Dom Wycieczkowy PTTK w Wetlinie również działa jako Schronisko Turystyki Kwalifikowanej. Znajduje się ono w centralnej części bieszczadzkiej wsi Wetlina, przy Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej. To doskonały punkt wypadowy na piesze wycieczki.Ośrodek położony jest nad potokiem Wetlina i dysponuje 200 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3 i 5 osobowych oraz w drewnianych domkach letniskowych 5 i 8-osobowych. Na terenie ośrodka znajduje się pole namiotowe, miejsce na ognisko i grillowanie, pole do piłki siatkowej i nożnej oraz jadalnia. Obiekt czynny jest cały rok.

Dom Wycieczkowy PTTK
Wetlina 15, Wetlina
tel. 13/ 468-46-15, 501-765-433
dw@wetlinapttk.com.pl
http://wetlinapttk.com.pl

Wetlina noclegi

Wetlina to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Roman Świątkowski Krajtroter 70513 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1147199 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021