Plecak 90L

Najnowsze posty widoczne są u góry
2019-07-18 16:25:59

Cześć jestem jestem tu nowy – dlaczego tutaj ? przyciągnęło mnie słowo „Polska” w nazwie forum ale nie, nie jestem jakiś narodowcowy shit to nie mój klimat.

Potrzebuje taki plecak, żeby zabrać do niego do 6 butelek wody 1.5l trochu jedzenia, jakąś bluzę koszulkę, coś do jedzenia na dwa może trzy dni, … i jeśli się da to tak, żeby jeszcze zostało trochę wolnego miejsca,  bo lubię sobie czasem pozyskać jakieś zioła na spacerze.

Trochu spaceruje potrzebuje duży plecak około 90L; jaki plecak potrzebuje :

1. Pierwsze i najważniejsze wymaganie jest takie, że plecak musi być wytrzymały, nie interesuje mnie gwarancja bo nikt mi nie zeszyje plecaka przetartego czy pociętego ostrężynani, śmierdzącego moim specyfikiem na kleszcze itd. Itp.
  2. Powinien mieć w miarę opływowe kształty nie chcę takiego plecaka który ma doczepione jakieś zbiorniczki, kieszoneczki i duperele z góry po bokach i z dołu. Mile widziane są przeze mnie takie paseczki jak na wojskowych plecakach do których można coś doczepić jeśli zechce, ale plecak musi być zbudowany tak żeby nie zaczepiał o gałęzie pokrzywy ostrężyny i inne rzeczy o które będzie się obcierał i niszczył.
  3. Jeśli się da chce wydać około 300 zł. Widziałem plecaki za dwa, trzy razy tyle ale czy jest sens ?

Polecicie mi coś na szybko? Chciałbym za dwa tygodnie wybrać się do pewnego parku narodowego na wakacje.

Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: