Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
54°44'27" N, 18°23'27" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Footgolf Kaszëbë powstał latem 2019 roku w Swarzewie koło Pucka. To pierwsze pole footgolfowe na Kaszubach Północnych, oferujące aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Leży zaledwie 5 km od Władysławowa. Footgolf Kaszëbë to 18 tras do gry w footgolf, piłkarskie atrakcje, Strefa Relaksu oraz Mini boisko.Footgolf to połączenie piłki nożnej i golfa. Celem uczestnika gry jest wkopanie nogą piłki nożnej do dołka. Im mniej kopnięć, tym lepiej. Tory do gry mają średnio 50 metrów długości. Na każdym z osiemnastu torów ustawiono przeszkody (kręgi, rury, drzewa, słupki, opony), które utrudniają trafienie piłką do dołka. Pokonanie całej trasy zajmuje grupie 4-5 osób około 1,5 godziny.

Chłopcy przekopują pilkę przez przeszkodę
Chłopcy przekopują pilkę przez przeszkodę

Tuż obok tras footgolfowych znajduje się Wake Park oraz camping z barem i toaletami. Najmłodszych ucieszą  lody włoskie, trampolina i jazda na kucykach. Wieczorami odbywają się tu ogniska. Miejsce sąsiaduje z plażą nad Zatoką Pucką, z której odpływa Morskie Taxi.

Footgolf Kaszëbë
Centrum rekreacyjne Wake Park - Dzika Plaża
Swarzewo
tel. 513 855 147
Facebook Footgolf Kaszebe

Instruktor tłumaczy zasady footgolfa
Szkolna wycieczka na jednym z dołków
Chłopiec wykonuje zadanie - przekopuje przez dziurę


Wake Park a w tle camping Dzika Plaża - tuż obok footgolfu Kucyki - atrakcja obok footgolfu

Swarzewo noclegi

Swarzewo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Maciej Zapaleniec 900 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136465 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Empire by Renters
Helski Domek
Haga 2 by Renters

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020