Kotlina Kłodzka, gdzie ?

Najnowsze posty widoczne są u góry
2019-07-12 12:08:14

[cytuj autor='Anna Piernikarczyk'] Powiedzcie mi, chcemy jechać na weekend na odpoczynek w góry, bez chodzenia po górach, tylko dla ładnych widoczków. Najpierw myśleliśmy o Wiśle, ale teraz tak nam trochę przyszła ochota na okolice Kłodzka. Zaproponujcie miejsce, skąd można pooglądać ładne ośnieżone szczyty, nie zbytnie zad... żeby można coś zjeść, jakoś się rozerwać wieczorkiem ?? Macie jakieś pomysły ?? Chodzi mi po głowie Kudowa, ale to może trochę za daleko, może coś z tych miasteczek po drodze?? Dzięki za wszelkie sugestie [/cytuj]

Ja bardzo sobie chwalę pobyt w tym miejscu Ośrodek Lissa. Ładna okolica super pensjonat. Miął kadra, dobre jedzenie i wygodne pokoje. 

Edytowano: 2019-07-12 17:12:13

2018-12-18 12:24:33

Tutaj pełna zgoda, Dolny Śląsk słynie z wielu cieakwych atrakcji i każdy znajdzie coś dla siebie, w szczególności jeżeli mowa o aktywnej turystyce, zdobywaniu szczytów w Karkonoszach czy zwiedzaniu zamków. Gorąco polecam.

2018-11-05 13:47:28

[cytuj autor='Bawarka-Karkonosze'] Ciekawych miejsc w Kotlinie Kłodzkiej i okolicach nie brakuje,trzeba wybrac tylko dobry i sprawdozny pensjonat. Całe Karkonosze warte są tego aby je zwiedzić. Mają swój niepowtarzalny urok.   Ostatnio edytowany: 2015-08-04 08:35 [/cytuj]

Jezeli chodzi o Duszniki Zdrój to spokojnie mogę polecic pensjonat Lissa. Korzystam z niego jak jade zwiedzac Kotline Kłodzka z rodzina i zawsze jest ok. Czyste i wygodfne pokoje świetne jedzenie i miła obsluga. No i bardzo fajna baza na wypady. Polecam 

2011-12-05 15:45:53

Ciekawych miejsc w Kotlinie Kłodzkiej i okolicach nie brakuje,trzeba wybrac tylko dobry i sprawdozny pensjonat. Całe Karkonosze warte są tego aby je zwiedzić. Mają swój niepowtarzalny urok.

Ostatnio edytowany: 2015-08-04 08:35

2011-10-20 10:18:27

Również zdecydowanie jestem za Dusznikami, wyjątkowo przyjemny klimat tam panuje, spokój i cisza. Mozna się fenomenalnie zrelaksować!:) Tym bardziej, że taki wyjazd można zorganizować dosłownie w kilka minut:)!

2011-08-30 13:12:26

Polecam Duszniki Zdrój - spędziliśmy dwa tygodnie w Dusznikach. Była to świetna baza wypadowa na wycieczki po Kotlinie Kłodzkiej i przygranicznej cześci Czechów.

2011-05-11 12:23:09

Polanica to urocze meisjce,ale nei dorównuje Wiśle w żadnym stopniu,w zasadzie to zanjdziecie tutaj wszystko czego potrzeba do spokojnego spędzenia wczasów.

www.ufojta.pl 

2011-05-06 10:24:08

Oczywiście to rzecz gustu,pisałem w swoim imieniu,dla mnie nie ma tam nic specjalnego,ale to nie oznacza ze trzeba to miejsce omijać,wręcz przeciwnie. MImo wszystko zaparszam do Wisły i do hotelu Bavaria.

2011-04-14 17:13:15

Mylisz się,może w samej Polanicy nie za wiele jest do oglądania/to rzecz gustu/ale okolice też sa ciekawe i naprawdę można wiele zobaczyć.Jeśli górki to polecam Szczeliniec,Śnieżnik,

Pozdrawiam,

2011-04-14 09:32:39

W Polanicy nie ma absolutnie nic ciekawego. Jeżeli już to właśnie Wisła,góry nie sa wysokie,można podziwiać piękną panoramę Beskidu Śląskiego. To najlepszy wybór.

2011-04-09 20:31:34

Proponuje Polanicę Zdrój. Mieszkam nad morzem, ale ta uzdrowiskowa miejscowość mnie zauroczyła. W tym roku też się tam wybieram. Będzie to moja baza wypadowa . Mam zamiar zwiedzić okolicę.

2011-04-07 14:02:24

A czemu by nie zwiedzić i tego i tego? Kotlina Kłodzka to wspaniałe i piękne uroku meijsce,ale nie gorzej jest w Wiśłe. Dookoła cisza i spokój,coś w sam raz na solidny wypoczynek w Beskidach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: