Filharmonia w Koszalinie, Danusia

Filharmonia w Koszalinie

(3.7 głosów: 6)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Filharmonia im. Stanisława Moniuszki w Koszalinie powstała w 1956 roku. Jest ona najstarszą tego typu instytucją na Pomorzu Środkowym. Organizuje około 120 rozmaitych koncertów rocznie.

Koszalińska Filharmonia znajduje się pomiędzy ul. Piastowską i Zwycięstwa. Po ponad 50 latach tułania się po różnych placówkach, filharmonia w 2013 roku doczekała się własnej, imponującej i bardzo nowoczesnej siedziby.Sala koncertowa ma powierzchnię 875 m kw., a widownia 656 m kw. Estrada może pomieścić 70 muzyków i 40 chórzystów. Filharmonia jest organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Organowego, kktóry od 44 lat corocznie odbywa się  latem w koszalińskiej katedrze. Jest to największa tego typu impreza w Polsce.

Filharmonia Koszalińska im. S. Moniuszki
ul. Zwycięstwa 105, Koszalin
tel. 94/ 342-36-96
filharmoniakoszalinska.plKoszalin noclegi

Koszalin to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022