Podróże z dzieckiem zawsze na czasie :)

Najnowsze posty widoczne są u góry
renatawilk Domator 7 kilometrów
2020-07-03 09:21:56

My z mężem chcemy wybrać się na wyjazd inny niż zawsze. Kempingiem... macie z tym jakieś doświadczenia?

W górach znajdziemy jakieś odpowiednie miejsce pod przyczepą kempignową?

Myślimy o Zakopanym, Wiśle?

Ktoś coś wie? :)

Edytowano: 2020-07-03 10:10:55

Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118769 kilometrów
2020-06-04 10:39:45

Podróże z dzieckiem to ostatnio nasza codzienność :)
Świetny dla dzieci jest Park Przygód i Atrakcji w Wilkowicach, polecam gorąco.

Jeśli zaś chcesz przenieść się szybko i bezboleśnie na szczyt górski i podziwiać fajne widoki, polecam Makowską Górę w Makowie Podhalańskim, samochodem wjedziesz na samą górę i zobaczysz piękną panoramę Beskidu Żywieckiego, a nawet Tatry

HotelVeneziaPalace_pl Domator 10 kilometrów
2018-12-13 14:03:29

Jeżeli chodzi o podróże czy urlop z dzieckiem, to moim zdaniem, bardzo fajnym miejscem na to jest Warszawa, która oferuje mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. 

Kamienna Nowicjusz 2 kilometrów
2018-12-11 22:44:28

Też jestem tego zdania a poza tym po to sie je ma zeby pokazywac swiat i po prostu byc ze soba. Zreszta wspolne spacry to jest dopiero frajda, a wyprawy rowerowe magia! W ym roku przejechalismy pierwszy raz trase 70 km cala piatka jak bylismy na wakacjache w rancho colorado w trzcielu. Dzieciaki szalaly, my zreszta tez dalismy popalic miesniom, ale okolica jest tak piekna, ze az zal bylo jedynie spacerowac

Imbachhorn Domator 15 kilometrów
2018-10-04 14:30:25

Dzieci powinno się brać i przyzwyczajać do coraz nowych miejsc. W zasadzie moim zdaniem wszędzie powinno się z nimi podróżować. 

Sławek Domator 10 kilometrów
2018-05-07 10:50:19

Moim zdaniem najlepiej zapytać w konkretnym miejscu. Można powiedzieć, że nic lepszego nie przychodzi mi do głowy. :)

na-szczyt.pl Domator 11 kilometrów
2018-03-19 11:31:37

Czy ktoś się orientuję jak to jest jeżeli podróżuje się z trójką dzieci w wieku 4,3 i 2 lata?
Chodzi mi tutaj o bookowanie noclegu dla 2 dorosłych i 3 dzieci.
Czy zależne jest w jakim wieku są dzieci, żeby była konieczność rezerwacji drugiego pokoju?
Z góry dziekuję za odpowiedź.

Maja Domator 6 kilometrów
2018-03-18 20:23:23

Witam, nie wiem czy dobrze trafiłam...ale szukam opini na temat wycieczek rowerowych z dziećmi? takich zoorganizowanych? czy ktoś coś może polecić? Znalazłam ofertę firmy ViaVerde Wyjazdy Rowerowe? czy ktoś słyszał o nich? 

Edytowano: 2018-03-18 20:25:41

damian Nowicjusz 3 kilometrów
2018-03-15 20:12:31

jak podróżujemy z dzieckiem to warto wybierać takie miejsca gdzie dziecko nie będzie zmuszone spędzić całego dnia w aucie

ApartamentywKarpaczu_eu Domator 11 kilometrów
2017-06-07 12:39:00

Jeżeli chodzi o podróż z 6 letnim dzieckiem, to w zasadzie możecie udać się wszędzie i nic Was nie ogranicza poza pogodą czy budżetem. Sprecyzuj czy wolicie raczej nadmorske miejsocowsci, czy też góry i tamtejsze szlaki spacerowe, rowerowe i aktywne spędzanie czasu. Grunt aby spędzić wakacje i wolny czas razem, dobrze się przy tym bawiąć.

Anja Krajtroter 14965 kilometrów
2017-03-18 10:43:04

[cytuj autor='Wesner Piotr']A gdzie najlepiej na podróż w Polsce z 6 letnim dzieckiem ? Ostatnio edytowany: 2017-03-17 20:09 Ostatnio edytowany: 2017-03-17 20:09[/cytuj]

A może tak na zachodnie wybrzeże Bałtyku...

• Gabinet Figur Woskowych w Międzyzdrojach i Domek do góry nogami
  • Woliński Park Narodowy, a w nim pokazowa Zagroda Żubrów (latem dodatkowo obowiązkowo Festiwal Słowian i Wikingów w Wolinie)
  • Western City w Parku Rozrywki Zieleniewo
  • Latarnia i Port morski w Kołobrzegu wraz z rejsem wycieczkowym statkiem Pirat lub Viking
  • Labirynt i ogrody Hortulus w Dobrzycy
  • Nadmorska Kolej Wąskotorowa 
  • Park Miniatur Latarni Morskich w Niechorzu
  • Park Miniatur i kolejek w Dziwnowie
  • Park Wieloryba w Rewalu
Piotr Wesner Domator 11 kilometrów
2017-03-17 20:07:04

A gdzie najlepiej na podróż w Polsce z 6 letnim dzieckiem ?

Ostatnio edytowany: 2017-03-17 20:09

Ostatnio edytowany: 2017-03-17 20:09

haribo Domator 7 kilometrów
2017-03-07 14:26:56

Ten wiek dziecka jest ważny, chociaż im dziecko starsze tym nie jest łatwiej gdzies wyjechać i co najważniejsze - dogodzić ;) Ja mam taką 10 letnią pannicę w domu. Plaża już średnio się podoba, w piasku nie pokopie, ile można się kąpać... Więc siłą rzeczy, wakacje ze starszym dzieckiem trzeba planować pod kątem rozrywek. W tym roku jedziemy z biura http://www.jaworzyna.com.pl do Łeby. Łeba zawsze mi się kojarzyła co prawda z ruchomymi wydmami, ale tam jest jeszcze Największy Naturalny Labirynt w Polsce i Magiczny Ogród Gier. Z opisu prezentują się interesująco, nawet dla dorosłych.

Łazik Domator 23 kilometrów
2017-02-27 14:28:39

Ja na wakacje z dziećmi polecałbym wyjazd w góry, najlepiej do Muszyny. Górski klimat służy każdemu, a dodatkowo naprawdę jest co robić, także dla dzieci- i tych młodszych i starszych. Dla rodzin z dziećmi szczególnie polecałbym hotel klimek- rozrywek dla najmłodszych nie zabraknie, a rodzice też nie będą się nudzić. 

Sandra Taczewska Nowicjusz 3 kilometrów
2016-12-23 13:27:34

A czy ktoś żeglował już z dziećmi? Moja córka ma 7 latek, i myślimy z mężem o spędzeniu wakacji pod żaglami. Czy to dobry pomysł?

DarkCook3 Nowicjusz 1 kilometrów
2016-12-13 14:02:00

No dokładnie, wszystko zależy od wieku.

adrianna825 Domator 5 kilometrów
2016-11-24 15:26:09

Zależy w jaki wieku są dzieci. Niektóre podróże dla małych dzieci są dla nich stresujące

.................................................

http://www.blog.budnex.pl/

basia Nowicjusz 1 kilometrów
2016-11-17 08:30:43

Hej,wakacje to jedno a wycieczki weekendowe to drugie.Ja z dzieciakami odkryłem super fajne miejsce niedaleko Katowic .To lasy w okolicy Rud Raciborskich.Naprawdę ogromne ze ścieżkami rowerowymi i miejscami naprawdę spokojnymi.W samych Rudach nietypowe muzeum Zaczarowana Chata.Super fajne wystawy,pełne tajemnicy i ciekawostek,o kulturze Starosłowiańskiej i Indiańskiej.Naprawdę warto,zachęcam.

mirkawolka Domator 13 kilometrów
2016-11-15 10:33:09

Ja najczęściej z dzieciakami nocuję w sprawdzonych i poleconych mi przez znajomych hotelach. W tym roku wybralismy się nad polskie morze do Dźwirzyna i nocowaliśmy w hotelu Senator, który jest bardzo dobrze zorganizowany jeżeli chodzi o przyjęcie rodzin z dziećmi. Animatorzy dbali o to, zeby dzieci się nie nudziły, a dorośli mogli wypocząć w strefie spa. Jak dla mnie byo to idealne rozwiązanie, bo po to jadę na wakacje, żeby też trochę odpocząć ;) Nie chcę jednak zostawiać dzieciaków z dziadkami i bez nich urlopować, ale parę minutek spokoju zawsze jest w cenie :D

dynamical Domator 17 kilometrów
2016-10-28 12:59:30

No ja z kolei polecam postawic na kampera. to bardzo dobry sposob na spędzanie czasu z dziećmi. mozna wybrac się na bardzo dlugą i inspirującą podróż. Ja sam rozglądam sie za ogloszeniami typu 'kampera sprzedam'. z tego co wiem to kampering jest coraz popularniejszy. Ostatnio o tym czytalem: http://c64scene.org/kampery-sprzedaz-wynajem-coraz-popularniejsze/ i myslę, ze zmeinia sie nastawienie turystów do takiej formy wypoczynku...

Łazik Domator 23 kilometrów
2016-06-13 14:02:07

[cytuj autor=' frupoland']Podróże z dzieckiem są nawet lepsze niż bez dziecka, bo to ono pokazuje nam, że możemy się cieszyć z najmniejszych rzeczy. [/cytuj]

To prawda :) na wyjazd z dzieckiem polecam wybrać miejsce, gdzie będzie dużo atrakcji dla maluchów, a przy tym że takie, które będzie dobrą bazą wypadową do wycieczek. Dla mnie takim zakątkiem okazała się Muszyna, z pięknymi terenami spacerowymi, szlakami, stadniną koni, aquaparkiem... :)

frupoland Domator 8 kilometrów
2016-04-27 13:24:57

Podróże z dzieckiem są nawet lepsze niż bez dziecka, bo to ono pokazuje nam, że możemy się cieszyć z najmniejszych rzeczy. Nie trzeba zwiedzić pół globu, żeby powiedzieć, że coś się widziało. Dziecko zwraca nam uwagę na każdego robaczka, dziwnie rosnącą roślinkę albo śmiesznie wyglądający budynek. Wszystko jest ciekawe i my dzięki dziecku również to dostrzegamy, zauważamy rzeczy wcześniej dla nas niedostrzegalne i to jest piękne.

Ellia Be Domator 8 kilometrów
2016-04-26 10:53:00

Dla rodzin z dziećmi polecam nowo otwarty ośrodek na Mazurach - Folwark Łękuk. Z dala od zgiełku miasta, wśród lasów i łąk pod samą Puszczą Borecką... dla dzieci mnóstwo atrakcji, warsztatów, animacji. Dla dorosłych SPA i wiele wiele innych... mogłabym długo o tym pisac, ale trzeba to przeżyć samemu! Bardzo wiele atrakcji dla osób aktywnych (poranne biegi po Puszczy, fitness, taniec, nordic walking, w okolicy jazda konna, rowery-świetne trasy). Byłam tam już raz i wracam ponownie! Gorąco polecam:) 

Martyna Nowicjusz 3 kilometrów
2016-04-21 09:58:03

Tam są te takie domki na drzewach ciekawe?

inna99.11 Domator 6 kilometrów
2016-04-19 14:25:57

wyżej ktoś wspominał o parku przygody Kulturinsel - ja również go polecam :) byłam rok temu z dzieciakami i było super, jeden z lepszych wspólnych wyjazdów :)

anita Nowicjusz 3 kilometrów
2015-07-28 15:30:40

Tam jest fajny park niespodzianek, niedawno wróciliśmy z Wisły,ale w Ustroniu też byliśmy.  Sporo się  dzieje w Ustroniu , widziałam plakaty że 1-go sierpnia jest gala piosenki biesiadnej w amfiteatrze.

Malwin Nowicjusz 1 kilometrów
2015-07-26 14:48:08

My z naszym 10 -latkiem jedziemy do Ustronia. Poza zwiedzaniem mam nadzieję że będzie tam co robić.

brunatny Nowicjusz 1 kilometrów
2015-07-22 14:11:16

Nie widze żadnych przeciwskazań jeśli chodzi o podróżowanie z dzieckiem

renia50 Nowicjusz 1 kilometrów
2015-07-22 08:21:12

Jestem jak najbardziej za podróżowaniem z dzieckiem :-) To super sprawa móc pokazać maluchowi wiele pięknych miejsc, a zmiana otoczenia dobrze zrobi dziecku :-) 

Wejherowo Weekendowy turysta 27 kilometrów
2015-07-21 13:03:36

Z dziećmi w każdym wieku można wybrać się nad polskie morze. Jeśli ktoś nie lubi natłoku nadmorskich kurortów, polecam Wejherowo. http://wejherowo.pl/

Vaida Šulniūtė Nowicjusz 1 kilometrów
2015-06-30 12:11:55

Superowym wariantem dla spedzania dobrego czasu z dzieckiem sa gry miejskie, miesiac temu je kupowalem i napravde spedzilismy z rodzina wesolo czas, je zakazywalismy na ziemiarozrywek.pl

marchewnik34 Nowicjusz 3 kilometrów
2015-05-11 10:03:33

Cześć, dzisiaj chciałabym zaprosić Was do Rodzinnego Parku Przygody Kulturinsel. Park ten położony jest w Niemczech, ale w bliskiej okolicy Zgorzelca, więc rzut kamieniem od polsko-niemieckiej granicy.

Park Rozrywki nie posiada niestety karuzel czy diabelskich kół, ale za to odnajdziemy w nim ekscytujące gry dla poszukiwaczy skarbόw, niekończące się tunele, zwariowane huśtawki, labirynty, wioseczkę domków na drzewach, domek dla lalek do zabaw dla każdego, szlaki pośród wierzchołków drzew, ze zwierzakami i wieloma innymi atrakcjami. Czekają tam na Was nie tylko dzikie przygody, ale i miejsca, gdzie odetchnie zarówno dusza, jak i ciało. Na spacery zaprasza Ogrόd Rzeźb, a z przytulnych zielonych miejscόwek może skorzystać każdy i przy okazji rozkoszować się międzynarodowymi przysmakami.

Jest to fantastyczna możliwość dla rodzin z dziećmi, ponieważ dla każdego na miejscu znajdzie się coś ciekawego. Kto z nas nie chciałby napić się kawy w kawiarence znajdującej się w młynie?  ;)

Szczegóły: http://www.kulturinsel.com/

krajtroterka Domator 10 kilometrów
2014-10-28 11:28:14

Ja na pewno zabiorę swoje dziecko w Tatry. Chciałabym, żeby tak jak ja zaraziło się miłością do gór, im wcześniej tym lepiej :) Oczywiście nie będę ciągać malucha po niebezpiecznych szlakach w wysokich górach jak niektórzy nieodpowiedzialni rodzice (pamiętacie gościa, który zabrał 5-latka na Orlą Perć? http://www.zakopaneportal.pl/5-latek-na-orlej-perci-czyli-rozsadek-na-wakacjach/ - brak słów, po prostu brak słów...), ale myślę, że Morskie Oko, Nosal i oczywiście Kasprowy to będą punkty obowiązkowe naszej pierwszej wspólnej wyprawy :)

cziliana Domator 7 kilometrów
2014-06-27 16:21:54

Podróże z dzieckiem na czasie? Spędzacie wakacje z rodziną dlatego, że taka jest moda?

Mattes Weekendowy turysta 29 kilometrów
2013-12-05 19:30:31

[cytuj autor=' irek35']Gdzie najlepij wybrać się z 2 latkiem - góry chyba odpadają, za morzem w sezonie nie przepadam Ostatnio edytowany: 2013-09-20 14:16[/cytuj]

Może warto zaryzykować i wybrać się na mazury ?

Mikołajki ? Giżycko ? Spychowo ?

jola_ola Kowalska Domator 5 kilometrów
2013-11-19 12:55:42

Przy organizacji takich wyjazdów z dziećmi korzystacie z usług jakiegoś biura podrózy, czy organizujecie wszystko samemu?

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020