Programy telewizyjne o turystyce

Najnowsze posty widoczne są u góry
2019-04-04 12:59:47

Bardzo fajne są programy Makłowicza, gdzie nie tylko opowiada o danym kraju czy miejscu ale także daje konkretne przepisy na lokalne dania. 

2018-07-10 11:00:43

Ja najbardziej lubie ,, Makłowicz w podróży ". Bardzo fajnie i ciekawie opowiada.

2017-12-13 12:24:20

[cytuj autor='Monia']Dla mnie nr 1 jest "Kobieta na krańcu świata". Mega fajne reportażę zrobione w lluźnej formie. Pzrede wszystkim pokazujazżycie ludzi w różnych zakątkach świata a nie tylko piękne krajobrazy. Przede wszytskim program momentami potrafi na prawdę wzruszyć do łez.[/cytuj]

Też bardzo lubimy, oglądamy rodzinnie, choć niektóre treści są trudne dla dzieci, ale tym cenniejszy ten program. Podziwiam Martynę za odwagę w wielu momentach tego programu

2017-12-13 11:41:04

Dla mnie nr 1 jest "Kobieta na krańcu świata". Mega fajne reportażę zrobione w lluźnej formie. Pzrede wszystkim pokazujazżycie ludzi w różnych zakątkach świata a nie tylko piękne krajobrazy. Przede wszytskim program momentami potrafi na prawdę wzruszyć do łez.

2017-04-27 14:22:18

Ja oglądam - co prawda nie telewizyjny - Przez Świat na Fazie. Możecie obejrzeć na You Tube. Świetne materiały z wypraw autostopem, bez żadnej ściemy. Teraz Fazowski podróżuje po Afryce - super sprawa. Warto zobaczyć.

2017-03-18 12:41:22

Dla mnie takim programem był "Makłowicz w podróży". Wielokrotnie oglądałam te same odcinki.  Dziś z przykrością przeczytałam na profilu facebookowym Makłowicza:  "Dostarczono mi przed chwilą kurierem urzędowe pismo, w którym TVP odstępuje od umowy na realizację cyklu „Makłowicz w podróży” z chwilą odebrania epistoły. To oznacza, że po prawie dwudziestu latach me programy niebawem znikną z anteny telewizji publicznej, a niektóre nakręcone już premierowe odcinki nie zostaną przez nią kupione i wyemitowane". Wielka szkoda...

2017-03-16 13:03:55

Uważam że powinien znaleść się jakiś program telewizyjny na temat atrakcji w naszym kraju :) był by dobry pomysł na to aby poznać lepiej własny kraj i historie :)

Ostatnio edytowany: 2017-03-16 13:31

2017-03-07 18:45:07

dodaje tez ciekawy program w TVP Historia " Regiony z  historią "

Polecam  Karol

2017-03-07 18:42:15

[cytuj autor=' Danusia']Jakiś czas temu całkiem przypadkowo trafiłam na program "Zakochaj się w Polsce",który prowadzi Tomasz Bednarek. Obejrzałam kilka odcinków. To ciekawy program przedstawiający różne regiony Polski,miasta i ich ciekawostki. Ostatnio prezentowany był Sanok. [/cytuj] ...........................Ten program "zakochaj sie w Polsce " ktory prowadzi Bednarek calkiem fajny i ciekawy . facet z Klanu  , ale ma wiedze historyczną  ,   Tez polecam ten program.  .......Karol Barsolis 

2017-02-15 20:06:00

Program jest ciekawy, też bardzo lubię. Fajnie pokazuje turystyczną stronę Polski. Jedynie co negatywnego zauważyłam - zdarzają się błędy merytoryczne w treści historycznej. Przynajmniej zauważyłam w odcinkach z Dolnego Śląska i Wielkopolski.

2017-02-15 18:02:16

Jakiś czas temu całkiem przypadkowo trafiłam na program "Zakochaj się w Polsce",który prowadzi Tomasz Bednarek. Obejrzałam kilka odcinków. To ciekawy program przedstawiający różne regiony Polski,miasta i ich ciekawostki. Ostatnio prezentowany był Sanok.

2017-01-18 19:51:27

Ja najczęściej oglądam program Pani Wojciechowskiej :)

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: