Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Kraków
Muzea i skanseny
muzea
Normalna
Małopolskie
2017-03-30
2020-01-28 13:46
50°3'48" N, 19°56'30" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Dom Pod Krzyżem w Krakowie stojący na Starym Mieście pomiędzy Rynkiem a Teatrem Wyspiańskiego, związany niegdyś był z klasztorem Św. Ducha.Dom Pod Krzyżem to Oddział Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, prezentujący dzieje krakowskiego teatru, jednak obecnie z powodu remontu wystawa stała jest nieczynna, ma zostać ponownie otwarta za kilka lat.Dom Pod Krzyżem
ul. Szpitalna 21, Kraków
tel. 12/ 422-68-64
www.mhk.pl

Kraków noclegi

Kraków to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1125485 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

WySpa Mszanka

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020