noclegi w górach i nad morzem

Najnowsze posty widoczne są u góry
2019-06-25 15:06:57

Znalazłem ostatnio fajny portal z duża bazą noclegową:  https://www.e-wczasy.pl/noclegi/nad-morzem i cenowo też nie wygląda najgorzej.

2019-02-28 10:13:43

Nie zapomniajmy także o miastach, szczególnie teraz w okresie przedwiośnia. Na przykład u nas w Warszawie jest sporo atrakcji akurat na taką wczesną i niepełną wiosnę. 

2019-02-22 13:34:55

Skoro już polecamy noclegi i ośrodki, to ja Wam mogę polecić o ten: RelaksCamp w Międzybrodziu. Mają naprawdę fajną ofertę najróżniejszych wycieczek szkolnych, zimowisk, obozów dla dzieci (zobaczcie sobie: https://www.relakscamp.pl/oferta/kolonie-obozy ), zielonych szkół... nasze dzieciaki tam wysłaliśmy w zeszłym roku i tak zachwalały, że w tym roku pewnie pojedziemy całą rodziną.

Edytowano: 2019-02-22 13:36:58

2018-12-18 12:27:40

Teraz w okresie świąt oraz Nowego Roku warto zaerezrwować nocleg z dużym wyprzedzeniem, inaczej wszystkie fajne i ciekawe oferty moga być po prostu zajęte, na Sylwestra warto z kolei udać się moim zdaniem do Warszawy, pomożemy z noclegiem, zobaczcie u nas w Hostelu Tolek :)

2018-11-21 08:59:15

Znalezienie godnego polecenia hotelu nie jest łatwe, zwłaszcza w turystycznych miejscowościach, gdzie na każdym kroku są miejsca noclegowe. Myślę, że w miarę rzetelne opinie są na booking.com. W ten sposób szukałam jakie są polecane hotele w Gdyni. Ostatecznie wybrałam Hotel Business Faltom (https://www.faltombusiness.pl/) i to była dobra decyzja. Przede wszystkim super lokalizacja - blisko centrum Gdyni, ale też Sopotu i Gdańska. Obsługa była bardzo miła i profesjonalna. Pokoje są naprawdę komfortowe, a śniadanie pyszne. 

2018-08-22 12:49:35

[cytuj autor='HostelTolek_pl']Warto zobaczyć po opiniach danego hotelu czy hostelu. Zwykle nawet na google maps występuje wstępna ocena danego miejsca, co jest w tym przypadku bardzo pomocne. [/cytuj]

Często też niestety oceny , komentarze wystawiają znajomi lub inne podstawowe osoby , więc nie zawsze oceny są miarodajne  . Czasami sprawdzając komentujących i oceniających to dziwnym trafem były z tej samej miejscowości co oceniane miejsce , lokal itp ... Więc to z reguły daje do myślenia ... Choć jak się głębiej posprawdza to dobrze się znajdzie :) nam się udało na ostatnich wakacjach zarówno z noclegami jak i miejscem gdzie jadaliśmy :)

2018-08-22 12:21:30

Warto zobaczyć po opiniach danego hotelu czy hostelu. Zwykle nawet na google maps występuje wstępna ocena danego miejsca, co jest w tym przypadku bardzo pomocne. 

2018-07-06 18:24:29

Zgadzam się z Moniką. Panorama Morska wymiata! Byłem i również POLECAM

2018-07-05 14:34:41

Witam, bardzo często wyjeżdżam za granice, ale ostatnio stwierdziłam, że nasza kochana Polska ma również wiele atrakcji oraz pięknych widoków. Niecałe dwa tygodnie temu wróciłam właśnie z Panoramy Morskiej w Jarosławcu ( miejscowość nad morzem Bałtyckim ) i pobyt uważam za bardzo udany :) Miejsce piękne, w dodatku obiekt ma swój własny Aquapark oraz All Inclusive ( co jest bardzo rzadko spotykane w Polsce ). Trzeba korzystać z naszego pięknego morza dopóki pogoda dopisuje :) Wysyłam linka do strony tego obiektu. Jeśli kogos zainteresowałam, albo może ktoś już się tam wybrał ( tak jak ja ) i chciałby się czegoś dowiedzieć albo po prostu popisać to nie ma problemu :) Pozdrawiam !

Edytowano: 2018-07-06 08:01:52

2018-07-04 19:48:25

Kolejny super apartament nad morzem. Kilka dni temu zakończyliśmy rodzinny pobyt w Helu, urzekł mnie apartament Sea Hel. Przytulny miły ciepły i wypełniony morskimi dekoracjami. Dużo marine, polecam noclegi na www.seahel.pl 

2018-06-25 12:17:19

Ja akurat byłem w maju w Rogowie, tam jest hotel Palm Rogowo, basen jest i dosyć blisko plaży więc dla każdego coś dobrego

2015-02-01 11:30:43

Warto zajzreć takze do nas do Darłowa i naszego hotelu Róza Wiatrów,położonego bardzo blisko plaży gdzie na pewno każdy wypocznie,oferujemy przestronne i komfortowe pokoje:)  Zapraszamy!

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: