Ekspozycja klocków COBI w Darłowie, Wojciech Soroka

Ekspozycja klocków COBI w Darłowie

(5 głosów: 2)

Od niedawna w Darłowie znajduje się nowa atrakcja - całoroczna ekspozycja klocków COBI, która stale się rozrasta. Wystawa znajduje się na ul. Świętej Gertrudy i mogą ją zwiedzać zarówno grupy jak i turyści indywidualni.Zobaczyć tu można sporo modeli Małej Armii z okresu II wojny światowej, m. in. Powstanie Warszawskie czy zdobycie Berlina. W przyszłości będzie też Pole Grunwaldu i z pewnością makieta miasta.

Dodatkowo można tu wypożyczyć rowery konferencyjne, każdy z nich zabiera jednoczesnie 7 osób, czyli kierowca + sześciu pasażerów wspomagających, ponieważ tylko siła mięśni porusza ten pojazd.Park COBI - Ekspozycja klocków
ul. Świętej Gertrudy 8/2, Darłowo

Darłowo noclegi

Darłowo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
54°25'26N, 16°24'51E
26 lipiec 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Wojciech Soroka
27 lipiec 2015 11:13

Zapraszam do obejrzenia krótkiej filmowej relacji: 

http://video.eniro.pl/v/f/pf/acpdct/cfddz

Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację