Chorwacja

Najnowsze posty widoczne są u góry
dzekson Maćkowiak 48 kilometrów
2020-04-02 11:41:33

W Chorwacji byłem już kilka razy. Jest to jeden z krajów do których bardzo chętnie wracam i myślę, ze jeszcze nie jeden raz się tam wybiorę. Podoba mi się tam wszystko. Piękna pogoda, smaczna kuchnia ale również i nastawianie żyjących tam ludzi. Mam wrażenie, ze bardziej cieszą się życiem niż tutaj w Polsce ;)

Na miejscu staram sie spędzać czas raczej aktywnie. Polecam wypożyczyć sobie rower bo tras rowerowych jest sporo. Jeśli wolicie wodne atrakcje to warto jest zapisać się na kajaki. 

papuga 6 kilometrów
2020-03-25 16:07:19

a

Edytowano: 2020-03-25 16:14:35

Alberto 1 kilometrów
2020-03-16 21:08:26

[cytuj autor='ankagorska Górska'] Wyjazd na własną rękę jest jak najbardziej ok, ale polecam zabrać swoj prowiant, bo ceny żywności są tam wysoki, wyższe niż w Polsce i się nie opłaca tam kupować. [/cytuj]

No i znòw bedziemy dziadowac!

Traveler82 6 kilometrów
2020-02-10 15:01:06

[cytuj autor='Mateusz'] Szukam przystępnego cenowo miejsca na nocleg na chorwacji. Oczywiście najlepiej w rejonie środkowej dalmancji. Możecie coś polecić? [/cytuj]

Dalmacja to nie jest, ale polecam Camping Stupice w Premanturze :)

sweetroofer 1 kilometrów
2020-01-14 14:12:14

Ja polecam zorganizowaną wycieczkę np: https://wycieczki.portaltatrzanski.pl/wyjazd-w-gory-dynarskie-paklenica-chorwacja byłem na tej wycieczce i muszę powiedzieć, ze widoki naprawdę zapierały dech w piersiach. Polecam absolutnie każdemu miłośnikowi gór.

Edytowano: 2020-01-14 14:12:59

Allexanr 2 kilometrów
2020-01-11 00:44:39

[cytuj autor='Aligru'] Ja polecam biuro podróży Bissole: https://bissole.pl/, oferta wczasów i wycieczek jest tam bardzo duża. Dodatkowym plusem jest fakt, że help desk dopasowauje ofertę do naszych preferencji. :)   [/cytuj]

Chorwacja to dobre miejsce do podróży ze względu na klimat I morze. Jak i inne kraje tego regionu - Grecja, Cypr, Charnogóra.  Ale Czarnogóra jest tansza ze wzystkich względów I o wiele mniej popularniejsza wsrod turystów.

Patrzalem na ceny na  domy na sprzedaż w Budvie I w Dubrowniku, w Budvie za taki samy dom u morza placi sie o wiele mniej. To samo z wynajmem, tylko ze względu na popularnosc, a klimat,  morze takie same

Edytowano: 2020-01-11 10:30:44

krisgrupoclint 12 kilometrów
2019-09-12 23:32:57

[cytuj autor='Magiczne_Zakątki'] chętnie się dowiem coś o wypoczynku w Chorwacji, bo kusi mnie Dubrovnik [/cytuj]

Hej. Ja bylem w dubrovniku i jest przeppieknie. Naprawde piekna miasto ale w sezonie pelne turystow i dosc dorgie jak dla mnie. No ale jak najbardziej polecam Dubrovnik. Rowniez Split i wodospady Krka

Aligru 1 kilometrów
2019-08-16 15:48:55

Ja polecam biuro podróży Bissole: https://bissole.pl/, oferta wczasów i wycieczek jest tam bardzo duża. Dodatkowym plusem jest fakt, że help desk dopasowauje ofertę do naszych preferencji. :)

Imbachhorn 15 kilometrów
2018-10-04 15:00:26

Również mogę polecić Chorwacje, jednak nie tyle ze względu na góry, ile na klimatyczne miejscowości nadbrzeżne i piękne widoki. 

bartekkoch 6 kilometrów
2018-08-21 14:04:12

Chorwacja jest bardzo piękna, sam byłem tylko raz ale naprawde godne miejsce polecenia :)

Bieszczadzki tubylec 6 kilometrów
2018-08-20 13:47:54

[cytuj autor='Paweł'] Teraz. Kiedyś było inaczej. Jeszcze kilka lat temu turystyka w Chorwacji jakby się rozwijała. NIe było tłumów, zbyt wielu usług turystycznych. Ten cały nawał turystów to efekt ostatnich lat.[/cytuj]

Dlatego teraz super alternatywą jest Czarnogóra ,ale... obstawiam ,że jeszcze 2 lata i też będzie tłoczno- już bywa jeśli ktoś źle sobie zaplanuje pobyt.

Paweł 13 kilometrów
2018-08-15 13:21:44

[cytuj autor='Iwona_4_6']A moim zdaniem warto jechać dalej - do Czarnogóry albo nawet Albanii. Chorwacja jest droga i przereklamowana... [/cytuj]

Teraz. Kiedyś było inaczej. Jeszcze kilka lat temu turystyka w Chorwacji jakby się rozwijała. NIe było tłumów, zbyt wielu usług turystycznych. Ten cały nawał turystów to efekt ostatnich lat.