Zobacz nasz projekt Opolskie - małe ale kwitnie
Escape Room Warszawa, EscapeRoomWarszawa

Escape Game Warszawa Stare Miasto

(4.9 głosów: 23)
Oceń i napisz opinię

Escape Game Warszawa Stare Miasto jest ciekawym miejscem na rozrywkowej mapie Warszawy. Można tu zagrać w gry zespołowe typu escape room w świecie rzeczywistym. Gra escape room została stworzona na podstawie popularnych gier internetowych typu point-and-click i przeniesiona do świata rzeczywistego.Nadrzędnym celem graczy jest ucieczka z zamkniętego pokoju w ciągu godziny. Aby wydostać się z pomieszczenia należy rozwiązywać przygotowane zadania i zagadki logiczne, a także przeszukiwać otaczający świat, znajdując różne rekwizyty i wskazówki. Zabawa wymaga kreatywności, spostrzegawczości i przede wszystkim współpracy uczestników. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywki czuwa Mistrz Gry, który w razie trudności naprowadza graczy na właściwe rozwiązanie.

Escape Game Warszawa Stare Miasto - Pokój Zagadek 2 Chata Pustelnika, EscapeRoomWarszawa
Escape Game Warszawa Stare Miasto - Pokój Zagadek 2 Chata Pustelnika, EscapeRoomWarszawa

Escape Room Warszawa znajduje się w samym sercu Starego Miasta w Warszawie, na ulicy Podwale, koło Barbakanu, tylko 5 minut pieszo od Kolumny Zygmunta. W lokalu dostępne są 2 pokoje zagadek - egzotyczną Chatę Pustelnika oraz mroczną Komnatę Zbrodni. Każde z pomieszczeń oferuje szereg niepowtarzalnych zagadek i questów, a dodatkowo jest owiane tajemniczą historią, a ich wystrój nawiązuje do tematu przewodniego pozwalając graczom przenieść się do wykreowanego, magicznego świata.W pokojach zagadek dla graczy został przygotowany szereg niepowtarzalnych zadań i questów. Gra escape room jest dostępna zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej. Ta nowa forma rozrywki w Warszawie jest idealną alternatywą dla tradycyjnych wyjść do kina, czy pubu. Gry escape room to doskonały pomysł na prezent urodzinowy, świętowanie rocznicy, wieczór kawalerski, wyjście integracyjne dla pracowników, czy spędzenie wolnego czasu ze znajomymi i rodziną.

Escape Game Warszawa Stare Miasto - Pokój Zagadek 1 Komnata Zbrodni, EscapeRoomWarszawa
Escape Game Warszawa Stare Miasto - Pokój Zagadek 1 Komnata Zbrodni, EscapeRoomWarszawa
Escape Game Warszawa Stare Miasto - Pokój Zagadek 2 Chata Pustelnika, EscapeRoomWarszawa

Więcej informacji na temat samej formy rozrywki, lokalu Escape Game Warszawa Stare Miasto, jak i dokonać rezerwacji wybranego terminu można na stronie internetowej http://escapegamewarszawa.pl .Escape Room Warszawa Stare Miasto
ul. Podwale 29/7, Warszawa
tel. 793-969-512, 534-908-651
http://escapegamewarszawa.pl
Czas trwania gry - 60 minut
Gra dla 2-5 osób
Godziny otwarcia: pn-pt 16.00-22.00, sb-nd 10.00-22.00
Cena za grupę: 99-129 zł w zależności od pokoju i terminu
Konieczna rezerwacja

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:30–23:00
  • wtorek: 09:30–23:00
  • środa: 09:30–23:00
  • czwartek: 09:30–23:00
  • piątek: 09:30–00:00
  • sobota: 09:30–00:00
  • niedziela: 09:30–00:00

Warszawa noclegi

Warszawa to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
52°15'1N, 21°0'35E
04 maj 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację