Dziki Zachód to niecodzienny park rozrywki, który od kilkunastu już lat istnieje w Kołobrzegu, w dzielnicy Zieleniewo. Możesz tu zobaczyć show w westernowym stylu i przenieść się do czasów groźnych kowbojów, dzielnych szeryfów i dzikich Indian.W Parku tym naprawdę poczujesz się jak na Dzikim Zachodzie, widowisko zadowoli turystów w każdym wieku.Na kołobrzeskim Dzikim Zachodzie odbywają się pokazy kowbojsko-indiańskie, kaskaderskie oraz scenki westernowe, a wszystko w niesamowitej scenerii.

Dziki Zachód w Kołobrzegu
ul. Wycieczkowa 9, Kołobrzeg Zieleniewo
tel. 604-911-157
biuro@dzikizachod.com.pl
www.dzikizachod.com.pl

 Kołobrzeg noclegi

Kołobrzeg to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121215 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 220037 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2012-11-28 na

Bylam tam chyba w 2012 , opisywalam w swojej wycieczce.Dosc fajne ale ...relatywnie bardzo drogie!

Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020