Escape Game Warszawa Stare Miasto

Escape Game Warszawa Stare Miasto
52°15'1" N, 21°0'35" E
Godziny otwarcia
  • poniedziałek: 09:30–23:00
  • wtorek: 09:30–23:00
  • środa: 09:30–23:00
  • czwartek: 09:30–23:00
  • piątek: 09:30–00:00
  • sobota: 09:30–00:00
  • niedziela: 09:30–00:00

Escape Game Warszawa Stare Miasto jest ciekawym miejscem na rozrywkowej mapie Warszawy. Można tu zagrać w gry zespołowe typu escape room w świecie rzeczywistym. Gra escape room została stworzona na podstawie popularnych gier internetowych typu point-and-click i przeniesiona do świata rzeczywistego.Nadrzędnym celem graczy jest ucieczka z zamkniętego pokoju w ciągu godziny. Aby wydostać się z pomieszczenia należy rozwiązywać przygotowane zadania i zagadki logiczne, a także przeszukiwać otaczający świat, znajdując różne rekwizyty i wskazówki. Zabawa wymaga kreatywności, spostrzegawczości i przede wszystkim współpracy uczestników. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywki czuwa Mistrz Gry, który w razie trudności naprowadza graczy na właściwe rozwiązanie.

Escape Game Warszawa Stare Miasto - Pokój Zagadek 2 Chata Pustelnika

Escape Room Warszawa znajduje się w samym sercu Starego Miasta w Warszawie, na ulicy Podwale, koło Barbakanu, tylko 5 minut pieszo od Kolumny Zygmunta. W lokalu dostępne są 2 pokoje zagadek - egzotyczną Chatę Pustelnika oraz mroczną Komnatę Zbrodni. Każde z pomieszczeń oferuje szereg niepowtarzalnych zagadek i questów, a dodatkowo jest owiane tajemniczą historią, a ich wystrój nawiązuje do tematu przewodniego pozwalając graczom przenieść się do wykreowanego, magicznego świata.

W pokojach zagadek dla graczy został przygotowany szereg niepowtarzalnych zadań i questów. Gra escape room jest dostępna zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej. Ta nowa forma rozrywki w Warszawie jest idealną alternatywą dla tradycyjnych wyjść do kina, czy pubu. Gry escape room to doskonały pomysł na prezent urodzinowy, świętowanie rocznicy, wieczór kawalerski, wyjście integracyjne dla pracowników, czy spędzenie wolnego czasu ze znajomymi i rodziną.

Escape Game Warszawa Stare Miasto - Pokój Zagadek 2 Chata Pustelnika
Escape Game Warszawa Stare Miasto - Pokój Zagadek 1 Komnata Zbrodni
Escape Game Warszawa Stare Miasto - Pokój Zagadek 1 Komnata Zbrodni

Więcej informacji na temat samej formy rozrywki, lokalu Escape Game Warszawa Stare Miasto, jak i dokonać rezerwacji wybranego terminu można na stronie internetowej http://escapegamewarszawa.pl .Escape Room Warszawa Stare Miasto
ul. Podwale 29/7, Warszawa
tel. 793-969-512, 534-908-651
http://escapegamewarszawa.pl
Czas trwania gry - 60 minut
Gra dla 2-5 osób
Godziny otwarcia: pn-pt 16.00-22.00, sb-nd 10.00-22.00
Cena za grupę: 99-129 zł w zależności od pokoju i terminu
Konieczna rezerwacja

Escape Game Warszawa Stare Miasto - Pokój Zagadek 2 Chata Pustelnika

Warszawa noclegi

Warszawa to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
EscapeRoomWarszawa Wędrowiec 200 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020