Experymentarium w Łodzi

Experymentarium w Łodzi

(4.3 głosów: 17)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Experymentarium to bardzo ciekawe miejsce, mieści się w popularnej Manufakturze w Łodzi. To centrum nauki, w którym wszystko przekazane jest na zasadzie zabawy i ciekawych doświadczeń, przypomina to właśnie Ogród Doświadczeń w Krakowie. Polecam każdemu to miejsce, z pewnością nie tylko dzieci się zabawią, w kąciku logicznym można długo posiedzieć i pogłówkować, a pracownicy pomagają ułożyć wszystko jak trzeba, gdy nie damy rady 🙂 Można też podać komuś głowę na talerzu 😉 Fajne miejsce zabawy, a wszystko pod dachem, więc czynne przez cały rok, niezależnie od pogody!

Całość podzielona jest na działy - zmysły, magnetyzm, biologia, travel, ruch i logika, w dziale biologia można ułożyć wnętrzności człowieka w sztucznym brzuchu, fajna zabawa, choć niełatwa 🙂

Experymentarium w Łodzi to bardzo ciekawe, interaktywne Centrum Nauki, mieszczące się w popularnej Manufakturze w Łodzi. W tym nietypowym parku rozrywki możesz poznać, a nawet zrozumieć różne zagadki naukowe poprzez zabawę. Nie byłeś orłem z fizyki, biologii czy chemii? Nie szkodzi, z Experymentarium z pewnością wyjdziesz mądrzejszy o ciekawe doświadczenia, a dzieci będą wspominać wizytę tutaj jako świetną zabawę.

W Experymentarium z pewnością nie będziesz się nudzić, możesz to sprawdzić poziom swojej inteligencji, poczucie humoru, usiąść w kąciku logicznym, gdzie trzeba poukładać klocki w jedyny możliwy, acz niełatwy sposób 🙂 Możesz też ułożyć organy ludzkie w brzuchu wg opisu, co wcale nie jest prostą sprawą!

Experymentarium
Experymentarium


W Experymentarium istnieje też Akademia Profesora Einsteina, a dodatkowo można urządzić interaktywne przyjęcia urodzinowe czy imprezy integracyjne.

Experymentarium - Manufaktura I piętro
ul. Drewnowska 58, Rynek, Łódź
42/ 633-52-62
http://experymentarium.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 10:00–22:00
  • wtorek: 10:00–22:00
  • środa: 10:00–22:00
  • czwartek: 10:00–22:00
  • piątek: 10:00–22:00
  • sobota: 10:00–22:30
  • niedziela: 10:00–21:00

Łódź noclegi

Łódź to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Experymentarium
Experymentarium
Experymentarium w Łodzi
Experymentarium
ster
Experymentarium
Łódź
Ważna
parki rozrywki centra nauki dla dzieci
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023