Zakopanego: Bukowina, Poronin lub Gilczarów.

2017-08-02 09:36:28

polecam Kiry - część Kościeliska, wszędzie blisko stamtąd

2017-07-05 07:56:51

Witam Wszystkcih na forum. Jeżlei chodzi o noclegi w Zakopanym, to faktycznie warto przemyśleć również opcję Kościeliska, ponieważ nie będzie tam aż tak dużych tłoków jak w samym centrum, a dwa masz wspaniały widok na góry i bez problemu znajdziesz coś taniej w sensie noclegu, pensjonatu.

Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: