Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Ekstremalna Trasa Rowerowa w Kluszkowcach

Ekstremalna Trasa Rowerowa w Kluszkowcach

Ekstremalna Trasa Rowerowa w Kluszkowcach rozpoczyna się na szczycie wulkanicznego stożka Góry Wdżar. Trasa jest niezwykle trudna, obfituje w zakręty, ostre, prawie pionowe odcinki. Kamieniste w większości podłoże podnosi dodatkowo stopień trudności trasy. Początek trasy znajduje się na szczycie góry, tuż nad górną stacją wyciągu krzesełkowego.Ttrasa ta staje się miejscem organizowania różnorodnych imprez sportowych. W 2015 roku odbył się tu Joy Ride Bike Festival. Innymi laty też odbywały się rozmaite sparingi i zjazdy na czas dla różnych grup wiekowych. W 2008 roku zorganizowano tu Ekstremalny Euromaraton TOTAL EXTREME. Miejsce godne polecenia fanom dwóch kółek.

Ekstremalna Trasa Rowerowa
Góra Wdżar, Kluszkowce

Pieniny noclegi

Pieniny to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218437 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1138293 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020