Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Wycieczki w Gruzji

Najnowsze posty widoczne są u góry
Miszmasz Domator 19 kilometrów
2020-09-04 10:20:30

[cytuj autor='Miszmasz'] Interesuje mnie temat  [url=https://www.adventure24.pl/kazbek-5033-m-n.p.m.]Kazbek wyprawa[/url]. Proszę o info osoby, który tam był. Chodzi mi o całe zorganizowanie podróży - samolot / samochód - jakiś plan  [/cytuj]

2020-09-04 10:18:55

Interesuje mnie temat  [url=https://www.adventure24.pl/kazbek-5033-m-n.p.m.]Kazbek wyprawa[/url]. Proszę o info osoby, który tam był. Chodzi mi o całe zorganizowanie podróży - samolot / samochód - jakiś plan 

2020-09-04 10:18:51

Interesuje mnie temat  [url=https://www.adventure24.pl/kazbek-5033-m-n.p.m.]Kazbek wyprawa[/url]. Proszę o info osoby, który tam był. Chodzi mi o całe zorganizowanie podróży - samolot / samochód - jakiś plan 

PodKycmolem.pl Weekendowy turysta 28 kilometrów
2016-02-18 10:23:42

Maroko a Gruzja to jednak dwa zupełnie inne światy,aczkolwiek na pewno warte odwiedzin i zainteresowania. Jeżeli będziesz już po wyprawie to daj znać jak się udała,moze nawet wstawisz zdjęcia? Czekamy z niecierpliwością :)

góromaniak Nowicjusz 1 kilometrów
2016-02-01 14:41:23

Aza daj znać jak pojedziesz czy było warto. Ja w tym roku też jadę i też z Wytwórnią! ale do Maroka. NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ. Gruzja jest trochę dla mnie taka jakaś nieznana, nigdy wcześniej się nie interesowałam. Muszę poczytać. Daj proszę znać jak wrócisz to może wybiorę się z wytwórnią za rok. Ja też dam znac jak wrócimy z Maroka :-)!

Aza Domator 7 kilometrów
2016-01-03 19:15:40

W sezonie letnim zastanawiam się nad atrakcyjną propozycją wyjazdu Gruzja Armenia. Wycieczka szesnasto dniowa z wyżywieniem, z fajnie rozpisannym ciekwym programem organizowana przez Wytwórnię Wypraw. Liczne atrakcje a w tym zwiedzanie skalnych miast Upliscyche Wardzia, Dawid Garedża, które skrywają swe tajemnice. Wyprawa w góry do Kazbegi jednej z atrakcji położonej na Gruzińskiej Drodze Wojennej. Znajdująca się nad miasteczkiem cerkiew świętej trójcy (Cminda Sameba) to taki gruziński Wawel. Degustacja win Kachetii, jednego z najlepszych win na świecie to atrakcja dla mego ukochanego, który uwielbia odkrywać nowe dla siebie smaki. Pewnie wróci z kilkoma winami w bagażu :) Na koniec wyjazdu po dość intensywnym zwiedzaniu przewidziany jest dwudniowy odpoczynek nad morzem Gonio. Czyli jak dla mnie, osoby, która nie lubi długiego plażowania idealne zakończenie. Myślę, że plany na wakacje wyglądają dość atrakcyjnie

Ostatnio edytowany: 2016-01-03 19:37

PodKycmolem.pl Weekendowy turysta 28 kilometrów
2015-11-24 14:38:44

Znajoma był a w Gruzji i wspomina podóż bardzo dobrze,miło. Nie miala żadnych problemów,tylko na miejscu warto skorzystać z usług przewodnika,samu podcas pierwszej wyprawy szybko idzie się w tym pogubić.

keks Nowicjusz 4 kilometrów
2015-10-22 15:44:33

Ciekaw jestem Gruzji. Mam zamiar wybrać się tam w przyszłym roku.

RozaWiatrow_pl Weekendowy turysta 75 kilometrów
2015-10-19 11:22:36

A jak kształtują się ceny jeżeli mowa o noclegu? Podaj ten szczegół,bo każdego podróznika z pewnością będzie to bardzo interesować,prawda? Gruzja to niezwykle malowniczy i pięny kraj,słynący z dobrej kuchni,wina i tańca:)

lorekani Nowicjusz 2 kilometrów
2015-06-23 18:23:55

Hotel Lowell, świetne miejsce blisko Rustaveli Metro, niepozorny na zewnątrz, świetnie urządzony w środku. Wygodne łóżko, przemiła obsługa mówiąca też po angielsku i bardzo dobre śniadania w stylu gruzińskim :)

OW-Akces_pl Weekendowy turysta 41 kilometrów
2014-07-22 15:33:27

A moze jakiś sprawdzony link gdzie faktycznie można się bez obawy zatrzymać na dłuzej i zwiedzić ten mały,ale jakże piękny kraj? Będę wdzięczny za każdy adres.

Nini Karosanidze Domator 5 kilometrów
2014-06-19 17:39:25

Witam! 

Odnosnie noclegow - w Gruzji mozna znalezc hotele wszystkich kategorii, ale mysle ze najbardziej wszystkich interesuja te tansze opcje :)))) Dobra opcja to pensjonaty, ktore mozna znalezc praktycznie po calej Gruzji, cena noclegu ze sniadaniem i kolacja wynosi ok. 50 lari (ok.100 zl), bez wyzywienia ok. 30 lari. Niestety wiekszosc takich prywatnych domow goscinnych nie maja storny internetowej, dlatego trudno jest znalezc informacje... 

W Tbilisi mozna znalezc rowniez hostele, a szczegolnie w centrum i na starowce miasta, zazwyczaj sa tanie, cena za nocleg ok. 25-30 lari. 

Co do zwiedzania - zalezy kto co lubi, w Gruzji mozna i w gorach pochodzic, i odpoczac nad morzem i zwiedzic zabytki, wiec zalezy:) Ja z swojej strony chetnie pomoge w organizowaniu wycieczki dla wszystkich chetnych, takze moge pomoc z transportem, przewodnikiem i zakwaterowaniem. 

Zapraszam do Gruzji! :))))))))

ninikarosanidze@yahoo.com

Apartamenty-Gorskie_pl Weekendowy turysta 50 kilometrów
2014-06-09 17:10:37

Bardzo fajnie że jesteś z nami na forum,Witaj:) Możesz napisac coś wiecej na temat noclegów,gdzie się zatrzymać oraz co zwiedzić w Gruzji? Im więcej informacji tym oczywiscie lepiej:)

Ostatnio edytowany: 2014-06-09 17:32

Nini Karosanidze Domator 5 kilometrów
2014-06-09 14:34:28

Witam! 

Mam na imie Nino, jestem z Tbilisi, stolicy Gruzji. Osobom, ktore planuja juz ciekawe letnie wyjazdy chcialabym polecic moja Gruzje-wspaniale miesjce dla milosnikow gor, wina, dobrego jedzenia i kultury kaukazkiej. :) 

Ja ze swojej strony chetnie zorganizuje dowolna wycieczke dla dowolnej liczby osob, oczywiscie duzo tansza niz bedzie zakupiona w biurze. Dobry powod na wyprawe do Gruzji za rowniez tanie loty liniami lotniczymi Wizz Air z Warszawy i Katowic do Kutaisi (miasto w zachodniej Gruzji), W razie zainteresowania albo pytan prosze o kontakt: ninikarosanidze@yahoo.com 

Pozdrawiam

:)) 

Ostatnio edytowany: 2014-06-09 14:55

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020