Fabryka Bombek Bębło, autor Armar

Fabryka Bombek w Krakowie Bęble

(3.8 głosów: 21)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Mało kto wie, że na Jurze pod Krakowem znajduje się firma produkująca fantastyczne szklane ozdoby choinkowe, w produkcji których zresztą, jak się okazuje, Polska jest potentatem. Co ciekawe, powstała tu Pracownia Artystyczna, która organizuje ciekawe warsztaty aktywizujące, polegające m.in. na własnoręcznym pomalowaniu ozdoby choinkowej. Płaci się tylko za wybraną bombkę, a wszelkie akcesoria dostępne są na miejscu gratis. Każda własnoręcznie pomalowana bombka jest zapakowana szczelnie w pudełku.

Początkowo firma działała w Krakowie, obecnie zakład produkcyjny i warsztaty plastyczne w Pracowni Artystycznej odbywają się w Bęble koło Krakowa. Firma pracuje nieprzerwanie od 2003 roku i zajmuje się produkcją szklanych ozdób zarówno jako tradycyjne bombki choinkowe, jak i formy o różnych kształtach - mikołajów, bałwanków, aniołów, zwierząt, itp. Wszystkie są bogato i ręcznie zdobione, a trafiają na choinki nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. 

Pracownia ozdób choinkowych w Krakowie
Pracownia ozdób choinkowych w Krakowie


 

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 07:00–15:00
  • wtorek: 07:00–15:00
  • środa: 07:00–15:00
  • czwartek: 07:00–15:00
  • piątek: 07:00–15:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

Adres

Pracownia Artystyczna Armar
ul. Lasek 51, Bębło
tel. 12/ 645-05-11
www.art.armarsc.com

GPS: 50°10'56N, 19°46'49E

Fabryka Bombek w Krakowie Bęble na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Jerzmanowic wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Jerzmanowice noclegi

Jerzmanowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Pracownia ozdób choinkowych w Krakowie
Pracownia ozdób choinkowych w Krakowie
50°10'56N, 19°46'49E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022