Najlepszy rejon świata

Najnowsze posty widoczne są u góry
2019-03-03 19:40:18

Byłem w Indiach i mam mieszane uczucia czy moge komus polecić, ale kiedys pojade tam znowu, bogatszy o wiedze która zdobyłem, a pojechałem na własna rekę mając w plecaku tylko przewodnik i mapy wgrane do smartfona. Jesli jedziesz do Delhi i szukasz cichego, niedrogiego, czystego pokoju to polecam Kolonie Tybetańską, z lotniska dojedziesz w jej pobliże metrem, dalej rikszą lub Tuk-tukiem. Fajnym miasteczkiem jest Puszkar, z jeziorem posrodku, do którego prowadzą schody i swiatynią Brahmy. Spotkałem tam wielu turystów z Europy, więc miejscowi nie są tak natretni, gdy widzą białego człowieka. Organizowane są wycieczki na pustynie, czy przejaźczki na wielbłądach. Na wzgórzu, po 15-minutowym spacerze dochodzimy do światyni, z której obejżymy zachód słońca nad pustynią. 

http://quizydlawiedzy.pl/quiz-o-indiach-powinienes-to-wiedziec-przed-wyjazdem/

2018-08-22 12:06:25

Według mnie najlepsza jest Europa, warto wybrać się w wycieczke do naszych najbliższych sąsiadów - do Czech i na Słowacje. 

2018-08-13 19:41:24

Przed wyjazdem do Azji usłyszałem, że jak pojawie się tam pierwszy raz, to będę chciał tam wracać zawsze. Zagadzam się z tym - polecam całą Azję ze względu na klimat, ludzi, tą inność.

2018-08-09 13:25:49

Każdy rejon świata jest w jakimś stopniu ciekawy. Dla niektórych najlepszym rejonem świata będzie ich własny ogródek, a dla innych egzotyczne wyprawy w najdalsze zakątki.

Samoloty są wszędzie

Edytowano: 2018-08-09 14:00:49

2018-05-23 12:05:20

Moim zdaniem najlepszym rejonem na świecie jest... Ameryka Południowa oraz Północna. Jak na razie udało mi się jedynie przekonać na własne oczy jak bardzo piękna jest Północna, ale przyznam szczerze, że przymierzam się w przyszłym roku do wyskoczenia w rejony południa. Myślę nad skorzystaniem z jakiejś zorganizowanej wycieczki, bo na własną rękę obawiam się, że może być dostyć ciężko. Podglądałem wiele ofert i znalazłem w miarę (tanią to złe słowo, bo to nie jest tanie) fajną ofertę na https://www.adventure24.pl/wyprawy ale pewnie będę się musiał przygotować do takiej podróży. O rany! Zobaczyć Machu Picchu to jest to! A tak, to jednak najbardziej w sercu zagnieździły mi się nasze mazury. Prócz obu kontynentów amerykańskich, to one są moim numerem jeden. 

2018-01-11 23:23:10

[cytuj autor='HotelEden_com_pl']Zdecydowanie Kaukaz, piękne widoki, bardzo mili i gościnni ludzie - warto trochę przyoszczędzić i chociaż raz w życiu się tam wybrać.[/cytuj]

Chociaż jeden na tamte strony świata anie tylko egipt grecja .I inne rejony wschodu.

2017-12-14 10:32:53

Zdecydowanie Kaukaz, piękne widoki, bardzo mili i gościnni ludzie - warto trochę przyoszczędzić i chociaż raz w życiu się tam wybrać.

2017-11-17 09:27:26

Kanada, Norwegia, Islandia, Chile

2017-11-06 17:32:32

Jak to powiedział kiedyś nasz wieszcz(cudze chwalicie swego nieznacie),ja polecam tylko nasz kraj.Każdy zakątek kryje coś ciekawego począwszy od wschodu do zachodu czy z północy na południe.Wymienie tylko(kazimierz dolny,sandomierz,jelenia góra,trójmiasto,podlasie,dolnyśląsk)

2017-11-06 12:44:08

Nepal, Bhutan albo okolice - lubię gory

2017-08-21 13:26:29

Jak dla mnie najpiękniejszym rejonem świata jest bez wątpienia Kaukaz - piękne dziewicze tereny, róznorodne ukształtowanie, fantastyczne widoki. Polecam każdemu kto tylko ma okazję się tam wybrać i osobiście zobaczyć :) 

2017-05-13 09:53:00

Moim zdaniem jest naprawdę wiele pięknych i niedocenianych regionów na świecie w których dosłownie można się zakochać :) Nawet nie szukając daleko bo w Europie mamy wiele pięknych i zabytkowych miast i miejsc jak fiordy w Norwegii, Alpy, równei ładna jest Chorwacja czy zabytkowa Grecja.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: