Ekstremalna Trasa Rowerowa w Kluszkowcach, mokunka

Ekstremalna Trasa Rowerowa w Kluszkowcach

(5 głosów: 1)

Ekstremalna Trasa Rowerowa w Kluszkowcach rozpoczyna się na szczycie wulkanicznego stożka Góry Wdżar. Trasa jest niezwykle trudna, obfituje w zakręty, ostre, prawie pionowe odcinki. Kamieniste w większości podłoże podnosi dodatkowo stopień trudności trasy. Początek trasy znajduje się na szczycie góry, tuż nad górną stacją wyciągu krzesełkowego.Ttrasa ta staje się miejscem organizowania różnorodnych imprez sportowych. W 2015 roku odbył się tu Joy Ride Bike Festival. Innymi laty też odbywały się rozmaite sparingi i zjazdy na czas dla różnych grup wiekowych. W 2008 roku zorganizowano tu Ekstremalny Euromaraton TOTAL EXTREME. Miejsce godne polecenia fanom dwóch kółek.

Ekstremalna Trasa Rowerowa
Góra Wdżar, KluszkowcePieniny noclegi

Pieniny to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°27'19N, 20°19'9E
30 wrzesień 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację