Problemy natury technicznej!

Najnowsze posty widoczne są u góry
2018-10-25 09:37:20

Przepraszam Was, ale nie widziałam tych komentarzy. Zmienialiśmy serwer 2 tygodnie temu i ustawienia były zbyt małe i zablokowało sie dodawanie zdjęć. Juz odblokowalismy i powinno być ok teraz :)

2018-10-24 12:27:52

Dzisiaj już zadziałało jak zawsze i dodałam wycieczkę. Nie zrobiłam nic szczególnego.

2018-10-22 16:30:33

Tak też tak miałam jakiś czas temu. W końcu odpuściłam z dodaniem wycieczki, bo nie miałam siły walczyć z martwą materią:) Jak Ci się uda rozwiązać problem to daj znać co pomogło.

[cytuj autor='Joanna'] Mam problem z dodaniem kolejnej wycieczki. Od trzech dni nie wczytują się żadne zdjęcia. Na pewno nie są za duże (rozmiar nie przekracza 500kB). Tydzień wcześniej wszystko działało bez zarzutu. Teraz postępuję dokładnie tak samo i wyskakuje komunikat "Upload failed". Zmiana przeglądarki nic nie daje. O co może chodzić? Ktoś jeszcze ma taki problem? [/cytuj]

2018-10-22 14:24:23

[cytuj autor='Joanna'] Mam problem z dodaniem kolejnej wycieczki. Od trzech dni nie wczytują się żadne zdjęcia. Na pewno nie są za duże (rozmiar nie przekracza 500kB). Tydzień wcześniej wszystko działało bez zarzutu. Teraz postępuję dokładnie tak samo i wyskakuje komunikat "Upload failed". Zmiana przeglądarki nic nie daje. O co może chodzić? Ktoś jeszcze ma taki problem? [/cytuj]

Hej

Sprawdź jeszcze antywirusa i/lub blokujące reklamy aplikacje na komputerze, czy czasem coś tam się nie dzieje.

Może coś ostatnio zmieniałaś, aktualizowałaś lub doinstalowywałaś co może teraz blokować dostęp.

Pozdrawiam

Maciej

2018-10-22 14:08:00

Mam problem z dodaniem kolejnej wycieczki. Od trzech dni nie wczytują się żadne zdjęcia. Na pewno nie są za duże (rozmiar nie przekracza 500kB). Tydzień wcześniej wszystko działało bez zarzutu. Teraz postępuję dokładnie tak samo i wyskakuje komunikat "Upload failed". Zmiana przeglądarki nic nie daje. O co może chodzić? Ktoś jeszcze ma taki problem?

2018-08-03 10:49:25

[cytuj autor='Notronex']Jednak wina niskiej wersji androida! Zrobiłem aktualizację na wyższą wersję i działa.Na czas urlopu pozostawię pewnie tę wyższą wersję, po powrocie wrócę do niższej bo jest lepsza!  [/cytuj]

No niestety, nowe tecnologie wymagają nowszych wersji telefonów albo przynajmniej oprogramowania. Nie mamy już na to wpływu. Pozdrawiam

2018-08-03 09:15:27

Jednak wina niskiej wersji androida! Zrobiłem aktualizację na wyższą wersję i działa.

Na czas urlopu pozostawię pewnie tę wyższą wersję, po powrocie wrócę do niższej bo jest lepsza!

2018-08-02 14:27:41

Na telefonie z androidem 4.4.4 nie działa a mam taki sam telefon samsung sm-g360f, natomiast na wersji androida 5.1.1 działa.

Czy to może przestarzała wersja systemu ta 4.4.4?

2018-08-02 12:06:18

Niestety nie działa, lokalizację odnajduje, lecz nie przechodzą dane gps do aplikacji

2018-08-02 10:43:31

Dzięki za informację, spróbuj zresetować urządzenie, jak to nie pomoże to daj znać, nam działa w terenie dobrze aplikacja.

2018-08-02 09:38:54

Pytanie!

Jakiś czas temu używałem aplikacji na androidzie i działała dobrze, natomiast teraz nie działa.

NIc nie odnajduje, prawdopodobnie jakiś problem z gps (brak danych gps)

Inne aplikacje potrzebujące gps działaja dobrze więc to raczej nie wina sprzętu?

2017-03-13 19:32:21

[cytuj autor='Piernikarczyk Anna']Tak na początku jest jedno, widzę, że później już dodałaś kolejne jako propozycje, więc wszystko jest ok :) [/cytuj]

Dzięki za zamianę zdjęć:)

Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: