Rzeszów

Najnowsze posty widoczne są u góry
2018-01-11 17:36:51

Do Rzeszowa warto zawitać. Jest to ładne i zadbane miasto, kilka fajnych zabytków jak zamek czy też podziemna trasa turystyczna. Można wypocząć na Żwirowni (taka plaża nad rzeką) lub przechadzać się alejkami wzdłuż Wisłoka. Mili ludzie, dużo młodzieży i studentów. Miasto tętni życiem. Wszędzie coś się dzieje. Z Rzeszowa można również wybrać się Do Łańcuta i tam zwiedzić zamek i ogrody wraz ze storczykarnią. Warto także wybrać się do Krosna - Miasta szkła. To niecałe 53km od Rzeszowa.

2017-12-14 10:42:15

Rzeszów to bardzo dobra opcja na jakiś wyjazd czy wypad weekendowy. Dużo na plus się zmienia w mieście, a i jest co zwiedzać na pewno każdy kto przyjedzie będzie zadowolony.

2017-10-20 11:49:51

W Rzeszowie bardzo wiele sie zmieniło na plus, zresztą to dotyczy całej wschodniej ściany naszego kraju. Jeżeli ktoś nie był, to polecam w pierwszej kolejności wybrac się na tamtejszy urzekajacy rynek :)

2017-05-08 17:37:06

[cytuj autor=' oxytocin']Co myślicie o Rzeszowie, co możecie o nim powiedzieć i od turystycznej strony i od gastronomii, zabytków, ludzi...? :) [/cytuj]

Witam;

Rzeszów nie ma sporo zabytków jest jednak warty odwiedzenia ze względu na panujacy w mieście przyjazny klimat, piękną zieleń, zadbane zabytki jak i inne budynki. Rzeszów to stolicą województwa podkarpackiego, ma blisko 200 tys. mieszkańców i ponad 120 km kw. powierzchni. Łączy tradycję z nowoczesnością. Posiada filharmonię, teatry, kina, galerie, wystawy. Godne uwagi są: ratusz, rynek, podziemna trasa turystyczna, Zamek Lubomirskich i ich letni pałac, synagogi, bazyliki, etc. Rzeszów ma wiele bardzo dobrych hoteli, restauracji, kasyna i inne atrakcje. Warto wybrac sie poza dz. Śródmiescie i zobaczyć nowoczesną architekturę miasta (Uniwersytetu, Politechniki, Polfy Rz-ów, most wantowy z pylonem wysokości ponad 100 metrów, Zalew Rzeszowski czy tez dwie wielkie i nowoczene galerie handlowe: Galeria Rzeszów - w centrum miasta oraz Millenium Hall - w dz. Nowe Miasto. Zaraz obok miasta jest miedzynarodowe lotnisko. Miasto jest równiez doskonałym punktem wypadowym do innych zakatków Podkarpackia (Łańcut, Bieszczady, etc.). Do Rzeszowa łatwo i szybko dojechać: autostradą A-4, PKP (liczne kursy Intercity z całej Polski) czy też nawet samolotem. W załączeniu przesyłam fotkę sławnego pomnika, Ogrodów Bernardyńskich czy Bazyliki O. Barnardynów. Rzeszów zaprasza.

2014-09-05 21:53:18

Byłem na wielu imrpezach w gronie znajomych. Było bardzo fajnie. W Rzeszowie zdecydowanie pozytywni ludzie. Całkiem inni niż w Krakowie pod względem poczucia humoru ale bardzo fajnie mi się z nimi spędzało czas.

Imprezy na miasteczku studenckim również pozytywnie wspominam. Bardzo przyjaźni ludzie.

Byłem też na rynku, w klubie fashion. Tutaj jednak raczej negatywna opinia. Chociaż klub imponujący to ludzie jacyś takcy wrogo nastwieni.

2014-07-30 13:13:43

A jakich imprez,takich we własnym gronie czy jakis innych,tematycznych? Im więcej szczegółów podasz tym lepiej. Dla mnie osobiscie Rzeszów ne jest ciekawym i atrakcyjnym miastem.

2014-07-21 15:43:04

Byłem kilkanaście razy i zawsze było fajnie. Może to przez to że dużo imprez odwiedziłem :)

2014-03-06 10:46:04

Witam serdecznie, mieszkam w Rzeszowie od 4 lat, przeprowadziłam sie tutaj by móc studiować oraz pracować. Muszę przyznać, że to miasto bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Mnóstwo miłych ludzi, bardzo dużo zabytków, rozrywki. 

Ostatnio edytowany: 2014-03-06 11:25

2014-02-04 21:58:53

Jak w wielu nazych miastach tylko stara część miasta godna uwagi .

Ale Rzeszów ma też futurystyczne atrakcje ;) ..kosmiczna kładka dla pieszych i tęczowy most ( oby nikt nie spalił ) 

Nana...serio można moczyć nogi w Wisłoku ?? Jakoś nie zauważyłem aby ta rzeka była czysta ale mogę się mylić oczywiście ..

2014-02-04 18:34:14

ja studiuję w Rzeszowie i jestem bardzo zadowolona ;) ludzie fantastyczni, miasto ładne i zadbane, wiele ciekawych opcji do spędzania czasu ;) jest wiele fajnych miejscówek aby posiedzieć, zjeść coś, zabawić się. ja uwiebiam latem przesiadywać nad Wisłokiem, gdzie można poopalac się i pomoczyć nogi ;)

2014-01-28 11:36:59

Na forum jest już jeden temat dotyczący Rzeszowa,możesz poczytac. Poza tym byłem tam tylko kilka razy i miasto nie wydało mi się jakoś szczególnie ładne ani godne uwagi,ale moze się mylę bo nie znam go tak dokładnie.

2013-12-30 23:11:57

mogę poradzić gdzie przenocować, świetny hotel Antyczny Dwór :)

Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: