biuro podróży

Najnowsze posty widoczne są u góry
2018-12-18 12:30:28

Dokładnie tak,tutaj bardzo wiele zależy od samego biura podróży na jakie natrafimy, jestem zdania iż są dobre i sprawdzone którym można zaufać oraz które pomoze nam dopasować odpwoiednia wycieczkę do naszych oczekiwań :)

2018-12-11 09:19:46

To zalezy na jakie biuro się trafi. 

Ja razem z moi mężem i naszymi znajomymi uprawiamy w wolnych chwilach trekking, a naszym największym marzeniem było wejście na Kilimandżaro. Wybralismy agencję trekkingową Adventure24 i wyprawa była genialna.

Jesli ktoś ma ochotę poczytać o Kilimandżaro i przemyśleniach dotyczacych wyprawy do Afryki to zapraszam http://trekking-himalaje.cba.pl/2018/12/07/wyprawa-na-kilimandzaro-trekking-dla-wytrwalych/

2018-12-02 11:40:11

A ja lubie wycieczki z biurami podrózy bo nie musze się w zasadzie o nic martwić , ale może dlatego że nie lubie zajmowac się całą organizacją , w tym roku z uwagi że mieszkam w Krakowie skorzystałam z lokalengo "podróże i rejsy" i nie zawiodłam się , rejs po Morzu Śródziemnym jak najbardziej udany.

2016-03-08 11:44:37

Ja nie przepadam za biurami podróży.

Wolę sam zorganizować sobie wycieczkę. Wtedy wiem że byłem i zobaczyłem to co chciałem. Mam dowolność w wyborze noclegu i transportu. Jeśli coś mi nie pasuje mogę zmienić miejsce pobytu. Poza tym samo planowanie i wyszukiwanie ciekawych miejsc to niezła frajda.

Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie:)

2016-02-19 09:37:04

Ja osobiście od lat korzystam z Rego-Bis z Katowic. To jest touroperator z ponad 20-letnim doświadczeniem. Teraz tyle sie slyszy o upadającyh biurach podróży, że aż strach sie bać. Rego-bis ma dopiete wszytsko na ostatni guzik i profesjonalnie działa.

Ostatnio edytowany: 2016-02-21 10:00

2015-10-19 11:18:44

Może warto też pokusić się o wyjazd,który zorganizujesz na własną rękę i np udać się do pięknego,spokojnego Darłowa,co o tym sądzisz? Nasz pensjonat RozaWiatrow służy swoją gościnnością i komfortowymi,przestronnymi pokojami,zapraszamy:)

2015-08-07 14:10:04

ja byłam już 3x na wczasach z amigos z jeleniej góry - http://slonecznewakacje.com.pl/ - mogę polecić, dobre biuro

2015-07-12 22:38:36

Moim zdaniem dobór biura zależy od tego w jaki sposób chcesz spędzać wakacje i jakie rejony świata Cię interesują. Osobiście lubię aktywne zwiedzanie zamiast stacjonarnego wypoczynku, do tego wolę jeździć przede wszystkim na południe i na wschód bo tam, mam wrażenie, jest po prostu więcej do zobaczenia za niewielkie pieniądze - tydzień w Paryżu to dwa tygodnie na Bałkanach, gdzie zamiast wszechobecnych aut można cieszyć się majestatycznym krajobrazem. Najlepszym biurem do tego typu wycieczek jest moim zdaniem Wytwórnia Wypraw, byłem z nimi na dwutygodniowym wyjeździe do Czarnogóry i okolic (w Czarnogórze spędziliśmy 9 dni, resztę w Macedonii zwiedzając Chorwację, Serbię, Bośnię i Hercegowinę i Albanię), za całość zapłaciłem nieco ponad 2 tysiące z wszystkimi biletami i wyżywieniem, i jak na taką cenę warunki mieszkalne były bardzo przyzwoite, choć oczywiście nie był to Hilton, w którym i tak szczerze mówiąc nie chciałbym spędzać wakacji,

2015-07-08 11:46:03

Ja tam polecam wakacjenonstop.pl. Dużo ofert, konkurencyjne ceny i nawet zorganizowali dla mnie objazdowy wyjazd po Włoszech.

2015-07-02 21:11:42

Polecam wycieczki do Skandynawii na www.hittheroad.pl

2015-03-19 11:43:21

Osobiście nigdy się nie naciąłem na biurze ale odkąd spróbowałem organizacji po swojemu to zdecydowanie więcej jest w tym dla mnie przyjemności. 

Ostatnio edytowany: 2015-03-19 11:54

2015-02-01 11:24:42

Szukaj tych które są już długo na rynku i mają odpowiednią renomę,a dodatkowym wyznacznikeime zawsze są opinie na forach turystycznych które już dają do wmyślenia,nigdy nie zdecydowałabym się na wyjazd z zupełnie anonimowym biurem podroży.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: