ocena Krajtrotera przez nowego Krajtotera -dlaczego NIE MA ?

Najnowsze posty widoczne są u góry
2017-08-25 12:48:23

[cytuj autor='Angelika Krajewska'] Myślę że Ja nie jestem taka nowa, a sama nie wiedziałam że moge dawac ocene wycieczki na ktorej nie bylam dopiero nie dawno ktos mnie o tym poinformował :)[/cytuj]

O widzisz, w takim razie może i ta informacja innym posłuży:)

2017-08-25 12:41:38

[cytuj autor='Anja'] Skoro odświeżyłaś wątek to podzielę się tylko jedną  obserwacją a mianowicie - jest trochę osób, które mimo że mają taką możliwość to nie ocenia wycieczek a jedynie je komentuje. Co do nowych osób to może to wynikać z niewiedzy (sama kiedyś też tak robiłam:), ale nie tylko ich to dotyczy. [/cytuj]

Myślę że Ja nie jestem taka nowa, a sama nie wiedziałam że moge dawac ocene wycieczki na ktorej nie bylam dopiero nie dawno ktos mnie o tym poinformował :)

2017-08-24 14:44:45

[cytuj autor='Monia-80']Karol, ,Mokunka i Danusia mieli racje  w tym sporze  .[/cytuj]

Skoro odświeżyłaś wątek to podzielę się tylko jedną  obserwacją a mianowicie - jest trochę osób, które mimo że mają taką możliwość to nie ocenia wycieczek a jedynie je komentuje. Co do nowych osób to może to wynikać z niewiedzy (sama kiedyś też tak robiłam:), ale nie tylko ich to dotyczy.

2017-08-23 21:50:21

Karol, ,Mokunka i Danusia mieli racje  w tym sporze  .

2017-06-11 20:35:43

[cytuj autor='Danusia'] Anju,jesteś w tej dziedzinie chlubnym wyjątkiem:-) Tak trzymaj! [/cytuj]

Tak :) Zdecydowanie . Fajni są tacy aktywni krajtroterzy. PSz wtedy żyja !!!

2017-06-11 08:11:22

[cytuj autor='Anja'] Z 3-miesięcznym stażem na PSz chyba za "starego" krajtrotera nie mogę się uważać:-);-) [/cytuj]

Anju,jesteś w tej dziedzinie chlubnym wyjątkiem:-) Tak trzymaj!

2017-06-10 16:30:09

[cytuj autor='Anja'] Z 3-miesięcznym stażem na PSz chyba za "starego" krajtrotera nie mogę się uważać:-);-) [/cytuj]

Może i za starego nie, ale na pewno za aktywnego tak :) 

2017-06-10 16:27:55

[cytuj autor='mokunka'] Rację ma Danusia...:) Najbardziej aktywni są Ci, którzy są na PSz od dawna. [/cytuj]

Z 3-miesięcznym stażem na PSz chyba za "starego" krajtrotera nie mogę się uważać:-);-)

2017-06-10 09:27:53

[cytuj autor='Danusia'] Niestety, to prawda. Na forum aktywni są w większości jedynie  "starzy" krajtroterzy. Szkoda.[/cytuj]

Rację ma Danusia...:) Najbardziej aktywni są Ci, którzy są na PSz od dawna.

2017-06-09 22:05:13

Zgadzam się z panią pani Anno,ja oceniam miejsca a nie ludzi czy opisy bo każdy ma swoje zdanie

2017-06-09 13:06:56

W sumie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jeśli chodzi o opisy miast i atrakcji to jest to raczej ocena miejsca nie pracy, w przypadku Wycieczki to już raczej ocena efektów zwiedzania Krajtrotera. Ja to tak odbieram, ale każdy może podejść indywidualnie.

2017-06-09 12:58:47

Witam,

Ocena dotyczy opisu danego miejsca, relacji z pobytu, zdjęć zrobionych przez Krajtrotera czy jest to ocena danej atrakcji, którą została przeze mnie odwiedzona? Do czego zmierzam: relacja z Bytomia była bardzo fajnie zrobiona tu max ocena natomiast sam Bytom nie szczególnie mi się podobał stąd trzy gwiazdki.

Czytam relacje z wycieczek, przeglądam nowości ale ocenę daję dopiero jak sam odwiedzę dane miejsce i dotyczy ona mojego odbioru danego miejsca pod względem atrakcyjności: byłem i oceniam na, a nie samej pracy Krajtrotera włożonej w przygotowanie relacji. Chyba, że gdzieś osobno ocenia się dokonania Krajtrotera?

Pozdrawiam

Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: