Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Netykieta

Netykieta forum dyskusyjnego PolskieSzlaki.pl

 1. Forum Dyskusyjne Serwisu polskieszklaki.pl (dalej: Forum) służy do zadawania pytań, wymiany poglądów oraz informacji pomiędzy Użytkownikami na różne tematy w przeznaczonych do tego działach.
 2. Administratorem Forum jest Usługodawca Serwisu polskieszklaki.pl.
 3. W treści wypowiedzi zabrania się:
  1. Obrażania osób bądź instytucji, w szczególności innych Użytkowników, poprzez lżenie, pomawianie, poniżanie, szyderstwa i okazywanie pogardy.
  2. Używania wyrazów uznawanych powszechnie za wulgarne, pogardliwe bądź obraźliwe.
  3. Celowego wywoływania sporów (tzw. trollowanie).
  4. Reklamowania serwisów i forów internetowych poświęconych zagadnieniom prezentowanym przez Serwis, chyba że link jest wartościowy z punktu widzenia toczącej się dyskusji.
  5. Reklamy oraz kryptoreklamy firm i produktów, chyba że zachodzi wyraźna potrzeba o podanie konkretnych produktów.
  6. Umieszczania na Forum i w komentarzach wiadomości niezgodnych z tematem wątku.
  7. Umieszczania tej samej informacji wielokrotnie.
  8. W przypadku wypowiedzi naruszających obowiązujące prawo lub podejrzenia takiego naruszenia (np. wypowiedzi obrażające konkretne osoby, zawierające hasła wzywające do nienawiści, rasizmu), Administrator zobowiązuje się powiadomić odpowiednie służby udostępniając im wszelkie niezbędne dane takie jak adres IP czy e-mail.
 4. Forma wypowiedzi
  1. Wiadomości na Forum i komentarze powinny być napisane poprawnie językowo, zgodnie z zasadami gramatyki, ortografii i interpunkcji języka polskiego.
  2. Administrator ma prawo do usunięcia, modyfikacji lub poprawy błędów językowych w wypowiedziach Użytkowników w celu utrzymania poprawności językowej serwisu - jednak z wykluczeniem modyfikacji powodujących zmianę sensu danej wypowiedzi.
  3. Zabrania się wpisywania na Forum i komentarzach tytułów tematów wyłącznie wielkimi literami oraz z ilością znaków zapytania, wykrzykników i wielokropków łamiącą zasady polskiej pisowni, nadużywania wielkich liter w treści postów (zdania pisane wyłącznie wielkimi literami), a także pisania całej treści postu powiększonym lub zmniejszonym względem standardowego krojem pisma.
 5. Pozostałe uwagi
  1. Zabrania się rejestracji i korzystania z więcej niż jednego loginu (konta), chyba że zostało to zgłoszone i uzyskało zgodę Administratora.
  2. Nad prawidłowym działaniem Serwisu czuwa Administrator i moderatorzy. Użytkownicy są zobowiązani zgłaszać im wszelkie problemy związane z funkcjonowaniem Forum i komentarzy, jak i przypadki złamania regulaminu. Użytkownicy mają obowiązek przestrzegać zaleceń Administratora i moderatorów.
  3. Przed wysłaniem wiadomości należy sprawdzić, czy nie zawiera błędów, czy wnosi coś do dyskusji i czy jest na temat.
  4. Zabrania się prowadzenia działalności działającej na szkodę funkcjonowania Serwisu.
  5. Wszelkie uwagi na temat regulaminu oraz sugestie należy przesyłać do administratora: biuro@polskieszlaki.pl
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020