Ktoś chętny na wycieczkę jutro na Jurę?

Najnowsze posty widoczne są u góry
Usunięto: 2020-05-22 21:55:26
2020-05-22 17:09:44
Post został usunięty gdyż nie spełniał warunków naszej Netykiety
MHotel_eu Domator 13 kilometrów
2013-01-02 16:16:44

Jura te przepiękne panoramy, malownicze dolinki, imponujące ostańce skalne, rozległe pustynie, tajemnicze groty, wzgórza wapienne. W tym pejzażu odznaczają się liczne średniowieczne zamki pełne dawnych sekretów i eleganckie pałace o intrygującej historii. Do tego jeszcze zabytkowe drewniane kościółki, sanktuaria, samotne kapliczki, muzea, skanseny. Jest w czym wybierać. Jurajskie szlaki nie zawiodą ani miłośników architektury, sztuki i przyrody, ani ciekawych świata poszukiwaczy przygód.

jackoobb0 Nowicjusz 3 kilometrów
2012-10-28 11:30:21

Szkoda, że dopiero teraz zauważyłem, wybrałbym się bardzo chętnie... od dwóch miesięcy mam ciśnienie na Jurę. Może jakaś kolejną wycieczkę do jury ktos organizuję? Chętny jestem jak cos więc pisać

Łukasz Mazurek Zapaleniec 788 kilometrów
2012-10-13 20:49:12

Jeżeli jest ktoś chętny na wycieczkę w dniu jutrzejszym pisać w wiadomościach lub na GG.

Plan wycieczki:

- start Rżędowice Wygoda

- następnie zielonym szlakiem przez Skały Rzędowickie na Górę Zborów.

- następnie zejście do niebieskiego szlaku którym przechodziny przez Skałki Kroczyckie do momentu napotkania szlaku czerwonego pod G. Popielową.

- powrót czerwonym szlakiem przez G. Popielową i G. Pośrednią do G. Kołaczyk

- z tamtąd czarnym szlakiem do drogi 722 i dalej powrót szlakiem zielonym na parking

Zapraszam :)

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020