Escape Room w Warszawie, Leon Berger

Escape Room w Warszawie

(3.7 głosów: 3)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Escape the Room to przeniesiona z gier komputerowych zabawa offline polegająca na wydostaniu się ze specjalnie zaaranżowanego pomieszczenia - pokoju zagadek, w określonym czasie, który najczęściej wynosi 60 minut.

Uczestnicy rozwiązują zagadki i łamigłówki, aby współpracując ze sobą, zbliżyć się do finału i opuścić pokój przed upływem czasu.W Room Escape Warszawa każda tematyczna przygoda składa się z kilku pomieszczeń, skrytek i szeregu zagadek logicznych. Escape Room znajdują się w dwóch lokalizacjach - w Warszawie Centrum i na Pradze. Posiadają one unikalne aranżacje:

Warszawa Centrum

- Indiana
- Laboratorium
- Piwnica

Warszawa Praga

- Rycerski
- Muzeum
- Wehikuł Czasu

Każdy z pokoi zagadek posiada inny motyw oraz poziom trudności. W Escape Room uczestniczą osoby w każdym wieku, a grupy mogą liczyć 2-5 uczestników.Aby nas odwiedzić wystarczy dokonać rezerwacji online na stronie: https://roomescape.pl

Room Escape Warszawa
ul. Śniadeckich 1/15, Warszawa Śródmieście
Metro: Politechnika
tel. 503-966-012
https://roomescape.pl

Escape Room Warszawa
ul. Inżynierska 1, Warszawa Praga
Metro: Dworzec Wileński 
tel. 22/ 118-30-62
https://escaperoom.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:30–23:00
  • wtorek: 09:30–23:00
  • środa: 09:30–23:00
  • czwartek: 09:30–23:00
  • piątek: 09:30–23:00
  • sobota: 09:30–00:00
  • niedziela: 09:30–00:00

Warszawa noclegi

Warszawa to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Warszawa
Normalna
escape room
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022