Fajne miejsce na nad morzem

Najnowsze posty widoczne są u góry
kortess Nowicjusz 1 kilometrów
2020-03-17 10:08:01

Ktoś tu pytał o fajne miejsce nad morzem. Ostatnio byłam tutaj http://marinavillage.pl i bardzo sobie chwalę.

Edytowano: 2020-03-17 10:11:46

Amanda Nowicjusz 1 kilometrów
2020-02-06 14:09:17

My zawsze też preferowaliśmy większe miejscowości, ze względu na dużą ilość atrakcji i większe możliwości. Odkąd mamy rodzinę - stawiamy na pełen relaks i wybieramy raczej opcje w spokojniejszych miejscach i przyjazne dla maluchów. Uwagaa, my też cieszymy się z chwili relaksu- czyli wszystkie spa jak najbardziej na plus :D Tutaj wrzucam jednego z naszych faworytów -> https://www.astorhotel.pl/

Kuba Domator 15 kilometrów
2019-09-30 16:29:55

Podoba mi się klimat spokojnej, nadmorskiej miejscowości w slow klimacie. Jedną z nich jest Hel - moim zdaniem jedno z nielicznych już miejsc na polskim wybrzeżu, które nie jest tak tłumnie oblegane przez turystów i posiada swój niepowtarzalny klimat i przyrodę. Zarezerwowałem swój wyjazd tutaj - https://www.noclegowo.pl/noclegi/hel/ i był to bardzo udany pobyt, więc serdecznie polecam. 

Amazonka77 Liwia Domator 14 kilometrów
2019-06-25 15:00:52

Ja preferuje większe miejscowości, więcej możliwości do spędzenia czasu a jednak w mniejszych to nie ma co robić, no i łatwiej ogarnąć sobie nocleg. Ostatnimi czasy korzystam z portalu:  https://www.e-wczasy.pl/noclegi/gdansk mają dużo ofert i w atrakcyjnych cenach.

Damianono Nowicjusz 1 kilometrów
2019-06-05 18:01:33

Też polecam wybrać się do jakieś mniejszej miejscowości, gdzieś gdzie nie ma tylu ludzi. Zawsze przyjemniej na plaży bez tłumu, spokojny spacer wieczorem, a zawsze znajdzie się jakieś miłe miejsce na kolację. Możesz pomyśleć też o domku letniskowym, zawsze taki domek macie cały dla siebie, często wychodzi taniej od jakiegoś wielkiego pokoju no i bardzo często są po prostu blisko morza. Przez nieprzyjemne przygody z rezerwacjami przez duże portale polecam przy rezerwacji kontaktować się bezpośrednio z właścicielami obiektów, np przez https://hotelowa7.pl/. Osobiście polecam Jarosławiec, strasznie klimatyczna miejscowość, mała, ale bardzo przyjemna. 

Edytowano: 2019-06-05 19:08:39

Edytowano: 2019-06-05 22:22:55

Beata Grabowska Domator 7 kilometrów
2019-06-03 15:21:25

Zawsze unikaliśmy dużych miejscowości turystycznych dlatego dopiero w tym roku odwiedziliśmy z dziećmi Ustkę. Wynajeliśmy pokoj w Hotelu Lubicz i naprawdę to bardzo fajne miejsce. Hotel jest świetną bazą wypadową. Przygotowano dużo atrakcji dla dzieci, dorośli mają do dyspozycji SPA i medical resort. Trzeba bardzo uważać, bo można spędzić cału urlop nie wychodząć z hotelu :)

kasienka Nowicjusz 1 kilometrów
2019-04-18 01:54:43

Wybierając się nad morze polecam sprawdzić miejsce do którego jedziemy na http://spotcameras.com/pl/, ostatnio zmieniłam swoje plany znajdując nową miejscowość.

Edytowano: 2019-04-18 01:59:26

justynarach Domator 8 kilometrów
2019-04-10 09:33:00

Polecam Białogórę. Nie w samym mieście ale w okolicach gdzie jest rezydencja myśliwska. Mało ludzi, szeroka plaża, świetne miejsce na wycieczkę rowerową. Na miejscu jest też camping, stadnina konna - naprawdę rewelacja. 

Edytowano: 2019-04-10 10:00:22

Lidzia Domator 8 kilometrów
2019-04-06 23:20:51

W Trzęsaczu jest spoko, byliśmy w zeszłym roku. W dobrych cenach noclegi, plaża ładna, spokojnie ale na pewno nie nudno. Z takich atrakcji tam to na pewno Labirynt Luster trzeba odwiedzić, na Nadmorskiej ulicy się znajduje. Coś innego na pewno, pierwszy raz w takim miejscu byliśmy ale bardzo pozytywne wrażenia. 

Kokosanka Nowicjusz 1 kilometrów
2019-03-26 12:01:16

[cytuj autor='Dominik Jędzrejak'] Witam wszystkich podrózników mam prośbe czy by mogliscie polecic jakies fajne miejscowosci nad morzem gdzie nie mam tłoku i sa przystepne ceny poniewaz planuje z dziewczyna wyjazd w lipcu nad nasze piekne morze :) pozdrowiam [/cytuj]

Cudowne miejsce nad morzem to Dom przy Plaży w Sabrinowie - obejrzyjcie zdjecia - absolutnie przepiękna lokalizacja, spokojna, kulturalna obsługa. Ja tam byłam drugi raz i wiem, ze na pewno wrócę. tu zdjęcia http://domprzyplazy.eu/

Aria Nowicjusz 1 kilometrów
2019-03-14 08:37:29

My zeszłe wakacje wybraliśmy z rodziną domki letniskowe nad morzem w Jantarze To jedno z niewielu miejsc w których nocowałam i zdjęcia oddawały stan faktyczny, a nawet byłam pozytywnie zaskoczona. Polecam. 

Edytowano: 2019-03-14 11:51:43

gabrysiadoma Nowicjusz 1 kilometrów
2019-03-06 10:38:08

My wyjazd nad morze mamy z dzieciakami. W ubiegłym roku znaleźliśmy naprawdę fajny ośrodek wczasowy w Sianożętach. Są zajęcia dla najmłodszych i dla dorosłych i plac zabaw na terenie ośrodka też jest.  A plaża od ośrodka jest blisko więc można smiało na szybki obiadek wrócić i znowu na plaże

Edytowano: 2019-03-14 11:52:05

wiecznyturysta Nowicjusz 1 kilometrów
2019-03-04 14:26:37

Stwierdziliśmy w tym roku z żoną, że chcielibyśmy w te Walentynki wypocząć w Trójmieście. Zachęceni rekomendacjami finalnie zdecydowaliśmy się na Sopot

Edytowano: 2019-03-05 10:01:22

Victoria.Olkusz Domator 9 kilometrów
2019-01-24 19:37:50

Generalnie rzecz biorąc, moim zdaniem takich miejsc jest naprawdę wiele i niemal każdy kurort ma swoj urok oraz klimat. Wystarczy tylko wybrać się tam w odpowiedniej porze, terminie. Np: teraz zimą spotkamy nad Bałtykiem o wiele mniejsze tloki turystów niż latem.

Wejherowo Weekendowy turysta 27 kilometrów
2018-12-20 09:36:34

Jeżeli szuka się miejsca pięknego, zadbanego ale przy tym spokojnego to zdecydowanie polecam Wejherowo. Posiada rozbudowaną ofertę rozrywki, a przy tym nie jest tak zatłoczone jak większe kurorty nadmorskie. Jest wygodny dojazd zarówno do miasta, jak i z miasta nad Bałtyk. Wszystkie szczegóły o miejscowości można znaleźć na www.turystyka.wejheroow.pl

HotelVeneziaPalace_pl Domator 10 kilometrów
2018-12-13 15:18:53

Jeżeli chodzi o miejsca nad morzem, to moim zdaniem każdy z nadmorskich kurortów ma swój urok i warto się tam udać. Dla mnie osobisćie liczy się spokój, cisza oraz wypoczynek z dala od zgiełku. Właśnie tym się sugeruję wybierając miejsce na wakacje.

Edytowano: 2018-12-13 17:19:01

Adi Domator 7 kilometrów
2018-11-27 21:01:52

Ja polecam Jastrzębią Górę. Mała przytulna miejscowość. Wiele kwater blisko do morza.

Tomek67 Nowicjusz 1 kilometrów
2018-10-24 15:13:13

Jeśli traficie kiedykolwiek na Mazowsze i nie będziecie mieli pomysłu na nocleg, polecam zatrzymać się w noclegi u anetyTanio, przytulnie i cicho, czego chcieć więcej?

Edytowano: 2019-03-14 11:52:37

Sea Hel Nowicjusz 1 kilometrów
2018-08-24 08:18:52

Hel, miejsce niezwykłe. Przyroda, morze Bałtyckie, zapach bryzy, historia, noclegi, Hotele i apartamenty no i Sea Hel. Ścieżki rowerowe no i port rybacki i wiele wiele innych. Podkreślam jeszcze raz bo warto zobaczyć, być, spróbować i wynająć nocleg w apartamencie Sea w Helu

HostelTolek_pl Domator 11 kilometrów
2018-08-22 12:09:14

Trójmiasto na pewno jest warte do odwiedzenia, a w pobliżu też jest sporo plaż, gdzie można wspaniale odpocząć nawet pod koniec sierpnia. 

MichalKo Nowicjusz 1 kilometrów
2018-08-21 05:55:08

Dla mnie fajnym miejscem jest dom przy plaży Lido w Gdańsku. Blisko jest stadion Areny i Westerplatte. Można połączyć dwie przyjemności ;) tj. zwiedzanie i odpoczynek 

Edytowano: 2019-03-14 11:52:59

Monika Domator 5 kilometrów
2018-07-07 10:22:59

Ja polecam Panoramę Morską w Jarosławcu nad Morzem Bałtyckim. Dla mnie Obiekt jest super! 

Edytowano: 2019-03-14 11:53:10

DworekKarwia_pl Domator 6 kilometrów
2018-04-11 14:07:50

Jeżeli chodzi o fajne, ciekawe i przede wszystkim spokojne miejsca nad morzem to obowiązkowo warto odwiedzić Karwie gdzie każdy znajdzie cos dla siebie, szeroka i czysta plaża gwarnatują relaks :) 

fuksja Nowicjusz 1 kilometrów
2018-04-05 15:38:19

Gdyby koś z Was miał dylemat, pensjonat czy namiot fajny quiz pomoże Wam szybko i intuicyjnie podjąć dezycję.

quizyteam.pl/pl/gry/11e10793-c16c-4f95-b714-6eef91ed9627/alone/

Jarek Skorwron Nowicjusz 1 kilometrów
2018-03-22 17:23:53

Serdecznie polecam Domki Letniskowe Balos w Karwi.

Polecam dla rodzin z dziećmi,cicha i spokojna miejscowośc a do plazy idzie sie spacerkiem 5 minut.

www.domkibalos.pl

Kasia Tarkowska Nowicjusz 1 kilometrów
2018-03-20 16:54:57

Byłam jakiś czas temu w Rusinowie w Bajkowym Zakątku - http://www.adam.jaroslawiec.pl/ i była naprawdę fajnie, dobrze wspominam ten pobyt. Domki wyposażone we wszystko czego potrzeba, do blaży dość blisko a jest tez kort tenisowy do dyspozycji gości.

wera Nowicjusz 1 kilometrów
2018-03-14 10:56:35

Ja też polecam małe miejscowość typowe dla rodzin z dziećmi Łazy z piękną plażą.

My szukaliśmy mimo wszystko obiektu gdzie nasza dwójka dzieci będzie miała co robić bo plaża w tym wieku to maks dzień dwa i trafiliśmy ośrodek typowo rodzinny z zabawami, aquaparkiem

Edytowano: 2018-03-14 12:21:38

Ania Zapaleniec 502 kilometrów
2018-03-11 20:22:04

Polecam Wam malutką osadę Pleśna. Jak lubicie spokój i macie dosyć straganów to jest miejsce dla Was.Tylko szeroka, piaszczysta plaża, las i jeden bar z domowymi obiadkami, ciastem i świeżymi bułeczkami codziennie rano :-) 

PalacBrzezno_pl Domator 7 kilometrów
2018-01-31 14:40:06

Równeiż polecam szukać mniejszych miejscowości nad morzem zamiast dużych kurortów, z tego względu iż bedzie mniejszy tłok i faktycznie będziemy w stanie dpocząć.

andrzej789 Nowicjusz 1 kilometrów
2018-01-08 21:59:01

[cytuj autor='Adrianna Gacka']Polecam małe miejscowości, takie jak Sarbinowo, Gąski, Chłopy. Warto jechać, plaże nie są tak zatłoczone, miejscowości są spokojne, można odpocząć, spacerować. Dookoła jest pełno atrakcji - park rozryzki Pomerania za Kołobrzegiem, ogrody tematyczne Hortulus w Dobrzycy, sam Kołobrzeg z portem, Darłowo. Jest co robić dla rodzin z dziećmi i dla par też. W samym Sarbinowie, piękna, szeroka promenada, w Chłopach przystań rybacka ze świeżymi rybami. Polecam domki letniskowe Polna w Sarbinowie, tuż na granicy z Chłopami. Blisko do pięknej, spokojnej plaży, do centrum 10 min. (www.polnasarbinowo.pl).[/cytuj]

Byłam tam z rodziną świetna sprawa. ważne że jest co robić calym rodzinom .Jest fajnie spokojnie ,bez tłumów i zatłoczonych plaż. A zarazem blisko do centrum.

Adrianna Gacka Domator 6 kilometrów
2017-12-09 20:42:10

Polecam małe miejscowości, takie jak Sarbinowo, Gąski, Chłopy. Warto jechać, plaże nie są tak zatłoczone, miejscowości są spokojne, można odpocząć, spacerować. Dookoła jest pełno atrakcji - park rozryzki Pomerania za Kołobrzegiem, ogrody tematyczne Hortulus w Dobrzycy, sam Kołobrzeg z portem, Darłowo. Jest co robić dla rodzin z dziećmi i dla par też. W samym Sarbinowie, piękna, szeroka promenada, w Chłopach przystań rybacka ze świeżymi rybami. Polecam domki letniskowe Polna w Sarbinowie, tuż na granicy z Chłopami. Blisko do pięknej, spokojnej plaży, do centrum 10 min. 

Edytowano: 2018-03-14 12:22:01

Franciszek Nowicjusz 1 kilometrów
2017-12-08 09:05:11

Ja tam jako ojciec 7-latka polecam bardziej rozrywkowe miejscowości na wyjazd z dzieckiem. Małe wiochy nie dają im za dużo frajdy, przez co i dziecko i my męczymy się cały taki wyjazd. Większe miejscowości mają kupę atrakcji, przez co nasz brzdąc się nigdy nie będzie nudzić. My chociażby mamy sprawdzony pensjonat www.villa-baltica.pl w Międzyzdrojach.

PalacBrzezno_pl Domator 11 kilometrów
2017-02-01 10:41:59

W sumie nad morzem znajdziemy naprawdę wiele fajnych i ciekawych miejsc, szczególnie poza sezonem kiedy to już nie ma takich tłumów turystów i jesteśmy w stanie solidnie wypocząć, polecam mimo wszystko mniejsze miejsocowści gdzie też nocleg jest nieco tańszy jak np kartuzy czy Stegna.

karolla Domator 22 kilometrów
2017-01-29 00:08:42

Ja tez bym wybrala Ustke jesli chodzi o jakas miejscowke nad morzem :) A z racji tego,ze widzialam w sieci wiele opinii o hotelu Lubicz to sie skusilam. I faktycznie jest tam bardzo fajnie. Najlepsze jak dla mnie spa, ale restauracja rowniez niczego sobie :) Jak szukacie eleganckiego miejsca w dobrej cenie to tylko tam :) 

mirkawolka Domator 13 kilometrów
2016-10-28 16:06:34

Moją ulubioną miejscowością nad morzem jest Dźwirzyno ;) Juz kolejny raz tutaj byłam i się nie zwiodłam, porzadnie wypoczełam jak zawsze. Dla mnie urlop jest chwilą oddechu od życia w ciągłym biegu. Dlatego zawsze nocuję w sprawdzonym już hotelu Senator z bardzo fajnym spa. Lokalizacja obiektu jest niewątpliwym atutem, bo jest w środku lasu i bardzo blisko do morza. Póki co, moje ulubione miejsce nad polskim morzem.

Wejherowo1 Nowicjusz 2 kilometrów
2016-07-28 16:11:05

Jeśli nie przepadacie za zgiełkiem dużych turystycznych miast - serdecznie polecam odwiedzić Wejherowo :)

Zachwycicie się tamtejszymi zabytkami, architekturą miasta, lokalnymi przysmakami i spokojem, którego można tam doświadczyć.

Wejherowo to moim zdaniem serce Kaszub! Każdemu, komu bliska jest ta kraina polecam wizytę w Wejherowie :)

Na stronie www.wejherowo.pl można łatwo znaleźć wszystkie potrzebne informacje :P

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020