Escape Room Wola Ucieczki w Warszawie, Escape Room Wola Ucieczki

Escape Room Wola Ucieczki w Warszawie

(3 głosów: 3)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Wyjątkowy Escape Room "Wola Ucieczki" znajduje się na warszawskiej Woli. Po zatrzaśnięciu drzwi grupa przenosi się w klimat tematyki danego pokoju. W ciągu 60 minut uczestnicy rozwiązują logiczny ciąg zagadek, które w ostateczności pozwalają na znalezienie klucza do wydostania się z pomieszczenia. Zagadki nie są dostępne od razu po wejściu. Trzeba użyć kreatywności, wyobraźni i współpracować w grupie aby odkrywać kolejne elementy układanki. Do tego trzeba pamiętać, że czas ucieka...

W tej grze liczy się klimat, a Escepe Room Wola Ucieczki zdecydowanie go ma - mieści się w prawdziwym schronie. Od samego początku uczestnicy czują dreszczyk grozy prowadzeni ciemnym korytarzem, aby za chwilę znaleźć się w schronie. Po krótkim wprowadzeniu zatrzaskują się drzwi i rozpoczyna się gra. Obecnie do dyspozycji jest jeden pokók "Podróżnika”, gdzie celem jest odnalezienie magicznej lampy Alladyna. Niedługo otworzą się kolejne pokoje: Rzeźnia i Ruch Oporu.Pokoje ucieczek w Polsce to wciąż jeszcze nowość, choć na całym świecie mają już wielu wielbicieli. - Niby wiadomo, że jeśli się nie uda w 60 minut wyjść, to ktoś nas wypuści, ale to zawsze są emocje i presja uciekającego czasu. Mroczny klimat schronu, tykający zegar, tajemnica... to wszystko powoduje, że na te 60 minut przenosicie się do zupełnie innej rzeczywistości, gdzie liczy się spostrzegawczość, wzajemna współpraca, logiczne myślenie i nutka niepewności czy uda się wyjść? Sprawdź czy tkwi w Tobie prawdziwa Wola Ucieczki!

Escape Room Wola Ucieczki
ul. Kasprzaka 90, Warszawa
tel. 570-120-122
kontakt@wolaucieczki.pl
www.wolaucieczki.plGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:00–22:00
  • wtorek: 09:00–22:00
  • środa: 09:00–22:00
  • czwartek: 09:00–22:00
  • piątek: 09:00–22:00
  • sobota: 09:00–22:00
  • niedziela: 09:00–22:00

Warszawa noclegi

Warszawa to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Warszawa
Rekreacja
Normalna
escape room
52°13'42N, 20°57'22E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022