hulajnoga elektryczna

Najnowsze posty widoczne są u góry
Szeldon Domator 7 kilometrów
2019-12-27 14:59:29

[cytuj autor='starmilks'] Obecnie dojeżdżam do pracy rowerem ale coraz poważniej zastanawiam się nad kupieniem sobie hulajnogi elektrycznej. Czy ktos ma i porówna czy wygoniejszy jest rower czy może jednak hulajnoga? [/cytuj] 
Wszystko zależy od tego ile masz drogi do pracy bo jeśli powyżej 20 km to juz moze byc ciężko z hulajnoga elektryczną i jedynym rozwiazaniem będzie rower.
Ja jeżdżę na hulajnodze Blaupunkt ESC808 i bardzo sobie ją chwalę! Do pracy mam 18km i dojeżdża bez problemu a nie ważę malo xD
Polecam bo to bardzo solidny sprzęt https://www.rowertour.com/p/162526/blaupunkt-esc808-hulajnoga-elektryczna-skladana-25kmh

Edytowano: 2019-12-27 15:00:11

dzekson Maćkowiak Weekendowy turysta 49 kilometrów
2019-12-04 14:18:55

[cytuj autor='starmilks'] Obecnie dojeżdżam do pracy rowerem ale coraz poważniej zastanawiam się nad kupieniem sobie hulajnogi elektrycznej. Czy ktos ma i porówna czy wygoniejszy jest rower czy może jednak hulajnoga? [/cytuj]

Nie byłem przekonany do hulajnogi dopóki nie wprowadzili darmowych w moim mieście. Wypróbowałem kilka razy i postanowiłem kupic sobie swoją.. Swoja hulajnoga jest jednak wygodniejsza oraz może mieć większa moc. Kupowałem w Spokey

https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Hulajnogi_Elektryczne-469.html

Ważne są

czas ładowania

czas pracy hulajnogi

oraz to jaka jest maksymalna waga dla urządzenia. Ważne są tez koła. Duże koła hulajnogi poradzą sobie np. z krawężnikami – rozważ, czy znajdują się one na Twojej trasie.

starmilks Weekendowy turysta 42 kilometrów
2019-12-01 12:06:41

Obecnie dojeżdżam do pracy rowerem ale coraz poważniej zastanawiam się nad kupieniem sobie hulajnogi elektrycznej.

Czy ktos ma i porówna czy wygoniejszy jest rower czy może jednak hulajnoga?

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020