Brzeg zachodni Afryki

Najnowsze posty widoczne są u góry
malinova_kate Domator 10 kilometrów
2020-05-13 10:26:28

[cytuj autor='DolinaBobrow_pl'] To fakt,rzecz jasna jest to także względna kwestia tego jakie finanse posiadamy na podróż za granicę,ale generalnie Afryka jest droga,tym bardziej jeżeli chcemy zwiedzić cały jej zachodni brzeg.  Swoją drogą to pięna przygoda. [/cytuj]

ja myslalam ze jak bede zbierac to uzbieram na taka podroz, ale to chyba trzeba miesiecznie po prostu o wiele wiecej zarabiac zeby moc sobie pozwolic

DolinaBobrow_pl Domator 21 kilometrów
2013-03-13 05:37:45

To fakt,rzecz jasna jest to także względna kwestia tego jakie finanse posiadamy na podróż za granicę,ale generalnie Afryka jest droga,tym bardziej jeżeli chcemy zwiedzić cały jej zachodni brzeg.  Swoją drogą to pięna przygoda.

majka de Wędrowiec 105 kilometrów
2013-02-14 15:49:48

Afryka jest niestety droga, choć i tak tańsza niż Ameryka Pd. wycieczka rzeczywiście zaplanowana z pomysłem. szczególnie zazdroszczę kontaktu z miejscową ludnością i poznania tamtejszego życia, jak dla mnie to jest najbardziej wartościowe w podróżach :-)

Apartamenty-Gorskie_pl Weekendowy turysta 50 kilometrów
2013-01-23 22:31:49

Raczej w tym przypadku nie ma się czego obawiać,poza tym każda tak wycieczka jest z przewodnikiem w przypadku kiedy zamówicie ją w biurze podróży. Jedyny minus to jej cena,nie każdego bedzie na to stać.

mikolaj Domator 16 kilometrów
2013-01-09 13:36:58

A jak mówicie jest tam niebiezpiecznie? Chodzi o to czy jak pojedziemy tam z żoną to nas nie porwą :) ?

Pozycjonowanie stron w Apogeum

reizendblond Nowicjusz 1 kilometrów
2012-12-11 16:43:10

Genialny pomysł na wakacje. Też chętnie odwiedziłabym Afrykę. Marzy mi się Egipt. Piramidy, Sfinks. Strasznie kręcą mnie tajemnice piramid. 

Ostatnio edytowany: 2012-12-11 20:44

bandzia Nowicjusz 3 kilometrów
2012-09-21 15:59:43

Ja też marzę o Madagaskarze...;) Mam taki sentyment, niby z bajki ale...ta bajka towarzyszyła mi mi mojemu obecnemu mężowi od naszych początków:) Każda kolejna część Madagaskaru to takie nasze 'święto'. Myślałam nawet o takim prezencie ślubnym na naszą 5 rocznicę....tylko mam małe obawy odnosnie organizacji samemu takiego wyjazdu no i 'bezpieczeństwa'. Macie jakieś rady w tym temacie? Jakie linie tam lataja, gdzie się zatrzymać i jakie są koszty (głównie przelotu?)?

VillaVerdi_pl Weekendowy turysta 50 kilometrów
2012-07-30 15:25:52

Ja także chętnie zobaczę zdjęcia z takiej wyprawy,bo prezentuje się fantastycznie,nie jeden chciałby znaleźć się na Waszym miejscu:)

Violetta Wędrowiec 207 kilometrów
2012-05-29 09:21:29

Gratuluje pomysłu Twojemu tacie :) To piękna wycieczka...

Czarodziejki_com_pl Weekendowy turysta 59 kilometrów
2012-04-25 12:55:09

Taka podróż to faktycznie przygoda życia,gratuluję. Jeśłi masz jakieś zdjęcia,to podziel się nimi na forum,chętnie zobaczę jak wygląda zachodnie wybrzeże Afryki:) Ja od dawna chcę zobaczyć Madagaskar,ale to bardzo kosztowna wycieczka...

Lolypop Mamcarz Domator 14 kilometrów
2011-12-06 11:22:21

Podroza mojego dotychczasowego zycia jest podroz po wybrzezu Afryki zachodniej czyli Ghana Togo i Benin. Ja mialam tyle szczescia, ze moj tato jest z zamilowania podroznikiem i zabral mnie tam abym poznala troche innego zycia. Przez trzy tygodnie jezdzilismy po wybrzezu. Mieszkalismy w domach znajomych tubylcow i jedlismy miejscowe jedzenie. Zbieralismy wode do kapieli. Nie wiarygodne jak mozna zyc z tak mala iloscia wody. Ta podroz byla najbardziej edukacyjna rzecza w moim zyciu. Jesli wasi bliscy nie doceniaja tego co maja to warto wybrac sie z nimi do tych miejsc. Dodam, ze Ghana jest jednm z najbogatszych krajow Afryki oraz pierwszym demokratycznym krajem po obaleniu obcych rzadow.

Ostatnio edytowany: 2012-12-11 20:18

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020