Pracownia Artystyczna Armar
ul. Lasek 51, Bębło
tel. 12/ 645-05-11
www.art.armarsc.com

50°10'56" N, 19°46'49" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: 07:00–15:00
  • wtorek: 07:00–15:00
  • środa: 07:00–15:00
  • czwartek: 07:00–15:00
  • piątek: 07:00–15:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

Mało kto wie, że na Jurze pod Krakowem znajduje się firma produkująca fantastyczne szklane ozdoby choinkowe, w produkcji których zresztą, jak się okazuje, Polska jest potentatem. Co ciekawe, powstała tu Pracownia Artystyczna, która organizuje ciekawe warsztaty aktywizujące, polegające m.in. na własnoręcznym pomalowaniu ozdoby choinkowej. Płaci się tylko za wybraną bombkę, a wszelkie akcesoria dostępne są na miejscu gratis. Każda własnoręcznie pomalowana bombka jest zapakowana szczelnie w pudełku.Początkowo firma działała w Krakowie, obecnie zakład produkcyjny i warsztaty plastyczne w Pracowni Artystycznej odbywają się w Bęble koło Krakowa. Firma pracuje nieprzerwanie od 2003 roku i zajmuje się produkcją szklanych ozdób zarówno jako tradycyjne bombki choinkowe, jak i formy o różnych kształtach - mikołajów, bałwanków, aniołów, zwierząt, itp. Wszystkie są bogato i ręcznie zdobione, a trafiają na choinki nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. 

Pracownia ozdób choinkowych w Krakowie
Pracownia ozdób choinkowych w Krakowie

 

Pracownia ozdób choinkowych w Krakowie Pracownia ozdób choinkowych w Krakowie

Jerzmanowice noclegi

Jerzmanowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 217837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1149528 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021