Footgolf to nic innego jak piłka nożna + golf. Celem uczestnika gry jest wkopanie nogą piłki nożnej do dołków. Po drodze gracze muszą pokonać różnorodne przeszkody. Gra się w grupach maksymalnie 5-osobowych, a gra dostępna jest od lat 6.Footgolf Przywidz w miejscowości Przywidz na Kaszubach to pierwsze w Polsce boisko footgolfowe z przeszkodami. To świetny, aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, wspaniałe miejsce integracji dla szkół i firm.

W Przywidzu dostępnych jest 18 torów do gry z dołkami. Otoczenie lasów i jeziora sprawia, że jest tutaj bardzo miło i zacisznie. Po grze czeka grill i leżaki.

Footgolf Przywidz
ul. Uhlenberga 12, Przywidz
tel. 513-855-147
http://footgolf-przywidz.pl
www.facebook.com/FootgolfPrzywidzPrzywidz noclegi

Przywidz to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Maciej Zapaleniec 900 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

JanekZ Nowicjusz 3 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2017-05-09 na

Byłem i polecam. Bardzo tam ładnie :)

marlena Nowicjusz 3 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2017-04-30 na

Świeze powietrze i delikatny sport, rodzinna aktywnosc, tego brakowalo zeby spedzic czas w gronie trzech pokolen, od 9 do 65 lat :)
Odwiedze nas razem z integracją firmy z kolbud mam andzieje.

Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021