Wynajem samochodów na świecie - rezerwacje online

Najnowsze posty widoczne są u góry
2017-10-20 11:47:17

Dla mnie osobiście jest to nieopłaclane w przypadku jednej osby, a najbardziej uciążliwe są limity kilometrów które możemy pokonać w ciągu dnia i wysokie stawki wypożyczenia auta.

2017-02-22 13:28:11

To zależy. Ja  w zeszłym roku ze znajomymy wynajęłam auto w samochody-rzeszow.pl. Zarezerwowaliśmy 5 osobowe auto i koszt wyniósł nas chyba po 110 albo 120 zł za osobę za 8 dni. Jedyny minus taki, że dostaliśmy inne auto niż zarezerwowaliśmy, ale w sumie też na 5 osób i rozmiarowo podobne to nie robilismy problemów. Teraz jedziemy na Śląsk i chcemy zwiedzać zamki na śląsku to też planujemy coś wynająć. 

Dla jednej czy dwóch osób średnio się opłaca, ale dla kilku wg mnie bardzo. No i jak wygodnie :)

2016-07-14 10:24:36

Według mnie warto jest wynająć samochód. Sami z żoną nasz urlop mamy zamiar spędzić w podróży kamperem i zdecydowaliśmy się na dethleffs camper, bo mają najlepsze ceny, jesli chodzi o wypożyczenie kamperu.

Ostatnio edytowany: 2016-07-14 12:15

2015-10-21 12:04:50

Roza wynajem samochodu bardzo się opłaca i sama korzystam z tej opcji bardzo czesto. nie opłaca mi się podrózować swoim autem, ale w miejscu docelowym żeby sprawnie się przemieszczać auto jest niezbędne. To super opcja i mam nawet już kilka ulubionych wypozyczalni, w tym jedną w Polsce :)

2015-04-08 14:11:45

Pytanie do Użytkowników na forum co sądzą o wynajmowaniu samochodów,popieracie taką formę? Bo moim zdaniem jest to kompletnie nieopłacalne,za duże koszty.

2015-04-05 20:08:17

Witajcie serdecznie

Jeżeli ktokolwiek z Was planuje wynajęcie samochodu w Polsce lub na świecie zachęcamy serdecznie do odwiedzenia strony www.travel-experts.com.pl gdzie będziecie mieli możliwość wyszukania oferty spośród wielu wypożyczalni z całego świata.

W oparciu o określone przez Was miejsce, daty i godziny wyszukamy dla Was najtańsze oferty w ciągu zaledwie kilku sekund.

Zachęcamy jako alternatywa dla lokalnych wypożyczalni i jako jedną z ciekawych stron gdzie znajdziecie dobre wsparcie 

Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: