Wycieczka po Polsce

Najnowsze posty widoczne są u góry
Alutka Domator 13 kilometrów
2020-01-18 17:14:12

W te wakacje 2020 wybieramy polskie morze - Półwysep Helski <3 Piękne otoczenie, polecam obejrzeć sobie zdjęcia. No i odwiedziliśmy to miejsce zobaczcie sami: https://parkewolucji.pl/  Dzieciaki wniebowzięte :)

starmilks Weekendowy turysta 46 kilometrów
2019-12-02 13:35:07

Ewentualnie spa w Borach Tucholskich:

https://hanzapalac.pl/22/wellness__spa

Miejsce odwiedziliśmy za sprawą naszych znajomych. Świętowaliśmy rocznicę słubu i znajomi zamiast prezentu materialnego postanowili wykupić nam karnet pobytowy w tym miejscu (za co w sumie jesteśmy im wdzięczni bo w ostatnim czasie dość sporo pracowalismy i należał nam się odpoczynek).

Piękne otoczenie, polecam obejrzeć sobie zdjęcia bo jest to odrestaurowany pałac w bardzo dobrym standardzie. Jedzenie przepyszne, mieliśmy tam również pobyt spa.

Pewnie tam wrócimy, może nawet na dłuzej. 

dzekson Maćkowiak Weekendowy turysta 49 kilometrów
2019-11-29 10:26:36

Jest bardzo wiele ciekawych kierunków wakacyjnych

Bory Tucholskie - jeden z wiekszych rejonów jeśli chodzi o lasy w Polsce

Kazimierz Dolny

Jak również Zamość

Sam lubię góry, aczkolwiek bardziej od polskich gór wrażenie zrobiły na mnie Dolomity:

m-canoe.pl/blog/posty/jak-przygotowac-sie-do-wspinaczki-wysokogorskiej-w-dolomitach-

Widoki są wprost przepiękne. 

Edytowano: 2019-11-29 12:51:31

WillaZima_pl Domator 10 kilometrów
2018-10-22 09:41:49

Ja równiez gdybym miał coś polecać to zdecydowanei góry- Tatry, gdzie oczaruje nas ich piękno i majestat, szczególnie teraz w okresie jesienno zimowym :) W kwestii samego noclegu polecam zerknąć do naszej willi Zima w Bukowinie Tatrzańskiej :)

Bieszczadzki tubylec Domator 6 kilometrów
2018-10-19 09:07:19

My co roku mamy klientów ,którzy jadą z nami na zwiedzanie Polski. Uwierzcie mi - co roku- ta sama ekipa z Bieszczad i jeszcze nie zobaczyli wszystkiego. Wyjazd jest bez planowanych miejsc noclegu ,więc wycieczka jest baardzo nieplanowana.

Nasi klienci robią sobie tylko ogólny zarys kierunku w którym chcą jechać i co mniej więcej zwiedzić. Bywało i tak ,że to kierowca stawał na głowie aby znaleźć kąt do spania - bo on jako jedyny musiał się konkretnie wyspać,w końcu odpowiadał za bezpieczeństwo ludzi.

Pełny spontan i sina polska dal, ale wspomnienia na całe życie:)

milejdi Nowicjusz 1 kilometrów
2018-10-18 19:50:50

[cytuj autor='HostelTolek_pl'] Wycieczka po Polsce to bardzo dobra opcja na wakacje, przede wszystkim bezpieczna. Warto podczas takiej podróży zwiedzić wszystkie miejsca ważne dla historii naszego kraju.  [/cytuj]

Z mężem również wolimy wojaże po Polsce. Nie wiem czemu, ale tutaj po prostu jakoś bezpieczniej się czuję! No i kocham nasze Polskie Góry! Kiedy tylko uda mi się wyrwać na parę dni z pracy jedziemy w góry zdobywać szczyty. Odkąd poznałam https://dworzeconline.pl/ zrezygnowaliśmy z jazdy samochodem i pociągami.Z Warszawki śmigamy busem.

Edytowano: 2018-10-18 19:53:09

Edytowano: 2018-10-18 19:53:35

HostelTolek_pl Domator 11 kilometrów
2018-08-22 12:23:07

Wycieczka po Polsce to bardzo dobra opcja na wakacje, przede wszystkim bezpieczna. Warto podczas takiej podróży zwiedzić wszystkie miejsca ważne dla historii naszego kraju. 

brunatny Domator 6 kilometrów
2018-06-20 08:09:23

Ostatnio co nieco podróżowałem i zatrzymałem się w Biskupinie. Mają tam ciekawy Zajazd, w którym można się zatrzymać i spędzić parę dni. Mają bardzo dobre jedzenie (na wagę) , a jeśli chodzi o sam nocleg to niczego mi nie brakowało. Na plus również ładna okolica i pobliskie muzeum, w którym też można spędzić ciekawie czas.

KajakWarka_pl Domator 22 kilometrów
2017-10-20 11:33:40

W Polsce jest wiele fajnych i ciekawych miejsc które warto odwiedzić, natomiast jeżeli ktoś chce spędzić czas aktywnie, polecam spływ kajakowy, akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc :)

karolla Domator 22 kilometrów
2017-08-13 12:30:01

Bardzo często podróżuję po Polsce i w tym roku byłam razem z rodziną na Kaszubach w ośrodku Debrzyno :) naprawdę cudowne miejsce, nad jeziorkiem, obok las, cisza i spokój :)

Grand.pl Domator 10 kilometrów
2017-08-10 17:22:33

Skoro mowa o wycieczce po Polsce, to nie sposób pominąć magicznego Krakowa, który ma wiele do zaoferowania pod względem turystycznym jak i noclegowym, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, polecam szczególnie teraz w okresie lata.

Alcaro9 Domator 6 kilometrów
2017-08-01 16:39:59

Byłem w Wejherowie i polecam

Wejherowo Weekendowy turysta 27 kilometrów
2017-07-27 13:59:59

Koniecznie zatrzymajcie się w Wejherowie! To urokliwe miasteczko położone na Kaszubach z pewnością zrobi na Was dobre wrażenie. Na szczególną uwagę zasługuje Kalwaria Wejherowska. Tutaj możecie znaleźć więcej informacji: www.wejherowo.pl/

Tripujemy Nowicjusz 1 kilometrów
2017-07-27 11:19:21

Jadąc nad morze może już wybieramy się w znane nam miejsce, które kiedyś odwiedziliśmy i wówczas zapewne szukamy tego samego hotelu, w którym nocowaliśmy, oczywiście pod warunkiem, że byliśmy z niego zadowoleni.  Dla zainteresowanych, więcej w

http://martines.pl/2017/07/22/popularny-pensjonat-nad-morzem/

Edytowano: 2017-07-27 11:19:45

Edytowano: 2017-07-27 11:27:37

DworSierakow_pl Domator 13 kilometrów
2017-06-26 09:18:36

Ankieta już wypełniona i mam nadzieję, że mój głos pomoże w badaniach. Poza tym jeżeli chodzi o podróżowanie po Polsce to zapraszamy także do naszego pięknego Dworu w Sierakowie, to idelane miejsce dla spragnionych ciszy, spokoju i bliskości natury :)

Edytowano: 2017-06-26 09:18:46

Paulina Niewiadomska Domator 8 kilometrów
2017-06-08 17:33:48

Bardzo proszę o pomoc w badaniach, które posłużą mi do napisania pracy magisterskiej. Wypełnienie ankiety zajmie od 2 do 5 min. Proszę o pomoc osoby miszkające poza województwem śląskim. Z góry dziękuję za pomoc. :)

https://www.survio.com/survey/d/Y9T3O8V2K2F4R5I1G

Wellness Nowicjusz 1 kilometrów
2016-10-13 15:18:42

Byliśmy w tym roku w Poleskim Parku Narodowym. Świetne miejsce na dłuższe i krótsze spacery. A dodatkowo nie ma tłoku. Nie jest to miejsce typowo turystyczne - a szkoda, bo zasługuje na to swoja oryginalnością. Cisza, spokój i natura to dobre rozwiązanie na odpoczynek daleko od zgiełku.

Ostatnio edytowany: 2016-10-13 16:11

dynamical Domator 17 kilometrów
2016-10-10 09:43:58

My kupujemy nowy kamper i teraz planujemy wypad po Polsce.

Ostatnio edytowany: 2016-10-13 17:16

adrianna825 Domator 5 kilometrów
2016-09-16 10:04:26

W krakowie polecam muzeum podziemne pod sukienniecami. Świetne miejsce, ale trzeba poświęcić poł dnia spokojnie. Swietne miesjce też dla dzieci, nie będą się na nudziły 

...................................................................

http://bloomboardgroup.co/

Osrodek-Omega-Kaszuby Domator 14 kilometrów
2016-09-06 13:43:00

Bardzo fajne szlaki turystyczne piesze jak i rowerowe, znajdziecie także na Kaszubach gdzie z całą pewnością warto sie udać chociaż na weekend. Każdy będzie mógł tutaj solidnie wypocząć i zrelaksować się.

PodKycmolem.pl Weekendowy turysta 28 kilometrów
2016-04-01 10:32:55

Sandomierz i moze od razu niedaleki też Kazimierz Dolny- te dwie eeijscowości również polecam odwiedzić,znajduje się tam wiele ciekawych i wpsoniałych zabytków,więc nie ma mowy o nudzie. Poza tym 1 dzień na zwiedzanie Krakowa czy Warszawy to faktycznie zdecydowanie za mało. 

Malwina Kot Domator 10 kilometrów
2016-01-12 13:46:10

Polecam Sandomierz :)

Dr Crizmo Domator 24 kilometrów
2015-12-16 23:10:51

Ja w lipcu też zrobiłem sobie taki "Poland Trip" oto moja trasa jaką zrobiłem :

Wrocław - Opole - Polska Nowa Wieś ( jeżeli interesuje cię temat tuningu ciężarówek, to polecam "MasterTruck, noclegi w opolu, dojazdy do P.N.W autobusem miejskim z opola - Łódć - Piątek ( geograficzny środek Polski ) - Suchowola ( geograficzny środek europy ) - Augustów ( nocleg zrobiłem se w Białymstoku ) - Mrągowo (Piknik Country ) - Gdańsk - Jastrzębia Góra ( gwiazda północy - najdalej wysunięty na północ punk polski ) - Kołobrzeg ( i rejs na Borcholm ) - Wągrowiec ( jedyne w Polsce, jedno z 2 w europie skrzyżowanie rzek pod kątem prostym , ale dodam od siebie, że troche im to zarosło, ale miasteczko fajne, lecz z fatalną komunikacją miejską , o 21:30 pokaz tańczącej do muzyki fontanny na rynku ) podróżowałem sam

2 tydodniowa wyprawa pochłonęła ok 3000 zł ( przejazdy, jedzenie, przeróżne bilety na autobusy, statek na borcholm , wynajem pokoi i cała reszta ) jeśli chcecie troche zaoszczędzić, proponuję skorzystać z Sieci Polski Bus między większymi miastami , rezerwując bilety 2 m-ce wcześniej wychodzi niemal darmo, w moim przypadku 1.445 km w 7 przejazdach Polskim Busem wyniosło 122 zł

Hancysia Weekendowy turysta 25 kilometrów
2015-11-01 12:58:30

Wow, niezła trasa. Chociaż 1 dzień na Krk czy Warszawe to dosyć mało :(

majka2 Nowicjusz 2 kilometrów
2014-07-25 23:26:16

A ja myślę, że można wszystko ze sobą pogodzić. 
Często wybierając mniejsze miasta, możemy i zobaczyć atrakcje turystyczne, i odpocząć od zgiełku dużych miast.
I tu z kolei nie ma opcji, żeby będąc w Krakowie nie wpaść jeszcze do Wieliczki!
To tylko 14 km,  a znajdziecie tu dużo więcej atrakcji niż samą Kopalnię Soli.
Zobaczie, co jezcze > zapraszam do przeglądnięcia przewodnika po Wieliczce: 

http://praktycznyprzewodnik.blogspot.com/2014/07/wieliczka-przewodnik-atrakcje.html

OW-Akces_pl Weekendowy turysta 41 kilometrów
2014-07-22 15:31:09

A ja myśle,że warto wybrać się gdzieś dalej,poza miasto aby tak naprawdę solidnie wypocząć i nabrać dystansu. Dźwirzyno z czystą i szeroką plażą to idealne miejsce,co o tym sądzicie?

starmilks Weekendowy turysta 46 kilometrów
2014-07-03 10:53:23

Jeśli planuje się wyjazd do Warszawy to warto jest jeszcze wyskoczyć na dzień albo dwa nad Jezioro Zegrzyńskie, szczególnie kiedy pogoda jest ładna. Znajduje się tam fajne centrum rekreacyjne Promenada, do którego często jeździmy z żoną i dziećmi aby trochę odpocząc od szumu dużego miasta i naładować baterie na resztę roku.  Żona leży na plaży a my z synkiem lubimy sobie pojeździć jeepami po okolicy ;)

Apartamenty-Gorskie_pl Weekendowy turysta 50 kilometrów
2014-06-09 17:24:54

No ja dałbym Warszawie nieco więcej niż 2 dni,powiedzmy tak do 5 ze zwiedzaniem Wilanowa i łazienek. Najwięcej czasu oczywiscie można spędzić w górach zdobywając szczyty,zapraszam serdecznie w Tatry do Zakopnego:)

wolek Domator 7 kilometrów
2014-05-19 17:04:45

Może inni skorzystają. Warszawa to 2 dni, to maximum, o nocleg nie trudno.

Hotel-Lidia_pl Weekendowy turysta 60 kilometrów
2014-04-16 17:03:07

Chyba odpowiedź już niestety dawno po temacie poniewaz autor wątku w dalszym ciągu milczy. No ale trudno- poczekajmy jeszcze trochę,może jednak uda się czegoś dowiedzić,bo jestem pewna że to wydarzenie zainspirowało także pozostałe osoby do podrożowania:)

sylwia2104 Nowicjusz 4 kilometrów
2014-04-06 19:33:43

Krzysiek, jak wybieracie się z dziewczyną do Warszawy, to mogę Wam polecić Hotel Portos na nocleg. Ceny fajne, obsługa świetna, a podawane śniadania jeszcze lepsze. Byliśmy niedawno z mężem i spędziliśmy tam miły weekend, przy okazji zwiedzając Warszawę.

Ostatnio edytowany: 2014-04-16 17:31

Hotel-Lidia_pl Weekendowy turysta 60 kilometrów
2013-09-11 14:22:01

Ja także przyłączam się do powyzszych pytań,jestem bardzo ciekawa czy udało Wam się zrealizowac założony cel podóży,no i rzecz jasna jakie są Wasze opinie,wrazenia. Czekamy na odpowiedź.

Danuta Krajtroter 37207 kilometrów
2013-09-10 11:16:20

[cytuj autor=' Jakub75']Na jakiekolwiek porady, jest już pewnie za późno, bo wycieczka już pewnie zakończona. W związku z tym nasuwa mi się pytanie, czy udało się Wam zrealizować plan, który nam tutaj przedstawiłeś?:) [/cytuj]

O, tak, ja też jestem bardzo ciekawa czy chociaż w niewielkim stopniu udało Ci się zrealizować plany! Napisz, pokaż zdjęcia, czekamy!

Pozdrawiam :-)

Jakub75 Domator 9 kilometrów
2013-09-09 20:15:25

Na jakiekolwiek porady, jest już pewnie za późno, bo wycieczka już pewnie zakończona. W związku z tym nasuwa mi się pytanie, czy udało się Wam zrealizować plan, który nam tutaj przedstawiłeś?:)

Piotr pobyty.pl Weekendowy turysta 45 kilometrów
2013-08-22 18:07:23

Ciekawym miejscem na wycieczkę są Góry Świetokrzyskie, które oferuja wiele atrakcji

Dominika Domator 23 kilometrów
2013-08-21 12:14:58

[cytuj autor=' Krzysiek'] W Gnieźnie chcę zbliżyc się do historii Polski, zależy mi żeby zobaczyć Biskupin.  [/cytuj]

No to z Gniezna do Biskupina masz kawałek. W samym Gnieźnie koniecznie Wzgórze Lecha i katedrę, a pod Gnieznem Muzeum Pierwszych Piastów w Lednogórze, gród w Pobiedziskach i w Gieczu - jak będziesz szybko zwiedzał to możesz w jednym dniu się zmieścić. Chociaż ja polecam na ok. Gniezna poświęcić cały weekend, bo naprawdę warto. Czuć historię!

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020