Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Eko Park w deche w Bielsku-Białej

Eko Park w deche w Bielsku-Białej
49°48'12" N, 19°3'0" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

Eko Park w DECHE w Bielsku Białej to nowa, świetna atrakcja, która powstała obok Gemini Park, przy ul. Leszczyńskiej, nad rzeką Białą.To przede wszystkim doskonała zabawa na świeżym powietrzu, dla małych i większych gości. Znajdziesz tu szereg autorskich, niespotykanych nigdzie indziej instalacji rekreacyjnych.Atrakcje w Parku

Największą atrakcją jest gigantyczny, trzynastometrowy Goryl - drewniany krewniak King-Konga, który stanowi doskonały punkt obserwacyjny, z którego jak na dłoni widać całą okolicę. Po wdrapaniu się na jego głowę można szybko dostać się z powrotem na dół dwiema zjeżdżalniami rurowymi. Towarzystwa dotrzymuje mu szczerzący kły, długi na 23 metry Krokodyl ze ścianką wspinaczkową, otwartą zjeżdżalnią i interaktywną piaskownicą oraz Jeżyk, czyli nasza unikatowa szczudlarnia. Ostatnim z czekających tu wielkich zwierząt jest Wieloryb, pozwalający m.in. na szkolenie sprawności technicznej przez zabawę w „małego hydraulika”.

Najmłodsi mogą ścigać się tu w Kretowisku, czyli 74-metrowym labiryncie rurowym oraz w Kostkarce - dwupoziomowym torze przeszkód, stymulującym koordynację i pracę różnych partii mięśni. Oprócz tego znajdziecie tutaj tor wodny, asekurowany park linowy zbudowany wokół drzew, poduchy do skakania oraz ponad dwadzieścia stanowisk do gier i zabaw, rozwijających sprawność fizyczną, logiczne myślenie i umiejętność pracy w zespole.

Eko Park w Deche
ul. Leszczyńska, Bielsko-Biała
tel. 33/ 484-07-00
http://bielskobiala.geminipark.plBielsko-Biała noclegi

Bielsko-Biała to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Park W DECHE Wędrowiec 205 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1128306 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020