Ekspozycja klocków COBI w Darłowie, Wojciech Soroka

Ekspozycja klocków COBI w Darłowie

(5 głosów: 2)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Od niedawna w Darłowie znajduje się nowa atrakcja - całoroczna ekspozycja klocków COBI, która stale się rozrasta. Wystawa znajduje się na ul. Świętej Gertrudy i mogą ją zwiedzać zarówno grupy jak i turyści indywidualni.

Zobaczyć tu można sporo modeli Małej Armii z okresu II wojny światowej, m. in. Powstanie Warszawskie czy zdobycie Berlina. W przyszłości będzie też Pole Grunwaldu i z pewnością makieta miasta.



Dodatkowo można tu wypożyczyć rowery konferencyjne, każdy z nich zabiera jednoczesnie 7 osób, czyli kierowca + sześciu pasażerów wspomagających, ponieważ tylko siła mięśni porusza ten pojazd.

Park COBI - Ekspozycja klocków
ul. Świętej Gertrudy 8/2, Darłowo



Darłowo noclegi

Darłowo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

54°25'26N, 16°24'51E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Wojciech Soroka

Zapraszam do obejrzenia krótkiej filmowej relacji: 

http://video.eniro.pl/v/f/pf/acpdct/cfddz

Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022