gdzie spać w Zakopanem

Najnowsze posty widoczne są u góry
dzekson Maćkowiak Weekendowy turysta 49 kilometrów
2019-12-09 08:17:51

Jest bardzo wiele ciekawych kierunków wakacyjnych

Bory Tucholskie - jeden z wiekszych rejonów jeśli chodzi o lasy w Polsce

Kazimierz Dolny

Jak również Zamość

Sam lubię góry, aczkolwiek bardziej od polskich gór wrażenie zrobiły na mnie Dolomity
Widoki są wprost przepiękne.

Edytowano: 2019-12-10 10:05:43

Kuba Domator 15 kilometrów
2019-10-31 14:52:05

[cytuj autor='MragowoResort_pl'] Słuszna rada, zamiast ścisłego centrum Zakopanego również polecam skupić się na okolicznych miejscowościach gdzie będzie taniej w kwestii samego noclegu. Generalnie nie powinno być z tym absolutnie żadnego problemu, to tylko kwestia ceny jak i standardu którego oczekujemy. [/cytuj]

Potwierdzam! Okoliczne miejscowości mają swój klimat. Ostatnio miałem okazję spędzić kilka dni w Białym Dunajcu. Wszystko było spoko, więc mogę polecić ten nocleg - https://www.noclegowo.pl/bialy-dunajec/69034-pokoje-pod-tatrami/ . 

KaBo Nowicjusz 1 kilometrów
2019-06-17 18:54:14

Jeśli ktoś chce odpocząć, mieć ciszę i spokój, a przy tym dogodną lokalizacje z pięknymi widokami polecam nocleg w "Szałasie u Pietrka" w Kościelsku. Wszystko urządzone w góralskim stylu. Pokoje czyste, każdy z własną łazienką. Gospodarz jest pomocny, załatwi prawie wszystko. :)  

Edytowano: 2019-06-18 09:27:14

MragowoResort_pl Domator 10 kilometrów
2018-06-20 08:56:31

Słuszna rada, zamiast ścisłego centrum Zakopanego również polecam skupić się na okolicznych miejscowościach gdzie będzie taniej w kwestii samego noclegu. Generalnie nie powinno być z tym absolutnie żadnego problemu, to tylko kwestia ceny jak i standardu którego oczekujemy.

Marlena Radasz Domator 8 kilometrów
2018-06-07 13:41:14

Ja bym raczej poleciła znaleźć nocleg znajdujący się w pobliżu Zakopanego a nie w samym Zakopanem ze względu na ceny. Mogę polecić domek alpejski Kwiat Śniegu znajdujący się w Nowym Bystrym (jakieś 10 min autem od Zakopanego). Byłam tam z mężem w tamtym roku i mam dobre wspomnienia z pobytu tam. Dobrze wyposarzone wnętrza, bardzo ładnie umeblowane oraz piękne widoki ;)

maryla11 Nowicjusz 1 kilometrów
2018-01-29 15:21:58

[cytuj autor='krakowianka']polecam Kiry - część Kościeliska, wszędzie blisko stamtąd[/cytuj]

Potwierdzam korzystałam .Jest okej.

HotelEden_com_pl Domator 13 kilometrów
2017-12-14 10:19:47

Sporo zależy od budżetu jaki masz i od wymagań. Jeżeli szukasz czegoś naprawdę wykwintnego, to dobrym rozwiązaniem będzie hotel, ja natomiast polecam jakiś niedrogi pokoik, standardy są coraz większe w nich więc jest to moim zdaniem dobre wyjście.

kasiek_banderas Domator 7 kilometrów
2017-11-09 20:00:08

Polecam willa Regle w Zakopanem, czyściutko i wygodnie z cudnym widokiem na Giewont. Znalazłam propozycję na blogu http://www.tamjedziemy.pl. Gdybyście chcieli zerknąć na zdjęcia, podaje linka http://www.tamjedziemy.pl/strona.php?s=175. Przy okazji znajdziecie tam kilka fajnych propozycji wyjazdowych. 

KajakWarka_pl Domator 22 kilometrów
2017-10-20 11:32:25

Akurat w Zakopanym nie powinno być żadnego problemu pod kątem takiego noclegu, wystraczy tylko zapytać o wszelkie udogodnienia dla osoby niepełnosprawnej, są także pokoje odpowiednio do tego przygotowane i wcale nie powinny być droższe.

Alicja Woźniak Nowicjusz 1 kilometrów
2017-08-18 10:45:49

Zna ktoś miejsca noclegowe, gdzie może przebywac osoba poruszająca się na wózku?

Grand.pl Domator 10 kilometrów
2017-08-10 17:21:01

Nie do końca wszędzie jest stamtad blisko, np do centrum Zakopnego już nie, jeżeli chodzi o wyjsciew góry i okoliczne szlaki to już jak najbardziej mogę się zgodzić. Zawsze pozostaje opcja noclegu w okolicach Zakopanego: Bukowina, Poronin lub Gilczarów.

krakowianka Nowicjusz 4 kilometrów
2017-08-02 09:36:28

polecam Kiry - część Kościeliska, wszędzie blisko stamtąd

PodOchorowiczowka_pl Domator 12 kilometrów
2017-07-05 07:56:51

Witam Wszystkcih na forum. Jeżlei chodzi o noclegi w Zakopanym, to faktycznie warto przemyśleć również opcję Kościeliska, ponieważ nie będzie tam aż tak dużych tłoków jak w samym centrum, a dwa masz wspaniały widok na góry i bez problemu znajdziesz coś taniej w sensie noclegu, pensjonatu.

vosiu Domator 7 kilometrów
2017-02-23 15:12:21

Jeśli z widokiem na góry to bardziej polecam Kościelisko niż Zakopane, według mnie panorama Tatr jest stamtąd dużo ładniejsza :)

DworSierakow_pl Nowicjusz 4 kilometrów
2017-02-16 10:13:49

To prawda, może określ wjakim budżecie jeżeli chodzi o nocleg chcecie się zmieścić i wtedy doradzimy kilka ciekawych , komfortowych miejsc w dobrej lokalizacji, bo przeciez to także jest w górach bardzo istotne.

Wojte221 Domator 8 kilometrów
2017-02-03 08:31:58

No Zakopane to naprawde coś.

PalacBrzezno_pl Domator 11 kilometrów
2017-02-01 10:43:41

Akurat tutaj moge się zgodzić, w Zakopanym nie brakuje dobrych i komfortowych miejsc noclegowych, wystarczy poszukać precyzując oczywiście swój budżet bo cena też będzie uzależniona od lokalizacji czy standardu danego obiektu.

Nataliasroda Środa Nowicjusz 2 kilometrów
2015-10-19 14:23:05

Spędziliśmy suuuuuuper weekend w Kościelisku. Super lokalizacja, apartament super zadbany, czyściutko blisko szlaków. Apartament się nazywał OPAL. Polecamy wszystkim :)

RozaWiatrow_pl Weekendowy turysta 75 kilometrów
2015-10-19 11:29:54

Akurat w Zakopanym masz naprawdę cały wachlarz możliwości jeżeli chodzi o nocleg,to tylko kwestia samej lokalizacji- czy wolisz blisko czy też z dala od centrum,plus oczywiscie sama cena,bo nie ukrywajmy że teraz poza sezonem powinno być taniej.

weronikasmieszek smieszek Nowicjusz 4 kilometrów
2015-10-09 17:53:09

Według mnie dobrym pomysłem na nocleg to wynajem apartamentu. Człowiek jest niezależny zawse mają w pełni wyposażoną kuchnie czy tam aneks kuchenny
W tamtym roku własnie spędziałam urlop w takim apartamencie w centrum Zakopanego i byłam bardzo zadowolona.  Takich apartamentów pod wynajem w Zakopanem jest mnóstwo więc łatwo Ci będzie coś pod twój gust znaleźć. 

Hancysia Weekendowy turysta 25 kilometrów
2015-10-07 19:29:45

Ja polecam pensjonat "u weglarzy". Nazwa może nie powala, ale za 50 dyszek nocleg, mają duzą kuchnie wiec mozna miec swoj prowiant i czysto fajnie :)

karolla Domator 22 kilometrów
2015-10-07 16:40:35

ja też wybieram się na weekend do Zakopca i noclegu szukałam na stronie klubu travelowego kuptravel.pl masz tam różne pensjonaty, wille, hotele do wyboru, wiec na pewno znajdziesz coś dla siebie

Nataliasroda Środa Nowicjusz 2 kilometrów
2015-10-06 18:36:04

Witajcie,
wybieramy się z narzeczonym na weekend w góry 16-18.10.2015 polecicie jakiś nocleg?
Nie chcemy być w hotelu, ani w jakimś pensjonacie. Najlepiej to może coś blisko szlaków, z widokiem na góry, fajnie jakby był aneks kuchenny, żebyśmy mogli sobie przygotować coś do jedzenia o dowolnej porze.
Polecicie coś?

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020