Rzeszów

Najnowsze posty widoczne są u góry
2019-07-27 07:36:18

[cytuj autor='marcin201455 Mazgaj'] Bardzo zadbane i ładne miasto. Piekny, kameralny Rynek, wysokiej klasy hotele, restauracje, failharmonia, etc. Miasto jest nastawione na rozwój nowych technologii - sektor IT, Dolina Lotnicza. Polecam Wszystkim pragnącym zwiedzic południowo-wschodnią Polską, Podkarpacie. Rzeszów łączy tradycję z nowoczesnością. Miasto "pełne" studentów. [/cytuj]

Dokladnie. Rzeszow zmienia sie z roku na rok na plus. Na kazdym kroku inwestycje, coraz wiecej firm z sektora IT oraz lotnictwa, gdyz Rzeszow to serce, stolica Doliny Lotniczej, skupiajacej ok. 200 przedsiebiorstw. Obecnie trwa remont stacji PKP Rzeszow Glowny oraz najblizszego otoczenia. Do Rzeszowa dostac sie latwo. Ceny nie sa wysokie a jakosc hoteli czy restauracji jest wysoka. Polecam Rzeszow do odwiedzenia, spedzenia w nim kilku dni. Warto. I nie tylko Rynek gdyz w Rzeszowie sa inne ciekawe miejsca np. Rezerwat Lisia Gora objety programem Natura 2000, zalrw, pieknie polozone tereny na poludniowych dzielnicach miasta, chocby dz. Rzeszow-Matysowka. Przyjedzcie i zobaczcie sami a nie bedziecie zalowac. Rzeszow to bardzo ciekawe i bardzo ladne miasto, pelne m.in wydarzen kulturalnych

2018-09-29 19:46:26

Czesto kieruję się zdaniem internautów na temat miast, które odwiedzali. Niestety w tym przypadku zupełnie się zawiodłem. Faktycznie Rzeszów jako miasto czyste i odmalowane. Niestety zupełnie nie dla turysty. Zwyczajnie nie ma co oglądac i zwiedzać. Weekend w Rzeszowie, pomimo pięknej słonecznej pogody uważam za stracony. Rynek i przyległe ulice wraz z zamkiem ( którego zwiedzać nie można, zajmuje ok jednej godziny. Trasa podziemna to po prostu tour po piwnicach. Na rynku neogotycki ratusz i jednopiętrowe kamienice z konca XIX wieku. Reszta zbudowana po 1945 roku. Porównywanie Rzeszowa do Egeru jest zupełnie nieuprawnione.

Edytowano: 2018-09-29 19:49:03

2018-06-05 07:59:58

Rzeszów jest przepiekny i jeśli ktoś nie był to warto zobaczyć. Ja mieszkam w Rzeszowie więc jeśli jeździmy gdzieś na wakacje to do naszych sąsiadów za granicą. Ostatnio polubiliśmy węgierskie miasto Eger. Jest troszkę podobne do Rzeszowa, ma swój klimat i niepowtarzalną atmosferę. Najczęściej korzystamy z term, troszkę zwiedzamy a wieczorami w dolinie Pięknej Pani popijamy winko przy nastrojowej muzyce. Blisko a można super wypocząć

2018-05-23 14:55:49

Rzeszów to ciekawe, bardzo estetyczne, spore miasto nad Wisłokiem. Miasto z duzym potencjalem. Na kazdym kroku widac jak miasto sie rozbudowuje (wysokie żurawie), 18 pietrowe biurowce/apartamentowce, idealne drogi, pieknie utrzymana zieleń, czystość. To także duzy osrodek akademicki (ok. 50 tys. studentów). Stolica województwa podkarpackiego, Doliny Lotniczej, klastrów, zwłaszcza informatycznych. Starówka nie jest duża ale ciekawa. Miasto nastawione jest na nowe technologie, lotnictwo, IT oraz handel i budownictwo (wręcz obecny "boom mieszkaniowy") Miasto oferuje sporo pracy na jego terenie oraz w przyległych do miasta SSE. Rzeszów posiada lotnisko miedzynarodowe, dostep do autostrady A4 i ekspresówki S-19. Wysokiej klasy hotele, restauracje, filharmonia i wiele teatrów, kin, etc. Ze sportu to miasto słynie z siatkówki i w mniejszym już stopniu z żuzla. W mieście znajduje sie także Zalew na Wisłoku (objety programem "Natura 2000"), jak równiez pięknym rezerwatem przyrody "Lisia Góra" - tak, w samym mieście !!!). Miasto jest godne zwiedzenia i jest w tej chwili dobrze skomunikowane z cała Polska oraz ważnymi miastami Europy, Izraelem i USA (poprzez rzeszowskie lotnisko z szeroka gama połaczeń, jak na 200 tysieczne miasto). Z roku na rok wzrasta liczba turystów krajowych i zagranicznych. Dobre miejsce wypadowe w Bieszczady.

2018-04-05 08:31:58

Rzeszów to bardzo ciekawe i bardzo ładne miasto. Wszędzie bardzo czysto, widac jak miasto sie rozbudowuje - na kazdym wręcz kroku. Podoba mi sie, że trwa tu zycie nocne, jest bardzo wiele hoteli, restauracji, teatrów, muzeów. To miasto nowoczesnych technologii (Informatyka, Lotnictwo). Ma również Starówke z pieknym ratuszem i podziemną trasą turystyczną. Stolica województwa podkarpackiego bardzo mnie pozytywnie zaskoczyła. Nie wiedziałam, że to tak rozległe miasto i tak uporzadkowane, czyste i zadbane. No i ten wszechobecny rozwój z którego Rzeszów słynie.

Edytowano: 2018-04-05 08:33:31

2018-03-11 17:19:28

[cytuj autor='ParkEwolucji_pl']Rzeszów jest trochę niedocenianym miastem, a wiele się tam zmieniło na plus w ostatnichlatach. Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcia. Polecacie jakiś konkretny nocleg?[/cytuj]

Zależy od portfela. Hoteli jest ok. 20 jak nie wiecej. Polecam: Hilton Garden Inn Rzeszów, Hotel Rzeszów, Grand Hotel, Bristol, .... - to te lepsze z zapleczem biznesowo-konferencyjnym. Co "krok" to hotel - oczywiście trzeba szukać okazji bo ceny są zróznicowane. Polecam jednak hotele w samym mieście Rzeszowie (obok miasta tez jest ich sporo)

2018-03-11 17:12:27

Bogate i spore 200 tysieczne miasto. Wrazenie robia inwestycje, czystość, zieleń, wysoka jakość hoteli i restauracji i obecnie dogodny dojazd (czy przylot na rzeszowskie lotnisko). Centrum miasta wyglada bardzo wielkomiejsko (galerie handlowe, apartamentowce). Oprócz zabytków w centrum polecam pojeździc po innych czesciach miasta aby zobaczyc jak sie rozija bo Rzeszów to nie tylko rynek czy deptak. Inwestycje robią spore wrażenie. A drogi dwupasmowe - idealnie równe. jak oni to robia? Polecam wycieczkę do Rzeszowa.

2017-11-24 14:05:46

Rzeszów jest trochę niedocenianym miastem, a wiele się tam zmieniło na plus w ostatnichlatach. Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcia. Polecacie jakiś konkretny nocleg?

2017-10-06 16:22:27

Dla mnie to miasto nowoczesne. Fajnie sie w nim czuję. Ma swój klimat i zarazem bardzo wiele miejsc gdzie mozna spedzić wolny czas. Duzo dobrych hoteli, restauracji, teatrów, muzeów oraz co ważne posiada miedzynarodowy port lioniczy, autostradę i dogodne połaczenia PKP, Polskiego Busa, itp.. Polecam wycieczkę do Rzeszowa.

Edytowano: 2017-10-06 16:24:28

2017-09-08 10:34:40

[cytuj autor='Grzegorz Gregor']Dla mnie Rzeszów to miasto idealne, czyste, nowoczesne. Caly czas "w budowie" - zmienia sie z roku na rok. Wszystko w nim jest. Do tego czyste powietrze, mozliwość spedzania wolnego czasu w róznych miejscach, mnóstwo dobrych restaracji, hoteli. Dla mnie super. Kto nie był niech przyjedzie i pozna stolicę województwa podkarpackiego. Naprawdę warto[/cytuj]

No tak, zgadzam się z Panem. Rzeszów bardzo sie zmienił.

2017-09-02 08:29:16

Dla mnie Rzeszów to miasto idealne, czyste, nowoczesne. Caly czas "w budowie" - zmienia sie z roku na rok. Wszystko w nim jest. Do tego czyste powietrze, mozliwość spedzania wolnego czasu w róznych miejscach, mnóstwo dobrych restaracji, hoteli. Dla mnie super. Kto nie był niech przyjedzie i pozna stolicę województwa podkarpackiego. Naprawdę warto

2017-08-26 08:53:45

Rzeszów to obecnie bardzo dynamicznie rozwijajace sie miasto. Jest dość spore. Znajdziemy w nim mnóstwo atrakcji. Czystość, estetyka, zieleń, bardzo dobre drogi i mnóstwo inwestycji - to co zachwyciło mnie w Rzeszowie. Dodam, że w mieście jest bardzo duzo wysokiej jakości hoteli, restauracji, galerii, etc. Polecam.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: