Pomnik i fontanna multimedialna

Fontanna Multimedialna w Rzeszowie

(4.7 głosów: 46)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pięknym Rzeszowie niedaleko zamku, pomiędzy ulicami Lubomirskich i PCK powstała nie tak dawno wspaniała fontanna multimedialna czyli tzw. kolorowa fontanna.

Fontanna w Reszowie, jak przystało na multimedialną fontannę, daje wieczorami pokazy serwujące prawdziwą ferię barw i dźwięków. Fontannę otacza Amfiteatr, w którym przygotowano 300 miejsc siedzących. Pierwszy pokaz - połączenie wody, muzyki, światła i laseru, odbył się tutaj 17 sierpnia 2013 roku o godzinie 21.00.

Rzeszów, kasia ejsmont
Rzeszów, kasia ejsmont


Pokazy multimedialne w Rzeszowie odbywają się kilka razy w ciągu dnia, od przełomu kwietnia i maja do października. Zimą fontanna nie jest czynna.

Fontanna Multimedialna
Aleja Lubomirskich, RzeszówGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Fontanna Multimedialna w Rzeszowie na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Rzeszowa wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Rzeszów noclegi

Rzeszów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°2'1N, 22°0'7E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Grzegorz Gregor

Nowoczesna fontanna multimedialna. Dla mnie super


Dla mnie super !!!

Bogusława

Nowoczesna Fontanna Multimedialna. W okresie wiosna-lato-jesień wsaniałe pokazy wodne w rytm światła i muzyki. Bardzo ciekawa atrakcja w Rzeszowie. Polecam

Marta Niewczas

Nowoczesna fontanna

Grzegorz Wieniawski

bardzo innowacyjna

Grzegorz Rzeszów

Nowoczesna fontanna multimedialna w Śródmieściu miasta

Michał Skowroński

cos nowoczesnego w Rzeszowie....

Grzegorz Krzemiński

Nowoczensna multimedialna fontanna - piękne sa spektakle wieczorne w ciepłe dni lata (szczególnie)

Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021