Dom Wycieczkowy PTTK w Wetlinie, Roman Świątkowski

Dom Wycieczkowy PTTK w Wetlinie

(4.2 głosów: 9)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Dom Wycieczkowy PTTK w Wetlinie również działa jako Schronisko Turystyki Kwalifikowanej. Znajduje się ono w centralnej części bieszczadzkiej wsi Wetlina, przy Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej. To doskonały punkt wypadowy na piesze wycieczki.

Ośrodek położony jest nad potokiem Wetlina i dysponuje 200 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3 i 5 osobowych oraz w drewnianych domkach letniskowych 5 i 8-osobowych. Na terenie ośrodka znajduje się pole namiotowe, miejsce na ognisko i grillowanie, pole do piłki siatkowej i nożnej oraz jadalnia. Obiekt czynny jest cały rok.Dom Wycieczkowy PTTK
Wetlina 15, Wetlina
tel. 13/ 468-46-15, 501-765-433
dw@wetlinapttk.com.pl
http://wetlinapttk.com.pl

Dom Wycieczkowy PTTK w Wetlinie na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Wetliny wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Wetlina noclegi

Wetlina to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Wetlina
Schroniska turystyczne
Normalna
schroniska
49°9'24N, 22°27'51E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Wojager
Miejsce z ciekawym klimatem i atmosferą oraz kiepskim standardem, jednakże zawsze mile wspominane 😉
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022