Chorwacja

Najnowsze posty widoczne są u góry
2019-09-12 23:32:57

[cytuj autor='Magiczne_Zakątki'] chętnie się dowiem coś o wypoczynku w Chorwacji, bo kusi mnie Dubrovnik [/cytuj]

Hej. Ja bylem w dubrovniku i jest przeppieknie. Naprawde piekna miasto ale w sezonie pelne turystow i dosc dorgie jak dla mnie. No ale jak najbardziej polecam Dubrovnik. Rowniez Split i wodospady Krka

2019-08-16 15:48:55

Ja polecam biuro podróży Bissole: https://bissole.pl/, oferta wczasów i wycieczek jest tam bardzo duża. Dodatkowym plusem jest fakt, że help desk dopasowauje ofertę do naszych preferencji. :)

2018-10-04 15:00:26

Również mogę polecić Chorwacje, jednak nie tyle ze względu na góry, ile na klimatyczne miejscowości nadbrzeżne i piękne widoki. 

2018-08-21 14:04:12

Chorwacja jest bardzo piękna, sam byłem tylko raz ale naprawde godne miejsce polecenia :)

2018-08-20 13:47:54

[cytuj autor='Paweł'] Teraz. Kiedyś było inaczej. Jeszcze kilka lat temu turystyka w Chorwacji jakby się rozwijała. NIe było tłumów, zbyt wielu usług turystycznych. Ten cały nawał turystów to efekt ostatnich lat.[/cytuj]

Dlatego teraz super alternatywą jest Czarnogóra ,ale... obstawiam ,że jeszcze 2 lata i też będzie tłoczno- już bywa jeśli ktoś źle sobie zaplanuje pobyt.

2018-08-15 13:21:44

[cytuj autor='Iwona_4_6']A moim zdaniem warto jechać dalej - do Czarnogóry albo nawet Albanii. Chorwacja jest droga i przereklamowana... [/cytuj]

Teraz. Kiedyś było inaczej. Jeszcze kilka lat temu turystyka w Chorwacji jakby się rozwijała. NIe było tłumów, zbyt wielu usług turystycznych. Ten cały nawał turystów to efekt ostatnich lat.

2018-08-06 18:55:26

Chorwacja nas urzekła pięknymi widokami - kamieniste plaże ,"rześkie" morze zaraz obok budzących respekt gór. Do tego nasz gospodarz - Joszko , który ujął nas za serce. My noclegi mieliśmy w Poljicy- polecam.

Chociaż ... Czarnogóra jest jeszcze bardziej atrakcyjna - 13km piaszczystej plaży i maasę zwiedzania, warto jechać swoim samochodem.

2017-06-07 12:27:47

Faktycznie ciekawą alternatywą dla Chorwacji może być pobliska Czarnogóra , na plus na pewno niższe ceny w wielu kurortach czy same tłumy turystów podczas pełni sezonu, warto się nad tym zastanowić.  Z samym noclegiem nigdy nie będzie problemu, wszystko jest tutaj kwestią budżetu jaki posiadasz na wakacje.

2016-09-06 16:55:20

Dubrownik to nie wszystko. Sam jestem zwolennikiem poznawania natury w różnych częściach Europy. Z tego powodu powodu obskoczyłem Plitvickie Jeziora i Pak Krka. Tych rzeczy nie mozna przegapić będąc w Chorwacji. Więcej szczegółów o zwiedzaniu tych miejsc zamieszczam na blogu http://www.tuitam.org.pl/

2016-06-24 11:47:45

A zastanawiałeś się może nad wynajeciem takiego dethleffs campera: http://dethleffs-polska.pl Zapowiada się bardzo fajnie. My w tym roku nie korzytsamy z żadnego biura podróży  a jedziemy w podroż własnie czymś takim. Jak oglądalismy to ma bardzo dobre wyposazenie i jest wygodne...

2016-05-19 12:57:22

A moim zdaniem warto jechać dalej - do Czarnogóry albo nawet Albanii. Chorwacja jest droga i przereklamowana... 

2016-03-31 23:49:33

Zgadzam się, okolice Makarskiej powinny być przystępne cenowo. A jeśli ktoś się odważy szukać w ciemno, i do tego jeszcze niekoniecznie w szczycie sezonu, to może fajne kwatery znaleźć za naprawdę przyzwoite pieniądze. I nie zgadzam się, ze jest drogie jedzenie - w supermarketach ceny nie są dużo wyższe, niż w Polsce. 

Ostatnio edytowany: 2016-03-31 23:50

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: