Warszawa da się lubić

Najnowsze posty widoczne są u góry
Ola
2020-01-15 17:12:46

Oczywiście, że się da. Polecam Królewski Ogród Światła - fajna atrakcja na zimę. I oczywiście mogę oprowadzić i mehendi namalować :) Jak ktoś nie wie co to , to obczajcie https://henna.com.pl/ . Na chwilę obecną najgorsze tłumy są w niedzielę więc polecam wybrać się w sobotę. 

2019-11-29 10:31:59

Warszawa z roku na rok coraz bardziej się rozwija oraz można znaleźć w niej bardzo wiele ciekawych miejsc, które są warte odwiedzenia. Ze swojej strony polecam koniecznie odwiedzić

centrum nauki Kopernik

muzeum powstania warszawskiego

ewentualnie sala Airo:

Organizowane są tam świetne imprezy integracyjne na trampolinach. 

Edytowano: 2019-11-29 12:50:25

2014-09-15 15:32:12

Uwielbiam Warszawę i jej klimat. Uważam, że to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Odkąd kupiłam swoje miejsce na ziemi - mieszkanie na Bielanach 

Ostatnio edytowany: 2014-09-15 17:06

2014-01-28 11:32:11

Zalezy co zwiedzamy,ale stare jak i nowe miasto ma swój urok,plus obowiazkowy punkt wizyty to Wilanów i lotnisko,bez tego nie sposób sie obejść podczas wycieczki do Warszawy. Też jestem zdania,że jak najbardzej warto.

2013-12-18 11:25:41

Zdecydowanie warto na parę dni, ja byłam w zeszłym roku zauroczona wizytą

2013-12-18 11:20:18

Mi się Warszawa nawet podoba, ale nie mogłabym tam mieszkać na stałe. Mam wrazenie , że tam się nie chodzi, tylko biega - a ja wole nieco spokojniejsze tempo życia. Niemniej jednak, pojechac na parę dni warto;)

2013-12-06 14:03:11

Warszawa - stolica Polski. Piękne miasto może z lekka brudne, jednak to nie zależy od nas tylko od służb sprzątających jakie tam pracują.

Ogólnie Warszawa jest bardzo rozbudowanym miastem. Można tam spokojnie mieszkać wiem zaraz ktoś powie że mokotowo, grochowo to dzielnice pełne gangów. Wcale tak nie jest to tylko pogłoski. Fakt są jakieś bujki ale tak jest w całej Polsce. Nie ma wyznaczonych terenów, cały świat jest niebezpieczny

2013-12-03 10:02:16

Nie byłem przekonany co do Warszawy.

Przyjechałem do niej z małej miejscowości na studia. Ogromne miasto, tłumy na ulicach to wszystko mnie strasznie przerazało, ale na szczęscie udalo mi się przyzwyczaić ( mieszkam tu już 7 lat). Warszawa jest piękna wieczorami... Uwielbiam spacery po 20 nad Wisłą, kiedyś biegałam tam po 3 rano  też super- cisza, spokój :)

PS. Coś dla smakoszy włoskiej kuchni- ostatnio całkiem przez przypadek znalazłem włoską restuarcję Gallo d'oro- mniaaam :) Pyszne potrway, ceny adewkatne do jakiości dań :)

2013-05-29 16:02:36

Mi bardzo dobrze mieszka się w Warszawie ;) Fakt jest trochę zatłoczona i głośna ale jest również wiele miejsc w których można dobrze wypocząć - na przykład nad Zalewem Zegrzyńskim który znajduje się zaledwie 30  km od centrum.

Jeździmy tam z rodzinką do Promenady - fajne centrum rekreacyjne - praktycznie każdy znajdzie tam coś dla siebie. Są tam liczne sporty wodne, drużynowe, nawet golf i loty balonem. Muszę przynać, że ciągnie mnie żeby spróbować lotu ale nie wiem czy się odważę ;) Może któregoś dnia .

2013-05-21 15:38:46

Bardzo dobre zderzenie różnych klimatów można zaoserwować na ulicy Próżnej w Warszawie: z jednej strony sypiące się, zniszczone kamiennice, z drugiej strony największa, murowana pozostałość po czasach PRL i do tego szklane wieżowce. Eklektyzm!

2013-05-08 10:39:28

Nie znałam tego wiersza

2013-03-19 15:33:34

Pędzisz niepowstrzymana w tętniącym galopie
Wichrem dziejów swych gnana i przyszłości sławą!
Pędzisz i nas porywasz, na dziw Europie
Strzelista, wytężona stolico, Warszawo!

Te słowa Juliana Tuwima najlepiej oddają charakter miasta, które stanowi unikalne połączenie postmodernistycznych wieżowców i przedwojennych kamienic. Dynamiczna metropolia przyciąga turystów nie tylko oryginalną architekturą, ale także bogatym życiem kulturalnym. Muzea, galerie, centrum nauki, teatry, koncerty i wydarzenia sportowe sprawiają, że miasto odwiedza co roku ponad 12 milionów ludzi! Niezależnie od tego, czy interesuje Was historia, muzyka czy sport, potrzebujecie profesjonalnego przewodnika. Zapraszam na stronę: warsaw-tourguide.pl.

Ostatnio edytowany: 2013-03-19 15:34

Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2020
Znajdziesz nas na: