Ekspozycja klocków COBI w Darłowie

Ekspozycja klocków COBI w Darłowie

Od niedawna w Darłowie znajduje się nowa atrakcja - całoroczna ekspozycja klocków COBI, która stale się rozrasta. Wystawa znajduje się na ul. Świętej Gertrudy i mogą ją zwiedzać zarówno grupy jak i turyści indywidualni.Zobaczyć tu można sporo modeli Małej Armii z okresu II wojny światowej, m. in. Powstanie Warszawskie czy zdobycie Berlina. W przyszłości będzie też Pole Grunwaldu i z pewnością makieta miasta.

Dodatkowo można tu wypożyczyć rowery konferencyjne, każdy z nich zabiera jednoczesnie 7 osób, czyli kierowca + sześciu pasażerów wspomagających, ponieważ tylko siła mięśni porusza ten pojazd.

Park COBI - Ekspozycja klocków
ul. Świętej Gertrudy 8/2, DarłowoDarłowo noclegi

Darłowo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Wojciech Soroka Krajtroter 2014 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1149020 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pokoje u Witka

Wasze opinie

Avatar użytkownika
Wojciech Soroka Krajtroter 2014 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2015-07-27 na

Zapraszam do obejrzenia krótkiej filmowej relacji: 

http://video.eniro.pl/v/f/pf/acpdct/cfddz

Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021