Zobacz nasz projekt Opolskie - małe ale kwitnie
Filharmonia w Koszalinie, Danusia

Filharmonia w Koszalinie

(3.7 głosów: 6)
Oceń i napisz opinię

Filharmonia im. Stanisława Moniuszki w Koszalinie powstała w 1956 roku. Jest ona najstarszą tego typu instytucją na Pomorzu Środkowym. Organizuje około 120 rozmaitych koncertów rocznie.Koszalińska Filharmonia znajduje się pomiędzy ul. Piastowską i Zwycięstwa. Po ponad 50 latach tułania się po różnych placówkach, filharmonia w 2013 roku doczekała się własnej, imponującej i bardzo nowoczesnej siedziby.

Sala koncertowa ma powierzchnię 875 m kw., a widownia 656 m kw. Estrada może pomieścić 70 muzyków i 40 chórzystów. Filharmonia jest organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Organowego, kktóry od 44 lat corocznie odbywa się  latem w koszalińskiej katedrze. Jest to największa tego typu impreza w Polsce.Filharmonia Koszalińska im. S. Moniuszki
ul. Zwycięstwa 105, Koszalin
tel. 94/ 342-36-96
filharmoniakoszalinska.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Zamknięte

Koszalin noclegi

Koszalin to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Koszalin
Inne budowle
Mniej istotna
filharmonie
54°11'26N, 16°11'17E
24 wrzesień 2014
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację