EKO-Łodzie
ul. Zdrojowa, Polańczyk
tel. 535-005-656

49°22'50" N, 22°26'41" E

Ekologiczne łodzie na Solinie

Eko Łodzie to wypożyczalnia sprzętu w Polańczyku, nad Soliną, u stóp pięknych Bieszczadów. To niesamowita atrakcja, teraz po cudnej Solinie można pływać bez uprawnień, ekologicznymi łodziami elektrycznymi. W ten sposób możesz zwiedzać Solinę na własną rękę i podziwiać jej bezsprzeczny urok :)Dostępne są tutaj ciekawe trasy i punkty, które na pewno warto zobaczyć. W wypożyczalni Eko-Łodzie można skorzystać z łodzi odkrytych i kabinowych, indywidualnie lub w grupach zorganizowanych. To interesujący sposób wypoczynku na łonie natury.

Eko-Łodzie

http://eko-lodzie.pl

Eko-Łodzie Wędrowiec 200 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114301 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020