Eko Park w deche w Bielsku-Białej, Park W DECHE

Eko Park w deche w Bielsku-Białej

(4.8 głosów: 4)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Eko Park w DECHE w Bielsku Białej to nowa, świetna atrakcja, która powstała obok Gemini Park, przy ul. Leszczyńskiej, nad rzeką Białą.

To przede wszystkim doskonała zabawa na świeżym powietrzu, dla małych i większych gości. Znajdziesz tu szereg autorskich, niespotykanych nigdzie indziej instalacji rekreacyjnych.Atrakcje w Parku

Największą atrakcją jest gigantyczny, trzynastometrowy Goryl - drewniany krewniak King-Konga, który stanowi doskonały punkt obserwacyjny, z którego jak na dłoni widać całą okolicę. Po wdrapaniu się na jego głowę można szybko dostać się z powrotem na dół dwiema zjeżdżalniami rurowymi. Towarzystwa dotrzymuje mu szczerzący kły, długi na 23 metry Krokodyl ze ścianką wspinaczkową, otwartą zjeżdżalnią i interaktywną piaskownicą oraz Jeżyk, czyli nasza unikatowa szczudlarnia. Ostatnim z czekających tu wielkich zwierząt jest Wieloryb, pozwalający m.in. na szkolenie sprawności technicznej przez zabawę w „małego hydraulika”.

Najmłodsi mogą ścigać się tu w Kretowisku, czyli 74-metrowym labiryncie rurowym oraz w Kostkarce - dwupoziomowym torze przeszkód, stymulującym koordynację i pracę różnych partii mięśni. Oprócz tego znajdziecie tutaj tor wodny, asekurowany park linowy zbudowany wokół drzew, poduchy do skakania oraz ponad dwadzieścia stanowisk do gier i zabaw, rozwijających sprawność fizyczną, logiczne myślenie i umiejętność pracy w zespole.Eko Park w Deche
ul. Leszczyńska, Bielsko-Biała
tel. 33/ 484-07-00
http://bielskobiala.geminipark.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

Bielsko-Biała noclegi

Bielsko-Biała to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Bielsko-Biała
Normalna
parki rozrywki dla dzieci
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022